Vogëlushi i kishte ngulur sytë dhe po e dëgjonte me vëmendje, Rama bën gjestin epik

450
33
 
Teksa Rama po fliste nga Vora ku ishte sëbashku me Komisionerin Europian, Janez Lenarčič, një vogëlush i kishte ngulitur sytë dhe po e dëgjonte me vëmendje.
Rama pasi përfundon fjalën i jep dorën vogëlushit dhe i thotë: Hajt, inshallah nuk bëhesh analist.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRmind Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
Διασκέδαση
διάρκεια: 0:56

Σχόλια

Sabi Baliaj
Sabi Baliaj - Πριν μήνα
ISHALLA NUK BEHET SI TI
Stavro Xhardha
Stavro Xhardha - Πριν μήνα
Hajde lajm hajde. Nuk e di si mund te jetoje njerzia pa kte sinqerisht
Jon.alirai Jonidos
Jon.alirai Jonidos - Πριν μήνα
si e shikon ramen i madhi 😂😂😂
A B
A B - Πριν μήνα
Mashalla ylli i vogel
klod the King
klod the King - Πριν μήνα
Po u bè analist esht mir ishalla sbehet si rama sala luli dhe meta
ilda guxholli
ilda guxholli - Πριν μήνα
Waww ca gjesti epik 😳
Reis Tema
Reis Tema - Πριν μήνα
Zoti te rujt o ed
Violeta Xhameta
Violeta Xhameta - Πριν μήνα
Habi ku esht saliu luli eeee pse sdalin ne popull apo nuk mashttojn dot apo kan ik e uuuuuu kriminelat
Vera Vera
Vera Vera - Πριν μήνα
Po ata politikanet pse si rine ne kra kuptoni se cdo methene
Vera Vera
Vera Vera - Πριν μήνα
Ja dhe 1 femij i ri perpara z minister
Gladiator
Gladiator - Πριν μήνα
Po ju qeverit per 30 vjet cfare keni bere Pse nuk ka fonde per emergjenci A po me falni keni bo vila makina luksoze milionat neper banka of shore Keni fytyre dilni neper telavizor duke thon po lyp lek neper bote Po juve more zotni cfar keni net per kte popull per dite si keto
Zagor Jango
Zagor Jango - Πριν μήνα
Ki voglush sigurisht kur de ritete Ka me u bè krieminister shikonja sa me vemendje e shikon dhe degjon krieministrin
Alboolic Alboalbo
Alboolic Alboalbo - Πριν μήνα
Zagor Jango KRYEMİNİSTRİN*
Paulin pali
Paulin pali - Πριν μήνα
Ishalla nuk bahet komunist.
Loal 22
Loal 22 - Πριν μήνα
Hahahahaha 😂😂
Edison Nothorius
Edison Nothorius - Πριν μήνα
Nuke ka te PD qe thone RAma ike 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Edison Nothorius
Edison Nothorius - Πριν μήνα
Amore sa i mire eshte ⭐❤️🇦🇱🌹
Emilia Emi
Emilia Emi - Πριν μήνα
I thon ik po pse te iki esht me i miri apo pse mbylli lojrat e fatit
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj - Πριν μήνα
Pas 6 vjetesh ne pushtet...po ik o inorance
djal toplane
djal toplane - Πριν μήνα
Mir e ke ti se veq ata me duket mua i thojn ik 😂
T.M.X Gameplay
T.M.X Gameplay - Πριν μήνα
Loli Loli lol po po vete e kane fajin po u eshte bere semundje
Loli Loli lol
Loli Loli lol - Πριν μήνα
T.M.X Gameplay epo vllai im ca te them theter ju placin syt ishalla sju ka faj as un as ti as edi e as kush tjeter jua bon koka e vet e kot dkan thon koka ua bon e koka e peson
T.M.X Gameplay
T.M.X Gameplay - Πριν μήνα
Loli Loli lol e ke gabim se njoh plot njerez fukarenj qe vene atje
Shkelqim Hasibra
Shkelqim Hasibra - Πριν μήνα
Zoti kryeminister ra termeti ne shtator ike dhon cdo familje vetem 700 ero ca do bojn kto ike lon ne rrug te zotit ku shkun kto ndima nga bota
Broda's House Industry
Broda's House Industry - Πριν μήνα
Vlla jan 1 milion banor ne aksin tiran - durres! Ti ca pret nga Edi te te blej shpi?
Loli Loli lol
Loli Loli lol - Πριν μήνα
Shkelqim Hasibra maje myth
Shkelqim Hasibra
Shkelqim Hasibra - Πριν μήνα
@Loli Loli lol ate gish qe ma bo mu ta fus mbyth mer klyshi edit
Loli Loli lol
Loli Loli lol - Πριν μήνα
Shkelqim Hasibra 🖕💩🖕
ENIS DYRMISHI
ENIS DYRMISHI - Πριν μήνα
😍😍😍😍😍😍
cruze cruze
cruze cruze - Πριν μήνα
Shembull shembull
Loli Loli lol
Loli Loli lol - Πριν μήνα
cruze cruze 👌👍🏼👑👑👑
Ap eiron
Ap eiron - Πριν μήνα
Rama kanceri ik
Ropqim sajues i poshter
Loli Loli lol
Loli Loli lol - Πριν μήνα
Ap eiron 🖕🖕🖕
S M
S M - Πριν μήνα
Gjest epik?!
Top qenefi, media e degjeneruar
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj - Πριν μήνα
@A B ..ik o injoranc
A B
A B - Πριν μήνα
S M hhhhaaaaaaa super koment bravo se na myten tu rrejt po lujn me neve si maca me minin
VISI TRP
VISI TRP - Πριν μήνα
Zori ju rujt
Ju lutem subscribe kanalin tim plliz
Diti TV
Diti TV - Πριν μήνα
Rama ik 😂
Vera Kurti
Vera Kurti - Πριν μήνα
RAMA RI !!!!!!!!!! 🇦🇱 JEMI DHE NE !!!!!!!!!! ♥
Loli Loli lol
Loli Loli lol - Πριν μήνα
Diti TV 🖕🖕🖕
DuLla Al DuLla Al
DuLla Al DuLla Al - Πριν μήνα
Επόμενο