Noizy në lidhje direkte nga Durrësi: Kanë tentuar të më dhunojnë!

10 821
547
 
Një tërmet i fuqishëm tronditi në orët e para të mëngjesit të datës 26 Nëntor 2019, Shqipërinë.
Lëkundjet me magnitudë 6.4 në epiqendër apo intensitet 8 ballë fatkeqësisht morën disa jetë njerëzish e mbi 650 janë plagosur në Tiranë, Durrës, Fushë- Krujë e Kurbin.
Pamje të rënda, rrënoja dhe ambulanca në rrugë ishin imazhet surreale që pa sot cdo shqiptar. lëkundjet u ndjenë në të gjithë vendin por edhe deri në prishtinë.
Pranë epiqendrës në detin Adriatik pra në durrës janë dhe dëmet më të mëdha. shumë banorë mbetën nën rrënojat e pallateve të shembura. disa janë nxjerrë të gjallë. të tjerë nuk ia dolën dhe operacionet e shpëtimit vazhdojnë.
Post lëkundjet vazhdojnë, gazetarët dhe kamaramanët e Top Channel ndodhen në lagjet dhe zonat ku ka më shumë dëme dhe në këtë edicion të jashtëzakonshëm lajmesh, Live 27 Nëntor 2019 ne vazhdojmë të përcjellim hap pas hapi.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRmind Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#FteseNe5 #TopChannel
Διασκέδαση
διάρκεια: 8:25

