Rama kendon ne Shijak, xhamadani vija-vija. "Te rri pak ul se ngela ne kembe, Shqiperia e madhe"

1 817
166
 
Rama ne Shijak/ Banorja: Kemi ndonje lajm te mire?
Rama kendon ne Shijak, xhamadani vija-vija. "Te rri pak ul se ngela ne kembe, Shqiperia e madhe"
διάρκεια: 13:30

Σχόλια

Arber Kertalli
Arber Kertalli - Πριν 13 ημέρες
Kjo kalcetoja eshte ne pronesi te gjyshit tim
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe - Πριν μήνα
Zotri Edi Rama tlumt per punen qe po bon. te lutem kerkoj zojes Angela Merkel qe tna bon provimin pet lej te Automobilit ne gjuhen shqipe ktu ne gjermani per lej te Automobilit Jan 27 gjuh te huja veq ejina jo se hashim thaqit si behet von me qit lutje per gjith shqipe
Ardit Bujaj
Ardit Bujaj - Πριν μήνα
Frederik nacao
Kreshnik Doku
Kreshnik Doku - Πριν μήνα
Mos na bo show neper inteenet o pallosh po merre boni shpijat e reja se boll e keni vjedh ket popull me rradh aq shum sa te lara me flori duhet tja boni shpijat jo vet durres e thuman po tan shqiprin se ken vjedh aq shum ju tpangopur pisa
liri piku
liri piku - Πριν μήνα
Kur je ne hall,do tii thuash derrit Daje!
Thanas Paskali
Thanas Paskali - Πριν μήνα
Nuk eshte pare akoma pallati !!!!????Po te jete I banushem si jane futur ne salla ???Po te tjeret qe jane ne cadra najloni te semure,femij, pleq e plaka!!???
london city
london city - Πριν μήνα
u vure traun kosovarve tetovarve o kriminel i kombit ju hajduta i keni vilat në surel gjithë bregdetin e keni vjedhur dhe tani po tallesh me fukarenjët se keni 300 miljon euro jepi per fukarenjët .
Antonio Foroni
Antonio Foroni - Πριν μήνα
Leni pra kamerat ne shpi me qe thu televisori osht termet mas termetit drogaxhi kari vetem propagand ngele tu bo na rrujte lesht
Antonio Foroni
Antonio Foroni - Πριν μήνα
I rujt zoti te gjith shqipet kudo qe te jen ❤🇦🇱🇽🇰❤
Rocky krass
Rocky krass - Πριν μήνα
Pallatet ilegale u ndertuan nga dora e njeriut Korruptues te P.S e jo nga Zoti
Paolo Hania
Paolo Hania - Πριν μήνα
Edi Rama zoti te ndimofte te dhente forzza.populli ka nevoj per ty.je nr 1
ALKUKES
ALKUKES - Πριν μήνα
Shum bukur
Nelly De Filipi
Nelly De Filipi - Πριν μήνα
Ti rofsh o Edi Rama tu befte dita 1000 🙏⭐️🇺🇸
Merdita Engjell
Merdita Engjell - Πριν μήνα
XHAMADANI VIJA VIJA HAJT OR MUT O RRI TE SHPIJA.MOS GENJEJ POPULLIN.
shqiponja dedgjoni
shqiponja dedgjoni - Πριν μήνα
👏👏👏👏👏
trz vlj
trz vlj - Πριν μήνα
Pash besen e zotit aka mundesi te me tregon dikush nga esht origjine edi rama.
4 SIMPLE HACK
4 SIMPLE HACK - Πριν μήνα
3:37 si ben kurva policja se vajz e mir e edukuar, kur del ne ruge kerkon 5milek
Fatime Abdyli
Fatime Abdyli - Πριν μήνα
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Tani Tani
Tani Tani - Πριν μήνα
Nuk ka kryeminister ne bot qe te rri me popullin kaq afer. Dhe le te thon njerzit pallavra
Nesti Fili
Nesti Fili - Πριν μήνα
Mir qe u gjet kosova.. kaq kisha !
Despoina Tsaousi
Despoina Tsaousi - Πριν μήνα
ZOTI FALT SHENDET KOSOVES DHE TETOVES!!!!!
RESPECTE PA FUND !!!!!!
