Portokalli - Episodi 5, Sezoni 32, 03 Nëntor 2019

6 198
952
 
Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRmind Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel
Κωμωδία
διάρκεια: 2:16:05

Σχόλια

Lili Adamo
Lili Adamo - Πριν μήνα
Divorcohen sepse ju shifen breket si breket e tua xhemi grate dalin sekset perjashta si ty xhemi a mbahen grate me breke dhe size perjashta
Sajmir Dervishi
Sajmir Dervishi - Πριν 2 μήνες
Je gallat fare
Klodiana Likaj
Klodiana Likaj - Πριν 5 μήνες
Super❤
Xhavit Bylbili
Xhavit Bylbili - Πριν 6 μήνες
ne shqipri esht nje gje normale.
Vera Kavaja
Vera Kavaja - Πριν 6 μήνες
Ah moj xhemi ta kisha edhe unzerin tat
Dori Osmanaj
Dori Osmanaj - Πριν 6 μήνες
Kujtim gjuzi😂🤣🤣😂
MrJetko1975
MrJetko1975 - Πριν 6 μήνες
Yne ti du sume
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu - Πριν 6 μήνες
Ai numri me kapon dhe hekrin sa vjen e më vk po bëhet pa kuptim.
ADRIAN Cecollari
ADRIAN Cecollari - Πριν 6 μήνες
Jeni fantastike ju rujt Zoti per nje jete te gjate dhe per humor te gjalle... Xhemi je super Tironsia ime...
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe - Πριν 6 μήνες
Hahaha shum humorista te mdhaj ju pershemdesim nga kosova legjenda jeni 👏 😂
BeatS RecordS
BeatS RecordS - Πριν 6 μήνες
https://youtu.be/Ov1OjIr4Mdw
F A
F A - Πριν 6 μήνες
Super 👌
Mujo Aljiti
Mujo Aljiti - Πριν 6 μήνες
Flori si linda vdiqa hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
fatos Skenderi
fatos Skenderi - Πριν 6 μήνες
Xhemile te hanksha pajllin
Janny Boutique
Janny Boutique - Πριν 6 μήνες
Bukur
Brikena Dragoti
Brikena Dragoti - Πριν 6 μήνες
O Doktor mos vdeksh kurre ..je i pa pare🤣🤣🤣
Krisenda Gjata
Krisenda Gjata - Πριν 6 μήνες
😂😂😂😂😂
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI - Πριν 6 μήνες
Kjo Xhemi qenka terbuar fare. C'eshte kjo veshje skandaloze?! Po lene nam se kane shteruar ,duke perdorur fjalet ,byth,k..p... etj. Kjo milionere qe nuk di sa para ka,me kunatin biznesmen e me 1 burre qe nuk shikon nga syte ,ngeli duke share qeverrine e vendin e vet. Ik moj zonje. Ndonji dite do te te shikojme laskuriq. Me nder te gjithe ini m..... vec policeve . Turp tu japesh like ju. Me ty do hyjme ne Europe te siguroj. Te rrofshin kofshet dhe b....se mendja te ka lene.
𝚟𝚍𝚎𝚔𝚓𝚊 𝚒𝚏⚡
𝚟𝚍𝚎𝚔𝚓𝚊 𝚒𝚏⚡ - Πριν 6 μήνες
Kjo ka dal ne porno ti thua....
Sofia Xysos
Sofia Xysos - Πριν 6 μήνες
Jeni te gjithe te mire ne emigrantet ju presim me padurim na shtoni jeten i harrojme hallet e lodhjen ju flm artiste
Antrax
Antrax - Πριν 6 μήνες
GILANI ♥
arbereshi arbereshi
arbereshi arbereshi - Πριν 6 μήνες
i pelqeka mire ketij trapit roli
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu - Πριν 6 μήνες
Xhemi yll je për kok të gjithve sa vjen e më super bëhesh. Jo si vera po si shampanj je.
