Momenti dramatik kur qytetari flet poshtë rrënojave: Pse s’i kapni t’i ngrini në krah këto?

5 168
130
 
Një tjetër video dramatike ka mbërritur në redaksinë e “BalkanWeb”, ku një qytetar i ndodhur nën rrënoja arrin të komunikojë me punonjësit e kërkim-shpëtimit. Në videon e rëndë që sjell “BalkanWeb” dëgjohet zëri i mekur i qytetarit, i cili pyet sa njerëz kanë ardhur për ta shpëtuar.
διάρκεια: 01:35

Σχόλια

Arber Meca
Arber Meca - Πριν 5 μήνες
A e din ne nji a ka shpetu a jo ?
Artan Tani
Artan Tani - Πριν 5 μήνες
Uroj te shof femijet e gazetareve kurva qe japin keto pamje o rrobqira. Medja borrdellosh. Jepini raport kreaj video o kafsh
Edri Kryeziu
Edri Kryeziu - Πριν 5 μήνες
O zot ndimoj
Chloe Tahiraj
Chloe Tahiraj - Πριν 5 μήνες
A ka shpetu ky djali😭😭😭😭😭😭
bini FF
bini FF - Πριν 5 μήνες
Tash prej kti termeti njerezit u mushen me mend se ka 1 zot.
love only love
love only love - Πριν 5 μήνες
o bo bo i shkreti,ai njeri po sheh ''vdekjen'' me sy....
1gl1 97
1gl1 97 - Πριν 5 μήνες
😢
Rina Marku
Rina Marku - Πριν 5 μήνες
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
durres albania
durres albania - Πριν 5 μήνες
Shpetoj kush e di?
Jeton zoteria?
Fatmacaca Fatmacaca
Fatmacaca Fatmacaca - Πριν 5 μήνες
O zot 🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Mirela So
Mirela So - Πριν 5 μήνες
Saimir gregu shpirti te pushoft ne paqe e kto qe kan hedh kte video me pa familja vet e vajza kur te rritet o zoot vec ishalla sju kthehet ne familje me kto qe bajn😭😭 si mund te hidhet bji video e tille e ta ket vajza gjith jeten baben ne video ne kte gazep o zoot zemra me dhem si ka ngec o zoottt shpirti i pushoft i qet sa me dhimbet😭😭😭😭😭😭😭😭
uanci janko
uanci janko - Πριν 5 μήνες
Se kuptoni.qe vetem uj.nuk.i jepet personave kur jan ne gjendje te tille pasi i vrisni.vet me.duart e juaj
Ina Ina
Ina Ina - Πριν 5 μήνες
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
samo svoja
samo svoja - Πριν 5 μήνες
Tuga,Boze svakome pomogni i vuvaj svakoga 😔
Zeli Tota
Zeli Tota - Πριν 5 μήνες
Zoti te rujt
Zoti te dhasht jete shendet
lela lela
lela lela - Πριν 5 μήνες
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏nuk do me hiqen kurre nga memoria
Paris Milano
Paris Milano - Πριν 5 μήνες
Do ju lutesha shum keto video te mos bohen virale neper media per te ruajtur qetesin tek njetezit qe e shikojn mund te shkaktoj shum panik ne zemrat tona 🙏🙏🙏🙏
armando veli
armando veli - Πριν 5 μήνες
A ka shpetuar ?
lela lela
lela lela - Πριν 5 μήνες
O zote kto fjalet e tua me kane ngel ne tru o zote 😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏
Inter Mondiale
Inter Mondiale - Πριν 5 μήνες
Ju lutem nese di dikush ndogje gje te sigurt te thote a ka shpetuar ky djale
zamira djerri
zamira djerri - Πριν 5 μήνες
O zot 😭❤️
Krasimir Mateev
Krasimir Mateev - Πριν 5 μήνες
A mundet dikush te na tregoje nese ka shpetuar ose jo megjithese nuk di te jete njeftuar per ndonje te shpetuar ne thumane pasi doli video??!