Σχόλια

MetiC Tv
MetiC Tv - Πριν 4 ώρες
Respekt noizy zoti e rujt 🙏🏾❤️ the best je ti
Eligio Di nardo
Eligio Di nardo - Πριν ημέρα
un abbraccio fortissimo🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹😘😘❤❤❤❤W ALBANIA
Visar Zeqiri
Visar Zeqiri - Πριν 5 ημέρες
Ani a tkan dhunu fort o Gangster hahaha 😂😂😂😂😂😂ani Kur Thot sjon nda mir policia Po me desht aata tngrehin per toke vlla
Cafe Krosi
Cafe Krosi - Πριν 6 ημέρες
Bravo se ti shum e per mende zotini se veçe aji te ndimon
Jakup Jakup
Jakup Jakup - Πριν 7 ημέρες
Nozy B
hydra blazer
hydra blazer - Πριν 9 ημέρες
Hahhahaha n top chanel vetem kur marin noizyn n intervist bejne mija wiews #otrwerunthis
Koca Eger
Koca Eger - Πριν 9 ημέρες
Rrespekt noizy per ate qe Po ben per qytetin e tij Durresi .Çunat ketu e çunat aty , nuk ka doreza 2 mij lek mund te kushtojne edhe kaskat i shesin me duket .....
Flori Fjerza
Flori Fjerza - Πριν 10 ημέρες
noizy the besttttttttttttt
Mino Kadriuu
Mino Kadriuu - Πριν 11 ημέρες
Super djalosh super human dhe kengetari me i mire ska dyshim respekt
Lori Cani
Lori Cani - Πριν 11 ημέρες
Bravo nojzy ❤️❤️❤️
Kozeta Zenelaj
Kozeta Zenelaj - Πριν 11 ημέρες
Bravo
esi shehaj
esi shehaj - Πριν 11 ημέρες
Po kto shkojne per me fitu nai pike apo shkojne me verte? Gare me stresin duke ba! Po prap hallall! Bravo
Tulant Bisku
Tulant Bisku - Πριν 11 ημέρες
5:01 qe thote: ska gje po v......... nuk esh nuk esh
Mark Lleshi
Mark Lleshi - Πριν 11 ημέρες
Respek Noizy ty dhe gjith atyre qe i ndihmuat o sot o kurr
Krenar Shqipe
Krenar Shqipe - Πριν 12 ημέρες
Te lumt noizi qa budala jena na shqiptar prz skam fjal me vjen Mare shum tuu
Huawei Lite
Huawei Lite - Πριν 12 ημέρες
Noizy mund te duket mendjemadh por beri shume ndime per shqiptaret. Bravo Noizy👏🇦🇱
Suzana Suzanaaa
Suzana Suzanaaa - Πριν 12 ημέρες
Bravo Bruder so muss auch sein arme Leute sie hat alles verloren und noch zu verstecken die essen das geht nicht alle haben Geld gespendet ganze Welt Geld gespendet nach Albanien die arme alte Leute und herzlichen Beileid für die Leute wo wo die Familie gestorben sind
adela hoxhha
adela hoxhha - Πριν 12 ημέρες
o zottttt per shkak te lidhjes qe ke me qytetin apo kishe naj person ,oj budalle kush ka mundsi ndihmon ska tbej kjo
do besh naj pytje tamam ti
Vlor Vlor
Vlor Vlor - Πριν 12 ημέρες
Per reklam
mikea hiooi
mikea hiooi - Πριν 12 ημέρες
Bravo Noizy 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
vonfan kulo fh
vonfan kulo fh - Πριν 12 ημέρες
Nojzi ka nje goc me gjakun e ti nuk e takon mir najzi mir
Giovanni KMNGANG
Giovanni KMNGANG - Πριν 12 ημέρες
Bravo Noizy ❤👌👌❤👌❤👌❤👌
Malvina Tataveshi
Malvina Tataveshi - Πριν 12 ημέρες
BRAVO NOIZY... JE NJE NDAJ TE PAREVE QE PO NDIHMON I PALODHUR DHE PA ASNJE PROB. I BEJM THIRJE ATIJ ZOTERISE QE PERFAQESON SHTETIN ,TE MOS KRIJOJ PROBLEME, POR TE JAPI EFEKTIVISHT NJE DORE X TE SHPETUAR KUSH ESHTE AKOMA POSHTE RRENOJAVE
mikea hiooi
mikea hiooi - Πριν 12 ημέρες
Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju
ajdjdjdbd jsueheheg
ajdjdjdbd jsueheheg - Πριν 12 ημέρες
ky buzpidhi vetem dru ha
Σαββα Τ
Σαββα Τ - Πριν 12 ημέρες
🙏🙏🙏🙏🙏🙏
alisuo toko
alisuo toko - Πριν 12 ημέρες
Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju
Σαββα Τ
Σαββα Τ - Πριν 12 ημέρες
Γεια σας φιλι μου συλληπητηρια ευχομαι ο θεος να τους εχει καλά....!!! Gott soll diese menschen kraft und gesundheit geben und sorri fur die menschen in griechenland die sind rasisten....!!! Sorri my frends people from greece is rasist
Gresilda Daka
Gresilda Daka - Πριν 12 ημέρες
rrespekt nojzi brafo hallall tadoft soti soti idimoft njersit
alisuo toko
alisuo toko - Πριν 12 ημέρες
Bravo Noizy te lumt 👏👏👏👏👏❤
bilinas mini
bilinas mini - Πριν 12 ημέρες
Bravo Noizy 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Men's Desires
Men's Desires - Πριν 12 ημέρες
What is the female presenters name.
Andy R
Andy R - Πριν 13 ημέρες
Bravo Noizy, Nji reportere legene flliqesire me pytje idiote!!
Andy R
Andy R - Πριν 12 ημέρες
bilinas mini 😂😂😂
bilinas mini
bilinas mini - Πριν 12 ημέρες
Kjo esht gaze kare e deep llapuar si spermatolloge ke pidhistika. . Ndersa Noizy Me Cunat e vet esht aty me bo transport mbi 100kile😝
snakedoc104
snakedoc104 - Πριν 13 ημέρες
O noizy ty duhet ta qijn mamin
Pllumi Pllumi
Pllumi Pllumi - Πριν 13 ημέρες
Pse sjep naj lek o bothqir si del me ferrari na per videoklipa
Sabjan romale
Sabjan romale - Πριν 13 ημέρες
Vllai
Sabjan romale
Sabjan romale - Πριν 13 ημέρες
Bravo bravo nojzy Allahu te ndimoft
nertila metollari
nertila metollari - Πριν 13 ημέρες
Rrespekte
Alesjo Mallkuqi
Alesjo Mallkuqi - Πριν 13 ημέρες
Bravo Noizy te lumt 👏👏👏👏👏❤
alisuo toko
alisuo toko - Πριν 13 ημέρες
Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju
XK Prishtina
XK Prishtina - Πριν 13 ημέρες
Per zotin shetit ter boten vetem shtet ma te dobet as kund sun gjen afrika e ka nje konfederat ne evrop ajo esht shqipria
aola wili
aola wili - Πριν 13 ημέρες
Beavo te qofte te ishin te gjith si ty njeri me zemer te madhe bravo 🙏
Flatrim Amrllahu
Flatrim Amrllahu - Πριν 13 ημέρες
Valla bre qfar gazetare
alisuo toko
alisuo toko - Πριν 13 ημέρες
e perballonim me leht ket tragjedi qe na ndodhi pa pritur. Zoti na ndihmoft dhe gjith te ngritemi me kemb qe te rregullohet gjithcka sa me pare....
Επόμενο