Xhensila Myrtezaj - PARIS

57 306
2 262
 
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fanlink.to/XhensilaParis
Muzika & Teksti: Pirro Cako
Arregment: Darko Dimitrov
Video: Eduart Grishaj
Make up & Hair: Elona Balaj
Styling: Ksela & Lara

Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyrtezaj
Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrtezaj
℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
Διασκέδαση
διάρκεια: 3:12

Σχόλια

Xhensila Myrtezaj
Xhensila Myrtezaj - Πριν 17 ημέρες
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/XhensilaParis
Ervin Lila
Ervin Lila - Πριν 5 ώρες
Xhensila Myrtezaj si mendon per nje bashkepunim mes teje dhe Elvana Gjata ju jeni ikona te muzikes shqipetare Xhensila Myrtezaj ti ke nje ze qetesues ajo nje ze melodioz jeni nje cift perfekt Te lutem merre parasysh kete mendim
Aurelio Ibrahimi
Aurelio Ibrahimi - Πριν ημέρα
Tamam Fare
Aurelio Ibrahimi
Aurelio Ibrahimi - Πριν ημέρα
Si e shkarkove O goc
Albana Andi
Albana Andi - Πριν ημέρα
xh
Samir Sakipi
Samir Sakipi - Πριν 2 ώρες
Spaskan met mor mo shqiptar njona anglisht njona gjermanisht gjona suedisht a krejt emrat shqip e shqipe be qeshtu e humpin na gjuhen jav qifsha ropt
G Mux
G Mux - Πριν 6 ώρες
She's so beautiful edhe e embel 🍬😆♥️
johnny johnny
johnny johnny - Πριν 7 ώρες
zoti ka ber mrekulli kur te krijoi ty
Kejsi Dushku
Kejsi Dushku - Πριν 8 ώρες
😍😍😍😍😍😍😍❤❤
love is mine
love is mine - Πριν 8 ώρες
Jam kurioze te degjoj xhensilen & elvanen ne nje bashkpunim !
Inxhi Tafa
Inxhi Tafa - Πριν 10 ώρες
As franxezet si shprehin dot kto formacione melodioze
vinasu maaj
vinasu maaj - Πριν 12 ώρες
Like Xhensila Myrtezaj ❤❤❤❤❤❤❤❤ Komente Elvana Gjata
issi gomorra
issi gomorra - Πριν 18 ώρες
Qfar nuse kakaaaaa mprishe
Enika Tsakouli
Enika Tsakouli - Πριν 21 ώρα
💋💋💋
vinasu maaj
vinasu maaj - Πριν 12 ώρες
Bravo të lumtë!!!!! Kenge shumë e bukur
Maksim Zabrodin
Maksim Zabrodin - Πριν 21 ώρα
отлично!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rudina. B
Rudina. B - Πριν 23 ώρες
Shum bukur kenga, po perse kendojn gjith shqiptaret me dialekt kosovar?
G Mux
G Mux - Πριν 6 ώρες
a dialekt i bukur ama em duket shum gja e quditshem kur nuk e kane at dialekt naturalisht 🧐
G Mux
G Mux - Πριν 6 ώρες
Exactlyyyy, its weird !!
Labëria News
Labëria News - Πριν 19 ώρες
:)
walouigi
walouigi - Πριν ημέρα
I like the music, and the video, Bravo very well done. Congrats
Besjana Korca
Besjana Korca - Πριν ημέρα
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
BTS LOVER JIMIN
BTS LOVER JIMIN - Πριν ημέρα
This is the best song that i’d ever heard 😍😍😍🤧 love Albania from Italia 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹
roouit patan
roouit patan - Πριν ημέρα
🤩🤩😍😍
Alea Bela
Alea Bela - Πριν ημέρα
Pse cdo kenge e Xhesit na hyn ne zemer dhe mendje. ❤️🤗
Labëria News
Labëria News - Πριν 19 ώρες
Shume bukur
roouit patan
roouit patan - Πριν ημέρα
Te lumt Xhensila shum kenge e bukur 👏👏👏👏👏♥️😍
lazer music
lazer music - Πριν ημέρα
Kjo kang do degjohet edhe kur mos egzistoj me parisi
albiona mehmedi
albiona mehmedi - Πριν ημέρα
Super Talente Xhesii ❤️ Lovee youu 😘
Enisa Domi
Enisa Domi - Πριν ημέρα
Nejse I love you baby!!
Enisa Domi
Enisa Domi - Πριν ημέρα
Car thua du me t'hy aty hahahhahah
Flordi Morone
Flordi Morone - Πριν ημέρα
Elvana Gjata Ft. Xhensila Myrtezaj (Hiti i gjithë kohërave) ❤❤👑👑🔥🔥
prabhjot singh
prabhjot singh - Πριν ημέρα
Daily attendance ✋
fb fbi
fb fbi - Πριν ημέρα
Kja ashte Shum e bukur 👌NUK e kuptoj si è ka marr per burr at majmun👺👺👺🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈
yaliso gioouy
yaliso gioouy - Πριν ημέρα
❤❤❤❤
Jetmire Emini
Jetmire Emini - Πριν ημέρα
Zeri mahnites
yaliso gioouy
yaliso gioouy - Πριν ημέρα
Xhensika e bukur kenga shume e bukur 👍
Joel Poloska
Joel Poloska - Πριν ημέρα
Bravo të lumtë!!!!! Kenge shumë e bukur
Lindita Sinani