Aleks Sander
Aleks Sander - Πριν 6 μήνες
O xhemi te haksha portokallin 😢
Sefer Ziberi
Sefer Ziberi - Πριν 6 μήνες
O Xhem edhe une Divorcohem nga gruja kur te shof edhe pse jam beqar vec sedi ti a divorcohesh per mua se
Sefer Ziberi
Sefer Ziberi - Πριν 6 μήνες
O Xhem te Dua xhdoher qe te dalesh en sken saher qe te shof ne instagram ti je endra jem e pa realizuar
Illyricum Sacrum
Illyricum Sacrum - Πριν 6 μήνες
Po Gazin ku e keni kte puntate?
Adil Basha
Adil Basha - Πριν 6 μήνες
gaz peja ku eshte?
Adil Basha
Adil Basha - Πριν 6 μήνες
@Marina Lucaj po mir ai ca po bonte po shtynte🤣
Marina Lucaj
Marina Lucaj - Πριν 6 μήνες
I ka lind gruja 😂
sajmir miftari
sajmir miftari - Πριν 6 μήνες
Adil Basha tu pi peja
Jonid Hyseni
Jonid Hyseni - Πριν 6 μήνες
Flori artist i lindur. Njesh
Jonid Hyseni
Jonid Hyseni - Πριν 6 μήνες
Flori artist i lindur. Na kenaqe.
Gjinovefa Drita
Gjinovefa Drita - Πριν 6 μήνες
Portokalli i vetmi Programm qe me ben te qesh me lot per 2 ore e gjys faleminderit qe e hidhni ne YouTube
new acc
new acc - Πριν 6 μήνες
Pse eshte prere kori minuta 3:10 ?
ronny
ronny - Πριν 6 μήνες
hahah e kapa dhe un kte detaj,besoj se kane marr urdher nga lart ;)
Eυα 11
Eυα 11 - Πριν 6 μήνες
😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏Betim Sperdhima me I miri 😂😂😂😂😂😂
Lenci Balla
Lenci Balla - Πριν 3 ημέρες
0@Aleks Sander 0
Aleks Sander
Aleks Sander - Πριν 6 μήνες
Shum e sakt naqe te prsh nga universili paralel 😂😂😂
Hamza Salkurti
Hamza Salkurti - Πριν 6 μήνες
T hyft kollodoku 😂😂
Albania Forever
Albania Forever - Πριν 6 μήνες
Ulqin😂😂😂😂 Flor Binaj je fantastik
KEvIN74 LocoS
KEvIN74 LocoS - Πριν 6 μήνες
Un e kam ndjek Portokallin der ne fillimet e saja por ky cifti i lumtur me duket shum kurvellek dhe ta imagjinosh kte emision e ndjek cdo grupmosh perfundimisht ju lutem shum kte ciftin e lumtur svendesoheni me ndonje rol tjeter dhe mendoj se sjam i vetmi qe mendoj kshu ju faleminderit dhe nje pershendetje per shqipet e CHICAGO 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Pellumbesha Hatija
Pellumbesha Hatija - Πριν 6 μήνες
E vertet
Ismet Topalli
Ismet Topalli - Πριν 6 μήνες
Nga e ke gjet këtë fustan o Xhemi,ai që të ka thën që ta veshësh ta ka pas me të fut .
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI - Πριν 6 μήνες
La nam si ato ne autostrade.
Macoku Shqiptar
Macoku Shqiptar - Πριν 6 μήνες
Xhemi je BomB❤⚘⚘⚘⚘⚘⚘
Nelson mrt
Nelson mrt - Πριν 6 μήνες
e la peja e mori ivi tani🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😂😂
Bleona Bleona
Bleona Bleona - Πριν 6 μήνες
Po sheft renfortin pse e kane heq
M.H
M.H - Πριν 6 μήνες
Po kta c'paskan qe qenkan ber gjith si ndrikulla?
