Momenti dramatik kur qytetari flet poshtë rrënojave: Pse s’i kapni t’i ngrini në krah këto?

2 215
70
 
Një tjetër video dramatike ka mbërritur në redaksinë e “BalkanWeb”, ku një qytetar i ndodhur nën rrënoja arrin të komunikojë me punonjësit e kërkim-shpëtimit. Në videon e rëndë që sjell “BalkanWeb” dëgjohet zëri i mekur i qytetarit, i cili pyet sa njerëz kanë ardhur për ta shpëtuar.
διάρκεια: 1:35

Σχόλια

eliza w2e
eliza w2e - Πριν 22 ώρες
Shpetoj kush e di?
Jeton zoteria?
Fatmacaca Fatmacaca
Fatmacaca Fatmacaca - Πριν 2 ημέρες
O zot 🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Mirela So
Mirela So - Πριν 2 ημέρες
Saimir gregu shpirti te pushoft ne paqe e kto qe kan hedh kte video me pa familja vet e vajza kur te rritet o zoot vec ishalla sju kthehet ne familje me kto qe bajn😭😭 si mund te hidhet bji video e tille e ta ket vajza gjith jeten baben ne video ne kte gazep o zoot zemra me dhem si ka ngec o zoottt shpirti i pushoft i qet sa me dhimbet😭😭😭😭😭😭😭😭
uanci janko
uanci janko - Πριν 2 ημέρες
Se kuptoni.qe vetem uj.nuk.i jepet personave kur jan ne gjendje te tille pasi i vrisni.vet me.duart e juaj
Ina Ina
Ina Ina - Πριν 3 ημέρες
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
samo svoja
samo svoja - Πριν 3 ημέρες
Tuga,Boze svakome pomogni i vuvaj svakoga 😔
aferdita Ajdari
aferdita Ajdari - Πριν 3 ημέρες
😭😭
Zeli Tota
Zeli Tota - Πριν 3 ημέρες
Zoti te rujt
Zoti te dhasht jete shendet
lela lela
lela lela - Πριν 3 ημέρες
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏nuk do me hiqen kurre nga memoria
Paris Milano
Paris Milano - Πριν 3 ημέρες
Do ju lutesha shum keto video te mos bohen virale neper media per te ruajtur qetesin tek njetezit qe e shikojn mund te shkaktoj shum panik ne zemrat tona 🙏🙏🙏🙏
armando veli
armando veli - Πριν 3 ημέρες
A ka shpetuar ?
lela lela
lela lela - Πριν 4 ημέρες
O zote kto fjalet e tua me kane ngel ne tru o zote 😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏
Inter Mondiale
Inter Mondiale - Πριν 4 ημέρες
Ju lutem nese di dikush ndogje gje te sigurt te thote a ka shpetuar ky djale
zamira djerri
zamira djerri - Πριν 4 ημέρες
O zot 😭❤️
Krasimir Mateev
Krasimir Mateev - Πριν 4 ημέρες
A mundet dikush te na tregoje nese ka shpetuar ose jo megjithese nuk di te jete njeftuar per ndonje te shpetuar ne thumane pasi doli video??!
Ilire Demiri
Ilire Demiri - Πριν 4 ημέρες
A ka shpetu ?????videoja me e dhimbshme ne jet qe e kom pa ndonjehere
sema armin
sema armin - Πριν 4 ημέρες
Aaaaa ishkreti uj ja dhan sja qeli kush me pi😢😢😢😢😢😢😢😢😢
mara lima
mara lima - Πριν 4 ημέρες
Komplet dhjar ky zjarfiksi
Behare Kryeziu
Behare Kryeziu - Πριν 4 ημέρες
