West Side Family - Tirona

9 037
387
 
Ekskluzivisht nga Super Star Records
Facebook: facebook.com/SuperStarAlbania
WEB: superstarradio.al/
Διασκέδαση
διάρκεια: 3:48

Σχόλια

BigAlbania 1912
BigAlbania 1912 - Πριν ημέρα
I love Tirana?
ART PAP
ART PAP - Πριν 7 ημέρες
I MADH EDI 🏋️‍♂️🏋️‍♂️
19 98
19 98 - Πριν 17 ημέρες
2020 ku jeni o TIRONSAA🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Gezim Lamcaj
Gezim Lamcaj - Πριν 17 ημέρες
Koh ja vlente ropq e lesbike skish u qr o shtet ju do qrrr
Gezim Lamcaj
Gezim Lamcaj - Πριν 17 ημέρες
M perpara kto
Moli Cyrbja
Moli Cyrbja - Πριν 24 ημέρες
Boni film tani rama nrml kryetar bashkie kong ime kryeminister film
Pushteti 4
Pushteti 4 - Πριν 26 ημέρες
Kam qene 8 vjec kur ka dal kjo kenge gjithe diten kte me cunat e lagjes kush mbante me shum mend fjalet 😂
Toxic
Toxic - Πριν 10 ημέρες
@Leutrim ka dalur ne 2004
Leutrim
Leutrim - Πριν 18 ημέρες
Ca 8 vite more. Kjo kang ka dale n'2002.
xhuljo sula
xhuljo sula - Πριν 28 ημέρες
2020 🇦🇱⚪🔵
Pushteti 4
Pushteti 4 - Πριν 18 ημέρες
xhuljo sula ngaterrova koment
xhuljo sula
xhuljo sula - Πριν 18 ημέρες
sjm grek o shok ke ndonje problem?
Pushteti 4
Pushteti 4 - Πριν 19 ημέρες
xhuljo sula o grek
Mario Gonna
Mario Gonna - Πριν 29 ημέρες
Johny sins
ermal merkaj
ermal merkaj - Πριν μήνα
kjo e ben dr florin te pavdekshem
HENRI H
HENRI H - Πριν μήνα
Tirona💙
Xhoi Malo
Xhoi Malo - Πριν μήνα
E pike e belas, nga reper eshte bere kryeminister, bobobo!🤦‍♂️🤦‍♂️
Dea Dragoti
Dea Dragoti - Πριν μήνα
SAJO CaMI
SAJO CaMI - Πριν μήνα
2020 dhe ne vazhdim
Ledian Rama
Ledian Rama - Πριν μήνα
2020
ᴍᴀʟʙɪɴᴀ .к
ᴍᴀʟʙɪɴᴀ .к - Πριν μήνα
Paska hum kot Rama per kengetar😒😁
cutkillerification
cutkillerification - Πριν μήνα
Sa mir si e kan sjell kta ediiin nvideoklip a e ka bliznak dr.flori
Indrit Jahaj
Indrit Jahaj - Πριν μήνα
Edi rama super reper te dhjefsha lil Wayne 😂
Dean Lestar
Dean Lestar - Πριν μήνα
ai momenti kur RAMA kendon RAP me mire se Noizy, Uniki, Getoari, Mozik, Mamate ktyre t gjithve as well.
SAJO CaMI
SAJO CaMI - Πριν μήνα
I Pa HARRUAR DJ FLORI
ADEM JASHARI
ADEM JASHARI - Πριν 2 μήνες
I madhi Edi Rama respekt nga shqipet e Kosovës 🇦🇱
Alex Bit
Alex Bit - Πριν 2 μήνες
11-12-2019
Crazy Jim
Crazy Jim - Πριν 2 μήνες
1:56 ajo per cka erdhet.
mandy kolllama
mandy kolllama - Πριν 2 μήνες
me mujt ramen me ba tag
mandy kolllama
mandy kolllama - Πριν 2 μήνες
ala tu e ngu 😂😂
Playboy Rules
Playboy Rules - Πριν 2 μήνες
Ndonje qe e degjon
Nevruze Hoxha
Nevruze Hoxha - Πριν 2 μήνες
Bravo Edi, je me i mire se shume kengetare shqipetare , e me gjere !👏👏👏👏😥
PINT
PINT - Πριν 3 μήνες
12.11.2019
Hermes Ismaili
Hermes Ismaili - Πριν 3 μήνες
Like kush e degjon ne 2019👍
Rexhino Allmuca
Rexhino Allmuca - Πριν 3 μήνες
2019 kjo ka me u majt men gjat 🤣🤣
Luan Loca
Luan Loca - Πριν 3 μήνες
Klasike e pavdekshme 🤘
Kelmend Meta
Kelmend Meta - Πριν 3 μήνες