Tea Nanaj
Tea Nanaj - Πριν 6 μήνες
moldave 😂😂😂😂😂😂😂😂
Haxhi Xhaferi
Haxhi Xhaferi - Πριν 6 μήνες
portokalli
Monda Kerciku
Monda Kerciku - Πριν 6 μήνες
riktheni skrapin
Idajet Halili
Idajet Halili - Πριν 6 μήνες
Monda Kerciku skrapi i papare, me mungon edhe mua.
Igballe Bali
Igballe Bali - Πριν 6 μήνες
Qifti i lumtur shum banalitet na shpifet tan kjo gru puuuu na e bat bajta me kqyr ket porokallin
Demirel Shtaro
Demirel Shtaro - Πριν 6 μήνες
Ai doktori me shkrin mua , doktor te dua 😂🤪
Ermelinda Zefi
Ermelinda Zefi - Πριν 6 μήνες
Sa mire qe e kthyet rrokun e rimin
Ermelinda Zefi
Ermelinda Zefi - Πριν 6 μήνες
Familja astari super edhe vezirja me arien jeni njesha
Lim Gashi
Lim Gashi - Πριν 6 μήνες
26:35 faleminderit qe fole aq mire per Kosoven💛💛
Lim Gashi
Lim Gashi - Πριν 6 μήνες
@Edison Hoxha hahahahaahha po por me erdh mire qe foli ashtu per shtetin tem qata me erdh mire dhe u gzova
Edison Hoxha
Edison Hoxha - Πριν 6 μήνες
Lim Gashi me ulqinin ishte me e fort haha
Dona Hoxha
Dona Hoxha - Πριν 6 μήνες
Kjo vezirja a eshte mashkull a femer se nuk e kuptoj
Idajet Halili
Idajet Halili - Πριν 6 μήνες
Kush është mashkulli qe e luan se nuk e kam kuptuar akoma unë 🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈
Dona Hoxha
Dona Hoxha - Πριν 6 μήνες
@Hasie Neza prandaj eshte shum e veshtire per ta kuptuar ecen edhe ne tako shum te larta
Hasie Neza
Hasie Neza - Πριν 6 μήνες
Mashkull esht, por behet nje femer shum ma te bukura se ne femra qe jemi 😂😂😂.
Dona Hoxha
Dona Hoxha - Πριν 6 μήνες
@dr New hahahhahahah
dr New
dr New - Πριν 6 μήνες
Dona Hoxha mashkull qe ka deshire te ishte femer 😂
Gigi Gigi
Gigi Gigi - Πριν 6 μήνες
E keni bere portokarin portokall per pederaste ngelet duke bere role pederastesh jeni bere bura gra te topet e topit te shpuar te gjithe nga mbrapa.
Kozeta Shipe
Kozeta Shipe - Πριν 6 μήνες
Super
franceska hoxhaj
franceska hoxhaj - Πριν 6 μήνες
Gaz paja nuk doli kte her.esht ber baba.urime me jet te gjat djali
franceska hoxhaj
franceska hoxhaj - Πριν 6 μήνες
@I'm really pro po salsano doli.
Xhevi Xhevi
Xhevi Xhevi - Πριν 6 μήνες
Hapja e spektaklit nga Xhemi ishte fantastike
Erblin Rracaj
Erblin Rracaj - Πριν 6 μήνες
O shtatzan Xhemi?