Ilire Demiri
Ilire Demiri - Πριν 5 μήνες
A ka shpetu ?????videoja me e dhimbshme ne jet qe e kom pa ndonjehere
armin albin
armin albin - Πριν 5 μήνες
Aaaaa ishkreti uj ja dhan sja qeli kush me pi😢😢😢😢😢😢😢😢😢
mara lima
mara lima - Πριν 5 μήνες
Komplet dhjar ky zjarfiksi
Behare Kryeziu
Behare Kryeziu - Πριν 5 μήνες
😭😭😭😭😭😭😭
Valbona Sulmina
Valbona Sulmina - Πριν 5 μήνες
😭😭😭😭😭😭
Dior Dior
Dior Dior - Πριν 5 μήνες
😥😥😥😥😥
Anxhela Grembi
Anxhela Grembi - Πριν 5 μήνες
Nese do ishim pak me njerzor ne si popull ndsh do kishim 1vend dhe pran zotit 😪 Si arrin dikush dhe e pubb kete vidio x disa klikimee 😪 zoti duhet te mbaj dor me ju portalet 😪😪 a e mendoni dhimbjen e familjes teksa do e shofi🤔
Kosove Shqiperi
Kosove Shqiperi - Πριν 5 μήνες
A ka pshtu ky njeri o zot a din dikush diqka per te
ILLYRIAN SON
ILLYRIAN SON - Πριν 5 μήνες
😭😭😭
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe - Πριν 5 μήνες
O Allah ndihmoje kit djal boll keq e paska zan o Allah ndihmoje 🙏😭
Jeta Ima
Jeta Ima - Πριν 5 μήνες
O sa mu dhimb bre sa tmer me e pa le mo me perjetu kete 😢😢😢😢
Jeta Ima
Jeta Ima - Πριν 5 μήνες
O a asht gjall ky o inshalla i ndihmon Zoti ka dal i gjall inshalla po shum prekses qenka
Alban Shkupi
Alban Shkupi - Πριν 5 μήνες
😭😭😭😭
Valdrin Rexhepi
Valdrin Rexhepi - Πριν 5 μήνες
Ju luteni hekni kto vodeo se shum hjyna i madh per familjaret
Tempulli
Tempulli - Πριν 5 μήνες
Per ate kan vdekur shume njerez keni filmuar si keni nxerre,po mos te ishin ekipi i Kosoves dhe i te huajve asnje s'do e nxirrnit per jashte te gjalle
armin albin
armin albin - Πριν 5 μήνες
Kan pat zemr me bo video o zot ooo zot sa e dhibshme shum 😢😢😢😢 a asht gjall😢😢
Amarda Peposhi
Amarda Peposhi - Πριν 5 μήνες
A ka shpetu 🤲🏻😣?
eleni trandalidi
eleni trandalidi - Πριν 5 μήνες
Mund te n thot njeri a esht gjalle?na e prishi gjakun kjo video ishalla esht gjalle,😭😭😭😭
eleni trandalidi
eleni trandalidi - Πριν 5 μήνες
@marsida metaj me vjen shum keq😭😭kujtova se ishte 17 vjecari qe shpetoj😭
marsida metaj
marsida metaj - Πριν 5 μήνες
Jo eleni nuk eshte gjalle e pe as uji nuk piu dot vetem ferkonte kemben me dor ishte ne nje pozicion shume te keq kete djalin zdo ta harroj kurre😭😭😭😭😭😭😭
L L
L L - Πριν 5 μήνες
A eshte ky keli
Arlinda Duraku
Arlinda Duraku - Πριν 5 μήνες
😭😭😭😭😭😨
barumbadum
barumbadum - Πριν 5 μήνες
Skene tmerri. As ne filma
Gonn Berd
Gonn Berd - Πριν 5 μήνες
Zoti inshallah I ka jep force e jete e ka dal gjall e shendosh edhe ky quni edhe familja e te gjithe te tjeret qe jan nen rrenoja
Fjolla Shala
Fjolla Shala - Πριν 5 μήνες
https://www.youtube.com/watch?v=Juhv8opbBpE KA SHPETUAR!!!!
Albana Sylshabanaj
Albana Sylshabanaj - Πριν 5 μήνες
O zot sa e tmerrshme😭😭😭
Albana Sylshabanaj
Albana Sylshabanaj - Πριν 5 μήνες
O allah fuqi te madhe ke o sa gazep i madh bre o zot na fal
Dushzu Hzhdj
Dushzu Hzhdj - Πριν 5 μήνες
Kjofte levdue Jezu Krishti.Shpresoj Krishti e ka shpetue kete njeri e Krishti e nimofte te gjithe shqiperine e shqiptaret.
Anonymous Albania
Anonymous Albania - Πριν 5 μήνες
O zot shyqyr qe qenka gjalle
corona 5% vol
corona 5% vol - Πριν 5 μήνες
Uj po por vetem sata lage gojen e buzet zguxon te pije uj i lenduar rizikon vdekjen ishalla ka pshtue se boll keq e paska nxon pozicion i keq .
Mary Mary
Mary Mary - Πριν 5 μήνες
😭😭😭😭😭😭
ferizaj ferizaj
ferizaj ferizaj - Πριν 5 μήνες
Tmerrrrr
Just a Person
Just a Person - Πριν 5 μήνες
Shpetoi apo jo?
La Positiva GanG
La Positiva GanG - Πριν 5 μήνες
Ooo zemra po mdhem e loti nftyr po thahet 💔😭😭😭
Theklande Prela
Theklande Prela - Πριν 5 μήνες
O Zot qar tmerri o Zot ne doren tane
Elida Domi
Elida Domi - Πριν 5 μήνες
O shpirt Zoti te ndihmofte e u befsh plak me mjeker ❤
Ana Iza
Ana Iza - Πριν 6 μήνες
😔😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭 💔💔a shpetoi aman apo jo 😢o zot ishalla po 🙏🙏🙏
Bona Merolli
Bona Merolli - Πριν 6 μήνες
😭😭😭😭😭😭😭😭
Alfons Fonsi
Alfons Fonsi - Πριν 6 μήνες
A ka shpetuar ky ????