Lindita Sinani - Πριν ημέρα
🌟🌟🌟🌟💐💐💐
Dsg
Dsg - Πριν ημέρα
Bellissima!!!
Florin Dibra
Florin Dibra - Πριν ημέρα
si bukuroshe jee xhensilq ma e mira ne kete bote
Majlinda Cangu
Majlinda Cangu - Πριν ημέρα
Super keng xhensila bravo si gjithmon flak💋❤
Mondi Sate
Mondi Sate - Πριν 2 ημέρες
Te lumt Xhensila shum kenge e bukur 👏👏👏👏👏♥️😍
megi mediu
megi mediu - Πριν 2 ημέρες
🤩🤩😍😍
foopyu nooui
foopyu nooui - Πριν 2 ημέρες
Wow
andre erdna
andre erdna - Πριν 2 ημέρες
Nga kenget me te bukura shqiptare ! Komplimente ☆
Florie Meto
Florie Meto - Πριν 2 ημέρες
Αγαπάω Αλβανία αλλά και τη μουσική της ❤️.
foopyu nooui
foopyu nooui - Πριν 2 ημέρες
voglushen tju rroj as malet urrit plot dashuri elumturi ju perqafoj vazhdoni kshu ...❤❤
Maria Makrykosta
Maria Makrykosta - Πριν 2 ημέρες
Kenga shume e bukur, video klipi po ashtu, vetem qe jam e mendimit qe nuk i pershtatet parisit ky version.
Amelia Amina
Amelia Amina - Πριν 2 ημέρες
❤️❤️❤️
Albanian TV
Albanian TV - Πριν 2 ημέρες
kush e ben dislike dora ju thaft
Rita Texi
Rita Texi - Πριν 2 ημέρες
Thjeshtë nuk ngopem duke të dëgjuar nga Drenicë Kosovo love love Xheni 🌟😘🙋‍♀️
seeriu ciihy
seeriu ciihy - Πριν 2 ημέρες
Hajde like per te gjithe ata qe e degjonje kenge non stop
ilir gashi
ilir gashi - Πριν 2 ημέρες
Xhensika e bukur kenga shume e bukur 👍
seeriu ciihy
seeriu ciihy - Πριν 2 ημέρες
Kush esht subscribe per subscribe
Beesa Sh
Beesa Sh - Πριν 2 ημέρες
❤❤❤❤
prabhjot singh
prabhjot singh - Πριν 2 ημέρες
I don't know what she is saying .. but i love it ...
Love from India ♥️
prabhjot singh
prabhjot singh - Πριν ημέρα
@Mario _1995 🤫😟😜
Mario _1995
Mario _1995 - Πριν ημέρα
I know you find it hard to feel a little craving for me, When i need a motive to feel alive, I look at the sky and the storm is coming, Tonight i am scary to go alone in bed. 😜😜
Tea Metani
Tea Metani - Πριν 2 ημέρες
❤️🧸
ada dada
ada dada - Πριν 2 ημέρες
VK.
Nadir Qenaj
Nadir Qenaj - Πριν 3 ημέρες
E mrekullushem si gjdo her gjensila
Darek Tarkowski
Darek Tarkowski - Πριν 3 ημέρες
+hi
Jeta Korbi
Jeta Korbi - Πριν 3 ημέρες
Xhensila te lumte nje super hit
Gentjan Toci
Gentjan Toci - Πριν 3 ημέρες
❤👍👍👍👍👍👍👏👏👏
Xristina Bardhi
Xristina Bardhi - Πριν 3 ημέρες
Te vdes un per ty je dashuri fare lum besi we tka ne mund tjemi katunar po katunar te civilizuar bes shoku tkam 1 jeni cift ipersosur ju uroj suksese ne jete dhe nje urim per voglushen tju rroj as malet urrit plot dashuri elumturi ju perqafoj vazhdoni kshu ...❤❤
Xristina Bardhi
Xristina Bardhi - Πριν 3 ημέρες
Genga super po ashtu dhe ti xhensila sexi flm per kto klipet ebukura zero jot te Ben te dashurohesh menjeher skan faj meshkujt jam femer dhe po na cmend fare jemi krenare per ty ylli shiperis ❤❤❤
Fidan Gashi
Fidan Gashi - Πριν 3 ημέρες
Wow
roouit patan
roouit patan - Πριν 3 ημέρες
Greeting from United States Of America!!❤️ Albania is the best country i have ever seen ❤️
Tila Gjeci
Tila Gjeci - Πριν 3 ημέρες
Je nje kengetare super👌👌👌
roouit patan
roouit patan - Πριν 3 ημέρες
Zemer
Xhoana Beqiri
Xhoana Beqiri - Πριν 3 ημέρες
Kush eshte me mua se xhensila eshte kengetare shume e talentuar
Ejona Sulo
Ejona Sulo - Πριν 3 ημέρες
Kush esht subscribe per subscribe
Eliza Beta
Eliza Beta - Πριν 3 ημέρες
Hajde like per te gjithe ata qe e degjonje kenge non stop
Bora Kasapi
Bora Kasapi - Πριν 3 ημέρες
Paris is Tori Hanson and
aurora ahmeti
aurora ahmeti - Πριν 3 ημέρες
🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Kaçaku Matjan
Kaçaku Matjan - Πριν 3 ημέρες
Nuk i afrohet as te kembet elvana gjates
Bajram Selimi
Bajram Selimi - Πριν 3 ημέρες
Edhe une Jam ne Paris afer kulles
Adnan Vokri
Adnan Vokri - Πριν 3 ημέρες
Je kaq e embel💄👡👑👑👑😻😻😻😻👰👰👸👸💅💅💋❤💚💙💛💜💕💖💗💝💘
Arsen Belba
Arsen Belba - Πριν 3 ημέρες
https://youtu.be/MqAVgOT8EJM
Afrim Braqi
Afrim Braqi - Πριν 3 ημέρες
Edhe une zhytem ne kete kenge kaq te bukur
Επόμενο