Fatjon Merko
Fatjon Merko - Πριν 6 μήνες
Pak dobet debuti Egles, ato skecet me Visin burr e grua i ka qar..ketu nuk esht ne nivelin e saj, duhet te ndryshoj tematiken dhe roli ne portokalli per mendimin tim
Illyricum Sacrum
Illyricum Sacrum - Πριν 6 μήνες
Egla flet lirshem fare aty se esht msu me teater ku ben vtm role, kurse ktu duket sikur çlirohet nga ato ethet e karaktereve dhe flet sikur te ishte ne kafe ne perditshmeri
Ledina M
Ledina M - Πριν 6 μήνες
Sa tmire Alexi dhe aria unik alex ❤❤❤❤ ... bravo
daniel 69
daniel 69 - Πριν 6 μήνες
@Ledina M po po nuk eshte keq jo 😁😂🖐
Ledina M
Ledina M - Πριν 6 μήνες
@Elia L.E.A esht msu po un e km qef Alexin ka nje timber zeri unik
Ledina M
Ledina M - Πριν 6 μήνες
@daniel 69 cke qe qesh nk te pelqen haha
Elia L.E.A
Elia L.E.A - Πριν 6 μήνες
Alexi alamet femre .me e oas qef me e pa. Sa elegant dhe ne maj te takave qe un si mbaj dot nje minut 🤣😂
daniel 69
daniel 69 - Πριν 6 μήνες
Hahahahaah o ledina 🤣😂😂❤
Liri Mneri
Liri Mneri - Πριν 6 μήνες
O Flor Binaj te morsha te ligat.Na knoqe .ky roli ri i papame dhe e qan ..cdo jave boje kte rol.mos na le bosh.ene kjo mistrecja bukur Xhemi e ploteson rolin perfekt.respekte daj
Nadire Bajramaj
Nadire Bajramaj - Πριν 6 μήνες
😂😂😂😂😂😂
Esmeralda Emmerich
Esmeralda Emmerich - Πριν 6 μήνες
Ta shikosh live eshte super 🤗🤗por kati i dyt shum erresir edhe nuk degjoheshin mir 😏😏edhe Kamera 🎥 nuk na kish kapur 🧐🧐
dashmir kalia
dashmir kalia - Πριν 6 μήνες
Ahahaha.heres tjt
Lin Sin
Lin Sin - Πριν 6 μήνες
Kjo Egla kur ben batuta me shume qesh vet
Eri Bali
Eri Bali - Πριν 6 μήνες
Haaaahaaa egla 🤣🤣🤣🤣🤣
SSeventeen officialpage
SSeventeen officialpage - Πριν 6 μήνες
Like nese je emigrant dhe mezi pret te shkosh ne shqiperi
albanian eagle
albanian eagle - Πριν 6 μήνες
o xhemi te hengsha kemben e majte 😋😂
Neku Cercizi
Neku Cercizi - Πριν 6 μήνες
Na mungon shum rtvk nasi e dhimo
For Ever
For Ever - Πριν 6 μήνες
Policet te pavdekshem...super 🤣🤣🤣
Albi Albi
Albi Albi - Πριν 6 μήνες
portokallis i ka ik shkelqimi qe e kishte vite me par fatkeqsisht
Hasie Neza
Hasie Neza - Πριν 6 μήνες
100% Shum Dakort me ty jam 👏👏👏👏👏👏👏
Lorenc Disha
Lorenc Disha - Πριν 6 μήνες
edhe tani mjaft e mir esht
Ori ori
Ori ori - Πριν 6 μήνες
Asiher nuk i ik shkelqimi per tre palo aktore se ikin..ti kishte ik shkelqimi nuk u transmetonte me
Arda Muhametaj
Arda Muhametaj - Πριν 6 μήνες
👏👏👏👏👏👏👏👏😂😂😂😂😂
Klea Kavaja
Klea Kavaja - Πριν 6 μήνες
Policet jane te fort si gjithmon edhe ujvara e embelsise
Klodiana Bandilli
Klodiana Bandilli - Πριν 6 μήνες
👏👏👏👏🤩🤩🤩🤗🤗🤗
ermond shira
ermond shira - Πριν 6 μήνες
Nje nga sezonet me te mira ! 👌
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone - Πριν 6 μήνες
Flet Me Makinën Dhe I Thot Të
Dua Sa Gjynah Paska ikur NGA Fiqiri I Shkreti 👏🤞👌🌹🇦🇱🚘🤣☔⭐💍
Anton Sokoli
Anton Sokoli - Πριν 6 μήνες
sa mire qe e jep edicionin e plote
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone - Πριν 6 μήνες