Nje like kush e ngjon akoma ne 2019
Toni Toni
Toni Toni - Πριν 3 μήνες
O Dr.Flori,o gjigand i pa vdekshem ne zemrat tona.
Daja Aliu
Daja Aliu - Πριν 4 μήνες
2019
Alisa Meta
Alisa Meta - Πριν 4 μήνες
Like kujt ju rrenqeth mishi kur tha “kombinati”
London UK
London UK - Πριν 4 μήνες
I vetmi ndryshim i ramazonit qe ater thjesht talljen e ka*it e ka evolu çik ma shum ne rrug zyrtare edhe nuk e ka mo me rima 😉
Hugo Praga
Hugo Praga - Πριν 4 μήνες
Me sllona!!💝
Toni Shehu
Toni Shehu - Πριν 4 μήνες
Ja beri koka vdiq per mend e kokes pini drog pini keni byth me fol per katundaret rrespekt shijaku
EverythinG WonderfuL
EverythinG WonderfuL - Πριν 4 μήνες
2019 ???
ermal merkaj
ermal merkaj - Πριν 5 μήνες
2003 televizor sony 2019
you tube android phone
Denado Games
Denado Games - Πριν 5 μήνες
Ça bejn kryeministrat shqiptar o vlla
Doraa a
Doraa a - Πριν 5 μήνες
Cfar nostalgjie😍😢
King Sea
King Sea - Πριν 5 μήνες
6/9/2019
Lu Du
Lu Du - Πριν 5 μήνες
edi me mir te behej kengetar...ia kish marr famen noizyt 🤣🤣🤣
Tony Mediterranean NY
Tony Mediterranean NY - Πριν 5 μήνες
E moj tiron do zoti kthehem nje dit . Me linde me rrite dhe te lash nga 20 vite
Tironsi Tirona
Tironsi Tirona - Πριν 7 μήνες
kur te vdes skam ku ta nigjoj po deri sa te jem gjall per ta nigju kam..ky slloni deri para 2 vitesh e ka pas nje shok imi..
bangBANG -
bangBANG - - Πριν 7 μήνες
Gjithqka mund te ndodhi jetojm ne Tiron
Mergim Gashi
Mergim Gashi - Πριν 7 μήνες
Kang qe nuk bahet bajat kurr kte jet e ki vetem n Kosov dhe Shqiper respekt nga prishtina.
megi meli
megi meli - Πριν 7 μήνες
Kryeministri me cool i shekujve.. si ty nje ne 500 vjet i lind Shqiperise !
Janko Jano
Janko Jano - Πριν 7 μήνες
Tirana - Prizreni 🇦🇱❤🇦🇱
S481 G1
S481 G1 - Πριν 8 μήνες
Real G Edi Rama 🤣🤣🤣
panajot toku
panajot toku - Πριν 8 μήνες
2019
Pse_Jo
Pse_Jo - Πριν 8 μήνες
Nji gja nuk e kuptoj pse nji neri si puna e tij qe i kishte te gjitha te mirat ne jet ta keq trajtoje jeten e tij me droge deri sa e hunbi ate?
LXXIV XXIVVI
LXXIV XXIVVI - Πριν 8 μήνες
Tirona ishte Tiron me tironca.Sot e kan myt shpellarët e katunarët.Ju rujt zoti
Pushteti 4
Pushteti 4 - Πριν 19 ημέρες
LXXIV XXIVVI ca ti besh malokve i solli ai krye maloku
Toxic
Toxic - Πριν 8 μήνες
Ca ti besh kan ardh maloket qe smorin vesh nga jeta
O Mret
O Mret - Πριν 9 μήνες
2020 KENG E PAVDEKSHME ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱 TIRONAAA NE ZEMRAAT TONAA😎
Ermal Gaming
Ermal Gaming - Πριν 9 μήνες
rip fr flori
darknees eyess
darknees eyess - Πριν 9 μήνες
Respect From Prishtina Big illyria
Macoku Shqiptar
Macoku Shqiptar - Πριν 9 μήνες
O Rama tani je Kryeminister rregullo tironen dhe gjith shqiperin po qe i zoti
TheJuli1241
TheJuli1241 - Πριν 9 μήνες
1:48 Ne sfond degjohet Landi me Florin dhe flori qe ja bon ik ere mos me caj karin
Arena SHQIP
Arena SHQIP - Πριν 9 μήνες
1:56 eshte ajo per ca ke ardh ktu
Επόμενο