Xhensila Myrtezaj - PARIS

217 886
8 725
 
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fanlink.to/XhensilaParis
Muzika & Teksti: Pirro Cako
Arregment: Darko Dimitrov
Video: Eduart Grishaj
Make up & Hair: Elona Balaj
Styling: Ksela & Lara

Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyrtezaj
Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrtezaj
℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
Διασκέδαση
διάρκεια: 03:12

Σχόλια

Xhensila Myrtezaj
Xhensila Myrtezaj - Πριν 6 μήνες
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/XhensilaParis
Erjon Corbaxhi
Erjon Corbaxhi - Πριν 5 ώρες
dhe une
Francesca impex
Francesca impex - Πριν 4 ημέρες
Bravo qesila je nis shume. Like
Erjon Corbaxhi
Erjon Corbaxhi - Πριν 7 ημέρες
h
Erjon Corbaxhi
Erjon Corbaxhi - Πριν 7 ημέρες
g
rimi ibraliu
rimi ibraliu - Πριν 10 ημέρες
K
Sefetin Demiri
Sefetin Demiri - Πριν 13 ώρες
Eshte shum e bukur 😍😍😍😍😍
Sefetin Demiri
Sefetin Demiri - Πριν 13 ώρες
Si paris eshte xhensila
Michael Fury
Michael Fury - Πριν 16 ώρες
😍
Bukurie Xhyeranji
Bukurie Xhyeranji - Πριν 17 ώρες
Kapsjjwqojhd
Ema Toska
Ema Toska - Πριν ημέρα
🗼
Ema Toska
Ema Toska - Πριν ημέρα
🥰😚😘😍🥰😍🥰😍🥰😍
Djana Huli
Djana Huli - Πριν ημέρα
Sa e bukur 😘😘
Petrit Dakaj
Petrit Dakaj - Πριν 2 ημέρες
🎁🎁
jakup billa
jakup billa - Πριν 4 ημέρες
kenget me te bukura i ke ti xhensilsa
Agim Shuli
Agim Shuli - Πριν 5 ημέρες
Te lumte
Poduejva Podujeva
Poduejva Podujeva - Πριν 6 ημέρες
shum bukur xhensil te dua shum❤
Sevdie Berish
Sevdie Berish - Πριν 7 ημέρες
Shum bukur Gjensila❤
Bekim Sulovski
Bekim Sulovski - Πριν 8 ημέρες
Keng e pavdekshme 🦋
Danjela Subashi
Danjela Subashi - Πριν 8 ημέρες
Super keng
Mergim Sula
Mergim Sula - Πριν 9 ημέρες
Bravo
nebi hoxha
nebi hoxha - Πριν 10 ημέρες
Super kenge
Erjon Gashi
Erjon Gashi - Πριν 10 ημέρες
2020 hit hit gjithmon
xhovana skora
xhovana skora - Πριν 10 ημέρες
te lumte XHENSILA
funty 974
funty 974 - Πριν 10 ημέρες
Belle musique 🥰 !! Bienvenue à Paris ma chérie ! Paris 🗼ville de l’amour 🇫🇷
Denisa Mejdolli
Denisa Mejdolli - Πριν 11 ημέρες
Te dua xhensila me gjalleron shpirtin mr kte kenge
Gojart Poti
Gojart Poti - Πριν 11 ημέρες
Shum këngë e bukur
Shkurta Shala
Shkurta Shala - Πριν 11 ημέρες
❤👑🔥🌞👼😍💪⭐
Selvete Preteni
Selvete Preteni - Πριν 12 ημέρες
Xhensila të duam shum👑💕
Meliha Dani
Meliha Dani - Πριν 12 ημέρες
paris
Vlora Vlora
Vlora Vlora - Πριν 12 ημέρες
Super
Mirela Hoxha
Mirela Hoxha - Πριν 12 ημέρες
je shume e bukur yll me kenget hite be sa me shume hite dhe kenge zemer je yll
Arjan Behari
Arjan Behari - Πριν 13 ημέρες
Kenga dhe kengetarja me te bukur qe ekzistojn 👏👏👏👏👏
Blerim Shala
Blerim Shala - Πριν 14 ημέρες
Paris kenga me e perfruar
Servis Tani
Servis Tani - Πριν 14 ημέρες
Bravo te dua shume je kengetarja ime me e mire love
Lapi Berisha
Lapi Berisha - Πριν 14 ημέρες
😍😍😍😍😍⚘⚘🤗🤗🌷⚘⚘🥀😍
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν 15 ημέρες
Say kashata
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν 15 ημέρες
Tvsh Gjumi
Sumeja Kamberi
Sumeja Kamberi - Πριν 15 ημέρες
Shummm e mir je 🌼
Zainab / Bella's Dream
Zainab / Bella's Dream - Πριν 15 ημέρες
Beautiful ❤️
Margarita Bitsa
Margarita Bitsa - Πριν 15 ημέρες
❤❤❤
Blerina.Nuhija Blerina.Nuhija
Blerina.Nuhija Blerina.Nuhija - Πριν 15 ημέρες
😍😍😍😍😍😍😍👍👍👍👍👍👑👑👑👑
Endri Shkembi
Endri Shkembi - Πριν 16 ημέρες
Xhensila yll je me e mira jepi me muzik
Glorja Zhuka
Glorja Zhuka - Πριν 17 ημέρες
😘😍😍😍😍😍