Meli Gashi
Meli Gashi - Πριν 6 μήνες
Ki asht gjall ekum po kur ka dal shyqir zotit
Shqipe Elshani
Shqipe Elshani - Πριν 5 μήνες
Aje e sigurt qe eshte gjall moter muslimane
Viola Gjinali
Viola Gjinali - Πριν 6 μήνες
Idjot ja ke hell ujn ashtu pse sja ke hap shishen e ujit qen i keq i pa shpirt ju nimat jeni tu i hanger vet ju frAft zoti qeveri mutut
Meli Gashi
Meli Gashi - Πριν 6 μήνες
Zemra pom dhem 😢😢😢😢😢
Hasan Maloku
Hasan Maloku - Πριν 6 μήνες
A din dikush nëse kan arritur me e shpetuar ket çunin e shkret?
Hasan Maloku
Hasan Maloku - Πριν 5 μήνες
@marsida metaj shume gjynah...i past rën shpirti n paqe dhe qoft i xhennetit 🙏!i ra gjithë ky hall nje populli plot me halle...zoti i dhont forc familjarëve
marsida metaj
marsida metaj - Πριν 5 μήνες
Ka vdekur i shkreti o zot sa me eshte dhimbsur as uji nuk piu dot vetem mbante kemben shtrenguar me dor zdo ta harroj kurre kte djale😭😭😭😭😭😭
Hasan Maloku
Hasan Maloku - Πριν 6 μήνες
O zot...sa gjynof...i shkreti...zoti e ndihmoft
Yvonne Rausa
Yvonne Rausa - Πριν 6 μήνες
Po mvjen ma shum inad se ka vdek ne fund ky djali gjynah
Vanesa Zdrava
Vanesa Zdrava - Πριν 6 μήνες
Mos eshte gje Ram lala ky djali ?
Klea Klea
Klea Klea - Πριν 6 μήνες
Dhe ku mund ta shoh lajmin qe ka shpetuar ky djali?
Yvonne Rausa
Yvonne Rausa - Πριν 6 μήνες
Ka vdek moj moter i shkreti
its me
its me - Πριν 6 μήνες
o Zot te kesh meshire per kombin tim😭.Nuk u shuan vuajtjet e popullit tim .Meshire o Allah meshire te lutemi te pergjerohemi 🤲😭😭
Klea Klea
Klea Klea - Πριν 6 μήνες
kush tha qe esht gjalle se disa thojn qe ka vdekur cila esht e verteta tani ta marim vesh se shum po me dhimbset ky cun 😭😭😭😭😭😥
Yvonne Rausa
Yvonne Rausa - Πριν 5 μήνες
Ka vdek mor i shkreti ka pas krejt pjesen nga beli e posht i shtypur..gjynaf
Albania Ilirian
Albania Ilirian - Πριν 6 μήνες
Vetem shpiriti atij edi cfare ka hequr aty.a zot i madh ca eshte njeriu.😭
HOOD FAV 23
HOOD FAV 23 - Πριν 6 μήνες
A osht gjall ky njeri?
Rita Rita
Rita Rita - Πριν 6 μήνες
Vetem 1 spe kuptoj kan shku te gjirojn apo tju ndimojn amon lej fjalt dhe kameren po ndimoj 😢😢😢
Vjollca Domi
Vjollca Domi - Πριν 6 μήνες
Inshalla eshte gjalle a zot, plasa duke pare lajmet per te ditur ne eshte gjall, as emer asgje, vetem kjo vidjo,
Vjollca Domi
Vjollca Domi - Πριν 6 μήνες
zoti e paste cuar ne xheenet😭😭😭
Breaking Point
Breaking Point - Πριν 6 μήνες
Fatkeqesisht ka vdekur
Ben Cena
Ben Cena - Πριν 6 μήνες
Pac jeten e gjate mor bir
Xhavit Thaci
Xhavit Thaci - Πριν 6 μήνες
A e keni nxjerrur nga aty
daddy heezy
daddy heezy - Πριν 6 μήνες
Ka shpetuar ky apo jo?
Yvonne Rausa
Yvonne Rausa - Πριν 5 μήνες
Jo mduket
Albania Ilirian
Albania Ilirian - Πριν 6 μήνες
A te keqen vllai o hero.😭
Αφροδίτη μπραχο
Αφροδίτη μπραχο - Πριν 6 μήνες
😥😥😥😥
Florie Sinani
Florie Sinani - Πριν 6 μήνες
A ka shpetu julutem tregoni ishalla ka shpetu🤲
Mira
Mira - Πριν 6 μήνες
Ooooo😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Ida Ida1
Ida Ida1 - Πριν 6 μήνες
🤲😢🕋😭🇦🇱😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🤲🤲😭😭😭😭😭
Επόμενο