Ramiz Rama kendon kengen e fazli grajqefcit

15
0
 
Fazli grajqefci
διάρκεια: 15:16

Σχόλια

visari rama
visari rama - Πριν 4 χρόνια
kendoft zemra gjithmon baba jem
Brahim Kashtanjeva
Brahim Kashtanjeva - Πριν 4 χρόνια
Te lumt goja kusheri Ramiz Rama knofsh gjithmon te ka hije kanga dhe sharkia veq vazhdo . Veres kur te vij ne kososv kam qef me ba ni neje me ty per qef veq ishalla jem shnosh. te pershendes dhe shendet te mir me gjith familje klm.
Zeropes o5
Zeropes o5 - Πριν 4 χρόνια
oooo Tknoftt Zemraa Bacii jemm
Rexhep Muhaxheri
Rexhep Muhaxheri - Πριν 4 χρόνια
Rexhep Muhaxheri
Rexhep Muhaxheri - Πριν 4 χρόνια
Hallall tkoft o ramiz rama
Επόμενο