Teutazemzadja Teuta
Teutazemzadja Teuta - Πριν 18 ημέρες
Super keng 😊❤❤👌👌
Илија Делев
Илија Делев - Πριν 19 ημέρες
Mojot hit pozdrav od gevgelija macedonia
veton mucaj
veton mucaj - Πριν 19 ημέρες
Bravo👑🥇✨👏
sabrina banushi
sabrina banushi - Πριν 19 ημέρες
💙💙💙❤❤💚💚💛💛♥♥❤❤💖💖💗💓💟♥💜♥❤💛💚😘😘😘😘
Dita Fetishi
Dita Fetishi - Πριν 20 ημέρες
❤️❤️❤️
Hervete Hervete
Hervete Hervete - Πριν 21 ημέρα
C trop beau vrement. Bravo te pershendes nga franca nice.
Lori Kastrati
Lori Kastrati - Πριν 21 ημέρα
Wooooooooow
Besnik Sokoli
Besnik Sokoli - Πριν 21 ημέρα
Xhensila ma e miraaa
Ilda Cibaku
Ilda Cibaku - Πριν 21 ημέρα
GB
Vio Nea
Vio Nea - Πριν 21 ημέρα
Shume e bukur kenga
Selo Plaka
Selo Plaka - Πριν 21 ημέρα
Like kush e degjon akoma
Brikela Peti
Brikela Peti - Πριν 22 ημέρες
Super Xhensila👍👌❤️
Vaso Goxhaj
Vaso Goxhaj - Πριν 22 ημέρες
Shum bukur
Samsung Ap
Samsung Ap - Πριν 23 ημέρες
You are so beautiful.(Je shum e mire XHENSILA)Love you😇😇😇😇😇😙
megiii megi
megiii megi - Πριν 23 ημέρες
Kush donnnn shumeeee qe ne keto dite te karantines te degjojme zerin e embel te xhensilessss
hamsami murtacami
hamsami murtacami - Πριν 23 ημέρες
nje kenge shume bukur 😍😍😍😍😍😍😍
Djordje Simonović
Djordje Simonović - Πριν 24 ημέρες
PARISS!!!!! $🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼🗼
miri hoxha
miri hoxha - Πριν 24 ημέρες
Bravo . Bravo . Bravo . Te lumte Xhensila.😃
Vina Jurgen
Vina Jurgen - Πριν 24 ημέρες
Sa like bohen per Xhensilen
Behije Shehu
Behije Shehu - Πριν 25 ημέρες
I LOVE XHENSILA LOVEEEE🌹🌹🌹🌹❤❤💋💋💋💋💋❤💋❤💋❤💋💋❤❤💋💋❤💋❤💞💞🍹💞🍹💞😘💞💞😘😘💞🤗🤗🤗🤗😘😘😘💞💞❤🌹👍🍹🍹
Alban Maliqi
Alban Maliqi - Πριν 26 ημέρες
xhisija mirë po knaovp
Esmeralda Ftoni
Esmeralda Ftoni - Πριν 26 ημέρες
O ylll
wild YT
wild YT - Πριν 27 ημέρες
Nuk e besoj qe 4 mij njerz nuk e kan pelqyer ket keng sa e mir qe esht!!!!
Florenc Cepa
Florenc Cepa - Πριν 27 ημέρες
Bravo xhensila je kengetare e mrekullueshme kenga Paris eshte me e bukur
Anisa Sulejmani
Anisa Sulejmani - Πριν 28 ημέρες
❤️❤️
Behije Shehu
Behije Shehu - Πριν 28 ημέρες
Besi eshte me fat qe ka nje grua si ty te dua shum Xhensila ah sa te dua❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘🎤❤❤❤❤❤❤
Behije Shehu
Behije Shehu - Πριν 28 ημέρες
Xhensila te pergezoj per kete kenge qe ke bere te puth nga larg ❤❤❤❤❤😘😘😘😘🙂💞💞💞👍🌈🔥🎻🎤🎧🎧🎵🎵🎶🎶
Erza Pervizaj
Erza Pervizaj - Πριν 28 ημέρες
Kush po e ndegjon kete bukuroshe ne karantin! ❤❤😘😘💋
Egla Hysenllari
Egla Hysenllari - Πριν 28 ημέρες
I love you so much Xhensila❤😘
Entela Serdari
Entela Serdari - Πριν 29 ημέρες
Ma ma ma ma ke nal frymarjen❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜
Spartak Kuqo
Spartak Kuqo - Πριν 29 ημέρες
Super
Sara Sara
Sara Sara - Πριν 29 ημέρες
Shuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmm keng e bukur
Klea Lala
Klea Lala - Πριν μήνα
Shqiptaret kane harruar te kendojne SHQIP.
Andrea Qosaj
Andrea Qosaj - Πριν μήνα
Te lumte keshtu vashdo xhensila
Jeff Dawson
Jeff Dawson - Πριν μήνα
♡ i hirshëm ♡
Bjord Duraku
Bjord Duraku - Πριν μήνα
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤗
Nisa Nur Özcan
Nisa Nur Özcan - Πριν μήνα
Türkler burda mıııı
Nisa Nur Özcan
Nisa Nur Özcan - Πριν μήνα
TURKEY 🇹🇷👌
M1r
M1r - Πριν μήνα
Shif Kte Shqipetaren tu bo LIVE https://www.youtube.com/watch?v=I9jO_PGqheE
Izmir Alija
Izmir Alija - Πριν μήνα
Très magnifique
Ardi Hamzallari
Ardi Hamzallari - Πριν μήνα
Xhensila . Je nje kengetare super . Bravo je shum e mire dhe e bukur .👏👏🤩🥰🥰🤗🤗🤗🤩🤩👏👏👏
Επόμενο