😭😭😭😭😭😭😭
Valbona Sulmina
Valbona Sulmina - Πριν 4 ημέρες
😭😭😭😭😭😭
Dior Dior
Dior Dior - Πριν 4 ημέρες
😥😥😥😥😥
Anxhela Grembi
Anxhela Grembi - Πριν 4 ημέρες
Nese do ishim pak me njerzor ne si popull ndsh do kishim 1vend dhe pran zotit 😪 Si arrin dikush dhe e pubb kete vidio x disa klikimee 😪 zoti duhet te mbaj dor me ju portalet 😪😪 a e mendoni dhimbjen e familjes teksa do e shofi🤔
Meti KOSOVO
Meti KOSOVO - Πριν 5 ημέρες
A ka pshtu ky njeri o zot a din dikush diqka per te
ILLYRIAN SON
ILLYRIAN SON - Πριν 5 ημέρες
😭😭😭
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe - Πριν 5 ημέρες
O Allah ndihmoje kit djal boll keq e paska zan o Allah ndihmoje 🙏😭
Jeta Ima
Jeta Ima - Πριν 5 ημέρες
O sa mu dhimb bre sa tmer me e pa le mo me perjetu kete 😢😢😢😢
Jeta Ima
Jeta Ima - Πριν 5 ημέρες
O a asht gjall ky o inshalla i ndihmon Zoti ka dal i gjall inshalla po shum prekses qenka
Alban Shkupi
Alban Shkupi - Πριν 5 ημέρες
😭😭😭😭
Valdrin Rexhepi
Valdrin Rexhepi - Πριν 5 ημέρες
Ju luteni hekni kto vodeo se shum hjyna i madh per familjaret
DIGITAL MEDIA
DIGITAL MEDIA - Πριν 5 ημέρες
Per ate kan vdekur shume njerez keni filmuar si keni nxerre,po mos te ishin ekipi i Kosoves dhe i te huajve asnje s'do e nxirrnit per jashte te gjalle
sema armin
sema armin - Πριν 2 ημέρες
Kan pat zemr me bo video o zot ooo zot sa e dhibshme shum 😢😢😢😢 a asht gjall😢😢
Ami P
Ami P - Πριν 5 ημέρες
A ka shpetu 🤲🏻😣?
eleni trandalidi
eleni trandalidi - Πριν 5 ημέρες
Mund te n thot njeri a esht gjalle?na e prishi gjakun kjo video ishalla esht gjalle,😭😭😭😭
eleni trandalidi
eleni trandalidi - Πριν ημέρα
@marsida metaj me vjen shum keq😭😭kujtova se ishte 17 vjecari qe shpetoj😭
marsida metaj
marsida metaj - Πριν 4 ημέρες
Jo eleni nuk eshte gjalle e pe as uji nuk piu dot vetem ferkonte kemben me dor ishte ne nje pozicion shume te keq kete djalin zdo ta harroj kurre😭😭😭😭😭😭😭
L L
L L - Πριν 5 ημέρες
A eshte ky keli
Arlinda Duraku
Arlinda Duraku - Πριν 5 ημέρες
😭😭😭😭😭😨
barumbadum
barumbadum - Πριν 5 ημέρες
Skene tmerri. As ne filma
Gonn Berd
Gonn Berd - Πριν 5 ημέρες
Zoti inshallah I ka jep force e jete e ka dal gjall e shendosh edhe ky quni edhe familja e te gjithe te tjeret qe jan nen rrenoja
Fjolla Shala
Fjolla Shala - Πριν 5 ημέρες
https://www.youtube.com/watch?v=Juhv8opbBpE KA SHPETUAR!!!!
Albana Sylshabanaj
Albana Sylshabanaj - Πριν 5 ημέρες
O zot sa e tmerrshme😭😭😭
Albana Sylshabanaj
Albana Sylshabanaj - Πριν 5 ημέρες
O allah fuqi te madhe ke o sa gazep i madh bre o zot na fal
Dushzu Hzhdj
Dushzu Hzhdj - Πριν 5 ημέρες
Kjofte levdue Jezu Krishti.Shpresoj Krishti e ka shpetue kete njeri e Krishti e nimofte te gjithe shqiperine e shqiptaret.
Επόμενο