Stelio SS
Stelio SS - Πριν μήνα
Era komunizem modern, kur shikon kta bythlepirsit e partive qe i mbeshtesin wtf
eliza w2e
eliza w2e - Πριν μήνα
Edi Rama je gjigande
Ke zemer flori,Zoti ta befte mbare se je vertet me I Miri
Sllamniku Florim
Sllamniku Florim - Πριν μήνα
Brravo gjith shiptaria 🇽🇰🇦🇱
Hajris Qail
Hajris Qail - Πριν μήνα
O Zotri Rama mos e trathto ket popull se dot fundose zoti
Pellazg Lita
Pellazg Lita - Πριν μήνα
Kemi njeriun me injorant dhe bipolar ne pushtet! MJERE SHQIPETARET!!1
Agim figura
Agim figura - Πριν μήνα
Respect Edi Rama je patriot i vertet i popullit tone. nje kerkes kam me e zhud njehere e mire doganen mes shqiperise edhe Kosoves
John Seca
John Seca - Πριν μήνα
Doli plehra me bythe lepiresit. Leri propagandat o qen Por fillo me burgun e atyre qe jane pergjegjes per ato ndertime.Per juve staffin qe Po ndihmoni dukeni tamam si ata kelyshat komunsit qe I puthnin doren xhaxhi Hoxhes.
Σοφια Τερπου
Σοφια Τερπου - Πριν μήνα
ZOTI RAMA RROFSH SA TOKA E KESAJ TOKE . PER SHQIPETARET QE U JEP JETE ME EMELSI E DASHURI TE MADHE. RRONTE SHQIPERIA ME ZOTIN EDI RAMA NE KRYE. SHIPETARI NUK U THYE NE LUFTE. .POR NUK DO TE THYET AS TANI ME GODITJEN E TERMETIT. TE GJITHE BASHKE NJE GRUSHT. ..TE FORTE. 4.12.2019.
O Mret
O Mret - Πριν μήνα
🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱
varadero honda
varadero honda - Πριν μήνα
ore ate moter qirin qe bertiri roft edi rama du ta takoj njer
Berlina Kalemaj
Berlina Kalemaj - Πριν μήνα
Te rinjt e te rejat vullnetare nga kosova me kane emocionu pa mase
Bravo ju qofte dhe falimnerit nga zemra
Ermal Anastas
Ermal Anastas - Πριν μήνα
Brravo Kosova Brravo Tetova Brravo Shqiptaria Respekt
Βούλα Βυρωνα
Βούλα Βυρωνα - Πριν μήνα
Ah OKryeministri i yne ShqipetareZ Edi Rama te dhente Zoti Shendet ekurajo se te Rane halle te medha shume gjithmon ne kembe ne mes te popullit me hallet e popullit.Bravo bravo te kemi Lodhur shume me halle. Dhe te shofim gjithmon vetem teper interesante komandat ne kete furtune dhimbeje. Respeket per Lexusit e atedhetaret enderdshem qe vlersojne. Realitetin Orgjinal te Kryeministrit i Lidhur ngusht me popullin ne kete dhimbje te tmerrsheme. Inderuar qofte Z Edi Rama ne gadishmeri per te gjithe e rujt imadhi Zot bashk me popullin qe eka ne krahe.Respekt dhe Bravo.
flora lola lo
flora lola lo - Πριν μήνα
Rrespekte kosoves
raldi mujsaku
raldi mujsaku - Πριν μήνα
Shikoni si shkon e I puth gabelin e vogel show per karrike ky asht kryeministri ma I flliqt qe ka pas kombi.ne asnji vend te botes kryeministri nuk bohet edhe arkitekt edhe ingjinir edhe doktorr po ai urdheron institucionet the ata meren me kta pun.ky tallet me popullin e ska faj se shikoje at burrin e botes musteqet 1meter e shkon si fmija te I than babes jemi te knaqem po na japin buk. Smith asht I kanaqem me nji sup. Zoti rama qiu ropt se ky popull kshtu e don.
tironakuqe
tironakuqe - Πριν μήνα
O Babaxhan, edhe Ismail Qemali do te kishte zili, i ngjan shum. te lumt ,
Endrit Avdiu
Endrit Avdiu - Πριν μήνα
Luli plliti si Gomar, tu kendu himnin e flamurit,, Ndersa Rama plliti si kelysh Gomari, tu kendu Xhamadanin Vija Vija,,, Turp i Shqiperis,, Politika Shqipetare, eshte dhe ka ken shkaku i shume Shqipetareve qe kane humb jeten 😡😡😡 Zot vdekjen sa me shpejt per keta Politikane 🙏🙏🙏
Engel Styla
Engel Styla - Πριν μήνα
KY ESHTE KOMPLET INJORANT PSIKOPAT KRYEMINISTER IK MOR ROTK**
Mario samu90
Mario samu90 - Πριν μήνα
Je mir ti
matilda doda
matilda doda - Πριν μήνα
Mos shif televizor hahhahah
Klevis Fejzulla
Klevis Fejzulla - Πριν μήνα
Po ne vend qe te cmosh te tjeret behu krijo nje fond e mergjence per cdo problem natyror
Lupo 89
Lupo 89 - Πριν μήνα
Jo tërmet por ti shuaj krejt 6 breza Zoti këtyre perlave lëpirës bythe, po normale tek militantët e vet shkojnë se të tjerët do ja kishin thyer turit këtij edhe atij Kriminelit Dako që ka lejuar lloj lloj ndërtimesh abuzive.
