LIVE/ Tërmeti, Shqipëria në zi kombëtare, vijojnë kërkimet nën rrënoja - 27 nentor 2019

549
69
 
#rtvora #oranews
Ka shkuar në 27 numri i viktimave nga tërmeti i një dite më parë. Mëngjesin e sotëm në Spitalit e Traumës humbi jetën Saimir Gregu 31 vjeç banor i zonës së Thumanës.
Ndërsa nga rrënojat janë nxjerrë dy persona të tjerë, njëri i identifikuar si Klement Cupi 32 vjeç.
Ndërkohë sipas ministrisë së Mbrojtjes janë plagosur mbi 650 persona, ndërsa mbi 40 janë shpëtuar.
Që prej mëngjesit të djeshëm deri sot në gjithë territorin e vendit janë regjistruar mbi 300 tërmete.
Kryeministri Edi Rama ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme në Tiranë dhe Durrës.
Ndiqni emisionin këtu: grmind.info/binteo/rrGnkYLV04-NiaE.html
Follow RTV Ora
Subscribe To "Ora News" on GRmind Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on GRmind Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp
Διασκέδαση
διάρκεια: 9:33:09

Σχόλια

oiuet souiu
oiuet souiu - Πριν 13 ημέρες
You're so great ??
Ekrem Beqiri
Ekrem Beqiri - Πριν 14 ημέρες
Me vjen shum keq
Limpe John
Limpe John - Πριν 14 ημέρες
ΡΕ ΜΛΚΕΣ ΠΟΣΕΣ ΔΙΑΦΗΜΊΣΕΙΣ ΈΧΕΤΕ ΒΆΛΕΙ
nieooj gotoy
nieooj gotoy - Πριν 13 ημέρες
U sulen edhe evgjitet
daniel cela
daniel cela - Πριν 14 ημέρες
U sulen edhe evgjitet
oiuet souiu
oiuet souiu - Πριν 13 ημέρες
ΡΕ ΜΛΚΕΣ ΠΟΣΕΣ ΔΙΑΦΗΜΊΣΕΙΣ ΈΧΕΤΕ ΒΆΛΕΙ
Επόμενο