ALB ALB JU Llutem Bëni ndonji LIKE CILI E SHIKON JU RRUJTË TË GJITHËVE ZOTI 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍👍👏👌🤞🌹
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone - Πριν 6 μήνες
@Mirela So TI QE MRAVE MU TE RËNTË TELEBINGO CAPIITTO doremilo ... LOL ÇA PROBLEMI ......💪👏👏👏👏💊👎☔🚘 NË DJATH TË SHKOJN TË GJITHA KËRKO SORRY and thanks The Best xemer Nuk i du like ok Shoqe
Mirela So
Mirela So - Πριν 6 μήνες
Toka Jone Toka Jone liket ju dalshin ne ball
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone - Πριν 6 μήνες
@Kosova asht Shqipni Albanian SI 👏⭐👍👍👍
Kosova asht Shqipni Albanian
Kosova asht Shqipni Albanian - Πριν 6 μήνες
Toka Jone Toka Jone na e rrofsh ti jo me Na e rrujt zoti 🤣
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone - Πριν 6 μήνες
Me lekët E Dritave blenë raki Një Shishe and Që Mos Të thyhet E Pinë Të Gjithë Shishen and dhanon e Gënjen Se Do Rëxohesh Nga Biçikleta
and Dasëm and Pirë Më Shumë Se Krushqit 👏👍🇦🇱
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone - Πριν 6 μήνες
NGA 10 Mijë Të Gjithë Ti Blejm Telefon Hënës Naqe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍👏👌🤞📱
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone - Πριν 6 μήνες
vura re Një Detaj Kitarë Me Fishekzjarr ë...👏👌🤞👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
buti vezA
buti vezA - Πριν 6 μήνες
Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet Lavdi Jezusi krishti perdise vertet krijuesi ynë është Ai
Ai Ata
Ai Ata - Πριν 6 μήνες
Paskan problem salzano e xhemi lja😂po i bie salzanos sonte edhe me cerrikun edhe pas barcaletes se salzanos..po si jane kto kuckat pak po te kene gje ne dore ta rrotullojne pllaken..any way rrofshin (one night stand)😎
Ai Ata
Ai Ata - Πριν 6 μήνες
Shyqyr qe filloi klanifornia se portokallia ja ka pas vare fare se skishte konkurrence tani po te ka pak lezet se konkurrenca shton cilsine.edhe xhemit ja kane dhene prezntimin si femer qe eshte per ti bere konkurrence femres me te bukur ne tv shqiptare marina vjollcen pra fix klani fornia po ndikon ne portokalli...
Nevila Nevila
Nevila Nevila - Πριν 6 μήνες
Ca thu me? Portokallia ka qen gjithmon mashkull femer dhe eshte me elegante si prezantim, klas tjeter nga ai lemshi qe i kan ven Marines dhe e vetme
Matte Matte
Matte Matte - Πριν 6 μήνες
Ca beni ju, jeni te papar. Thanks nga ne emigrantet. 😘
Justina Marku
Justina Marku - Πριν 6 μήνες
Xhemi super e mire
Official BIGM
Official BIGM - Πριν 6 μήνες
Like nese je emigrant dhe me zi pret ta shohesh ne Youtube
MrJetko1975
MrJetko1975 - Πριν 6 μήνες
Love
Official BIGM
Official BIGM - Πριν 6 μήνες
Vlora vlora ca tbejm vella pa pun jemi😅😅
vlora vlora
vlora vlora - Πριν 6 μήνες
Official BIGM si puna ime dhe ti hahaha
Romario Ago
Romario Ago - Πριν 6 μήνες
Po gaz paja la umbur
Official BIGM
Official BIGM - Πριν 6 μήνες
Shtyjm kohen vlla pasha zotin ca me bo
Επόμενο