AaAaAa
AaAaAa - Πριν μήνα
Mashtrues i papare Rama 🤮🤮🤮🤮🤮
elona dani
elona dani - Πριν μήνα
Bravo kosova me kenaqet. Model. me emociononi.
Alb Anian
Alb Anian - Πριν μήνα
Na mbushet syte me lot bravo o shqiptar ju ruajt zoti o shqipet e Tetoves hallall qumeshti I nenave
Lalo Ervin
Lalo Ervin - Πριν μήνα
Po pse shef televizor i thote Rama!! Po nese nuk ben televizori vet pse del ne televizor Rama!!
edi murra
edi murra - Πριν μήνα
Bravo Edi Rama
Parents Tablet
Parents Tablet - Πριν μήνα
Fute dakon prap ne bashkis e duresit qe te regulloj format qe ka hedhur krimineli dako duke vjedhur miljonat do vonon por zoti nuk do haroj pa u a mare hakun atyre familjeve qe paten viktima si dhe ata qe pan qamet me syte e tyre ne kte tragjedi
Parents Tablet
Parents Tablet - Πριν μήνα
A ke njeri te afert more rugac 50 viktimave nuk u eshte thare balta ti ke dale xhiro neper shqiperi duke perqafuar grat zarbat we nuk kane bura pse nuk viziton familjet e viktimave ti zagar apo e di qe ti je vrasesi I atyre. Iktimave e qe nuk po I fut ndertusi ne biruc se ke vjedhe me ta ne 5 vjet te qeverisjes sate jan nderuar ato pallate mestra kam ndenjen se shume shpejt do te hajde mortja ty dhe familjen tende fund e krye ne dasht zoti me u mare hake atyre familjeve qe u bere gjemen
The H Family
The H Family - Πριν μήνα
Rrijini afer se pa merak shpit do jua bej shteti nga e para po vetem se kur nuk dihet po cka po dihet eshte qe arka e shteti shqiptar eshte bosh
islamforever1988
islamforever1988 - Πριν μήνα
Ngjushllime per ata
Se vdiqen
Faleminderit
Zotit per ata
Si shpetuan
Faleminderit
Atine se ndihmuan
Me te gjitha gherat
Respekt per te gjith donatoret
Zoti shperbleft
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare - Πριν μήνα
Ik Ram se Termeti
Liko Entela
Liko Entela - Πριν μήνα
Me ka be habi qe ata qe mesonin femit kishin maska .pse cfar kane femit koleren vertet jam habit
Aftaline Zeqaj
Aftaline Zeqaj - Πριν μήνα
Ate qe te ben Perendia
Nuk ta ben dot Qeveria
Dhe ate qe ta ben Zoti
Nuk ta ben dot kurre robi.
Keni degjuar kur thon
Dasma dhe vakia
Jane motera te dya
Prandaj came labe kosovar
Jemi nje e te pa ndare..
Me Edi Ramen ne balle
Diana Bloody
Diana Bloody - Πριν μήνα
Si xhaxhi Enveri me kalamajt 🤣🤣🤣🤣🤣🤣sa vk
Hin Weis
Hin Weis - Πριν μήνα
Respekt KRENAR ME QENË *SHQIPTAR*shumë prezentim të mirë Zoti Kryeminister.
Sherbet Biba
Sherbet Biba - Πριν μήνα
Termetin nukeholli edi rama kjo eshte nje fatkeqsi natyrore por politika shqiptate eshte nji kriminale sjan tebashkuar por rama zduhet teshoh tetjeret sepse ai eshte ne pushtet dhe pergjisia eshte atit falemderojm vllezrit tan te kosoves dhe te tetoves apo si greqia Italia turqia teqith ato qeponandihmojn jakemi borxh
Zhaklina11
Zhaklina11 - Πριν μήνα
Rama ka qene dhe mbetet e vetmja shprese per shqiptaret
Valdet Krasniqi
Valdet Krasniqi - Πριν μήνα
Bravo Edi i fort je ti 👍👍👍👑👑👑
Alf Alf
Alf Alf - Πριν μήνα
Ishalla ky eshte momenti te nisni te fitoni besim ne popull dhe populli te filloi te kete besim tek politika dhe qeverria(qeverritaret) se deri tani ka qene dhe eshte per te ardhur keq!
Επόμενο