Klajdi Haruni - Jetë

16 817
248
 
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music by - Flori Mumajesi
Lyrics by- Flori Mumajesi
Video by - Alexander & Imagine Films
Production by - Threedots
Διασκέδαση
διάρκεια: 3:17

Σχόλια

gtoss chddy
gtoss chddy - Πριν 6 ώρες
Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍
vinasu maaj
vinasu maaj - Πριν ημέρα
O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘
Dorina Fejzolli
Dorina Fejzolli - Πριν ημέρα
Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏
Zefkiser Krasniqi
Zefkiser Krasniqi - Πριν ημέρα
Te lumt , shum keng e bukur 👍😃
gtoss chddy
gtoss chddy - Πριν 6 ώρες
lol
Lume Aliu
Lume Aliu - Πριν ημέρα
😍👍👌
vinasu maaj
vinasu maaj - Πριν ημέρα
lol
Helena Melko
Helena Melko - Πριν 2 ημέρες
Te lumte Klajdi!👏👏👏🧿🧿
seeriu ciihy
seeriu ciihy - Πριν 18 ώρες
lol
Ledi Muhameti
Ledi Muhameti - Πριν 2 ημέρες
Super video https://youtu.be/eZ1AFW4RDDw
Zani Hysa
Zani Hysa - Πριν 2 ημέρες
Shum keng e bukur suksese klajdi
foopyu nooui
foopyu nooui - Πριν 2 ημέρες
🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙
llapushniku Drenica
llapushniku Drenica - Πριν 3 ημέρες
Te lumt❤️❤️
yaliso gioouy
yaliso gioouy - Πριν 2 ημέρες
Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine
ari ari
ari ari - Πριν 3 ημέρες
nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri
yaliso gioouy
yaliso gioouy - Πριν 2 ημέρες
🖤♥️
Greta Myrteza
Greta Myrteza - Πριν 3 ημέρες
Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo
roouit patan
roouit patan - Πριν 3 ημέρες
🤗👏👏👏👏✍
Mimoza Bodini
Mimoza Bodini - Πριν 3 ημέρες
Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..
beedsj roiue
beedsj roiue - Πριν 3 ημέρες
Super kenge like kush mendon keshtu
Ermira Goskova
Ermira Goskova - Πριν 4 ημέρες
Sa bukur 💖
Lule Berisha
Lule Berisha - Πριν 4 ημέρες
Të lumt shum bukur 😍😘
ALIDA Guzina
ALIDA Guzina - Πριν 4 ημέρες
Super kenge🥰🥰 Me pelqen shume 👍😍
Ana Jorgji
Ana Jorgji - Πριν 4 ημέρες
Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj
Omer Nesimi
Omer Nesimi - Πριν 4 ημέρες
❤️❤️❤️
sotuur aeei
sotuur aeei - Πριν 5 ημέρες
❤️Congrats Albania❤️
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt - Πριν 4 ημέρες
Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂
Xxx360NoScoperxxX
Xxx360NoScoperxxX - Πριν 5 ημέρες
lol
huttio srreu
huttio srreu - Πριν 4 ημέρες
Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit
GuilleCC
GuilleCC - Πριν 5 ημέρες
Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: https://www.deezer.com/playlist/4127744222
Përshëndetje nga Spanja!
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt - Πριν 4 ημέρες
Bellissima 😍
bssni touir
bssni touir - Πριν 5 ημέρες
Sa i ambël je, Klajdi! Zëni yt dhe tekstet e Florit janë kominimi më i bukur. Ju adhuroj! ❤️
sotuur aeei
sotuur aeei - Πριν 5 ημέρες
Sa e bukur💚
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi - Πριν 5 ημέρες
🙏🙏🌟🌟
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
🔥🔥🔥 1:55 💗💯
👇💙
Lilli Mi
Lilli Mi - Πριν 6 ημέρες
🖤♥️
bssni touir
bssni touir - Πριν 5 ημέρες
Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth
G3rtY TV
G3rtY TV - Πριν 6 ημέρες
Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine
Melina Eleonora
Melina Eleonora - Πριν 6 ημέρες
🤗👏👏👏👏✍
Milky Way Galaxy
Milky Way Galaxy - Πριν 6 ημέρες
Super kenge like kush mendon keshtu
Jo Ana
Jo Ana - Πριν 6 ημέρες
Adhurim ne cdo fjale...🥰
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt - Πριν 6 ημέρες
Kladi ke nje ze mrekullueshem👏👏👏
Yeda C.
Yeda C. - Πριν 6 ημέρες
Bravo Shum tekst i bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt - Πριν 6 ημέρες
O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘
Αθηνα Κωτση
Αθηνα Κωτση - Πριν 6 ημέρες
Η μεγάλες αγάπες ποτέ δεν καταλήγουν μαζί.....ένα υπέροχο τραγούδι....!!!
N. N.
N. N. - Πριν 6 ημέρες
Oooo sa bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Rudina Cmeri
Rudina Cmeri - Πριν 6 ημέρες
Ze shum te embel mahnites
Mira Kani
Mira Kani - Πριν 6 ημέρες
Bellissima 😍
AL Entertainment
AL Entertainment - Πριν 6 ημέρες
Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂
Stupid seagle
Stupid seagle - Πριν 6 ημέρες
Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit
Ori Ajdini
Ori Ajdini - Πριν 6 ημέρες
Sa e bukur💚
yaliso gioouy
yaliso gioouy - Πριν 6 ημέρες
O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘
Igballe Makiqi
Igballe Makiqi - Πριν 6 ημέρες
Shummm e mirë kënga i Bukur je dhe ke një zë shummmmmmmmmmmmë të këndshēm Yll i pazavendsushëm ❤💋
LEXX TALIONIS
LEXX TALIONIS - Πριν 6 ημέρες
Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth
Albana Sulejmani
Albana Sulejmani - Πριν 6 ημέρες
😍😍😍😍😍😍
yaliso gioouy
yaliso gioouy - Πριν 6 ημέρες
Kenge qe ta knaq shpirtin 😍❤❤ Like nese ju pelqen edhe juve ❤
seeriu ciihy
seeriu ciihy - Πριν 7 ημέρες
O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘
Armi Selimaj
Armi Selimaj - Πριν 7 ημέρες
Superrrrrrrrr.Kenge shpirti 😍😘😗😙😙😚💓💓
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt - Πριν 7 ημέρες
O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘
laci julia
laci julia - Πριν 7 ημέρες
Kladi ke nje ze mrekullueshem👏👏👏
seeriu ciihy
seeriu ciihy - Πριν 7 ημέρες
Bravooooooo Klajdi te uroj gjith te mirat ne art dhe ne jet
Aida Behari
Aida Behari - Πριν 7 ημέρες
Gjysma e rinis shqiptare nuk pushojn dot se qari me kete keng👌👌
mersi vockel
mersi vockel - Πριν 7 ημέρες
Bravo bukur keshtu vazhdo
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt - Πριν 7 ημέρες
SUPER KENGE...DHE TI NJE KENGETAR YLL...
eri erushi
eri erushi - Πριν 8 ημέρες
Digje klajdi
Artan 4u
Artan 4u - Πριν 8 ημέρες
https://youtu.be/To3UbyrPkXA
eri erushi
eri erushi - Πριν 8 ημέρες
Te lumt te goja
Kristina Nikaj
Kristina Nikaj - Πριν 8 ημέρες
Superr kengggg
Sabina Ndoj
Sabina Ndoj - Πριν 8 ημέρες
Klajdi ur da best congratiolation dhe suksese te metejshme zemer je shum I mire dhe ke nje ze shume te bukur
alisuo toko
alisuo toko - Πριν 8 ημέρες
Super 👌Një zë rrenqethes bravo yllo suksese 👏👏👏👏
neejoy sola
neejoy sola - Πριν 8 ημέρες
Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍
silvana meci
silvana meci - Πριν 8 ημέρες
⭐⭐
rrichna
rrichna - Πριν 8 ημέρες
A jom vet qe i lexoj komentet?
Atnan Sinani
Atnan Sinani - Πριν 8 ημέρες
Kenge qe ta knaq shpirtin 😍❤❤
Like nese ju pelqen edhe juve ❤
neejoy sola
neejoy sola - Πριν 8 ημέρες
Superbă melodie
mikea hiooi
mikea hiooi - Πριν 8 ημέρες
Like kush mendon se kjo kenge eshte nje perle ashtu sic vetem threedots-at dine te bejne😁❤
arxhena alku
arxhena alku - Πριν 8 ημέρες
Yll yll yll ....super hit! 👏👏🌟
Watch Me
Watch Me - Πριν 8 ημέρες
Çfar zëri ka ky njeri , te qeteson sa e degjon
mikea hiooi
mikea hiooi - Πριν 8 ημέρες
😓😓😓
Flora Kovaci
Flora Kovaci - Πριν 8 ημέρες
Bravooooooo Klajdi te uroj gjith te mirat ne art dhe ne jet
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
🔥🔥🔥🔥 1:39 ❣💜💝
👇 👇 👇 👇🔥
Επόμενο