Humbja e njeriut të afërt të Greg Ramës/ Ja çfarë bëri kryeministri live në "Real Story" - Pjesa 1

3 035
403
 
27 nentor, 2019
Kryeministri Edi Rama është përlotur gjatë intervistës me gazetarin Sokol Balla, i cili po e zhvillon emisionin “Real Story” pas rrënojave të tërmetit në Durrës.
Balla e pyeti për statusin e ndjerë të djalit të kryeministrit, Greg Rama, i cili thoshte se mes viktimave ishte dhe njeriu i tij i afërt, së bashku me familjarët.
Rama tha se sot i ka të gjithë si Gregun, ndërsa u përlot dhe u largua pa e mbyllur fjalinë.
“Nuk dua të flas për aspektet persona të djalit. Unë sot jam në një pozitë që ndoshta është e pamundur ta shpjegoj. Ata që e dinë politikën një mizerabilitet, apo një instrument për të vjedhur dhe që kujtojnë se të gjithë jemi njëlloj, dhe se unë këtu rri e po jap mish e shpirt për lekë nuk mund ta kapi, por njësia ime është shumë e fortë dhe është se sot unë i kam të gjithë këta njerëz të prekur si Gregun. Isha me …”, tha Rama, duke u larguar i prekur.
Copyrighted by News24 Albania
διάρκεια: 34:54

Σχόλια

Ivi Medin
Ivi Medin - Πριν 5 μήνες
Ka shume mundesi te kete qen ndonje leje qe e ka leshuar vete edkari ose ndonje shok i edkarit!
H MZ
H MZ - Πριν 5 μήνες
Mos bani pytje pa lidhjeshetitje sasht kjo pokja asht detyrim qaka ndodhsi Kryeminister julutem kujdes ne pytje si gazetar!!!
Wach Auf wwg1wga
Wach Auf wwg1wga - Πριν 5 μήνες
Pse se len me fol njerin as nje respekt per
Edi Ramen 🤨
Saemy Hoca
Saemy Hoca - Πριν 5 μήνες
Sokol lopa. A po kastravec koke. Pytje kote
Pjetro Gjeloshaj
Pjetro Gjeloshaj - Πριν 5 μήνες
NGUSHLLIME TE PIKLLUARA MBAR FAMILJES CI IKAN HUP TE AFERMIT E TYNET ZOTI I NIMOFT POPULLIT SHQIPTAR 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Vodafone Servis
Vodafone Servis - Πριν 5 μήνες
O sokolo idjot sashte koha per llafe lere krieministrin vazhdoj punen
Besart Saliju
Besart Saliju - Πριν 5 μήνες
Nuk ësht soladariet per ty magar rama e ke deturim
P ti kit nuk e din nuk e ke fajin
Fatmira Haxhialiu
Fatmira Haxhialiu - Πριν 5 μήνες
Vetem gazetar nuk eshte ky.. ok dhe keni njerzit rehat o trung mish .
Rudina Marku
Rudina Marku - Πριν 5 μήνες
Kryeministri me human i shqiperis qe kemi pas ndonjiher
Mergjyze Andoni
Mergjyze Andoni - Πριν 5 μήνες
Te bej comes dhe me te mirn e munbshme per popullin bravo kryeministrit te betide fort🤩
elisavet kapetani
elisavet kapetani - Πριν 6 μήνες
Gjete momentin te gjesh kush ka fajin Epse SKEMI ME TE MIRA EKSPERIENCE E NJERZIT NE ÇADRA TE BESH PYETJE ESHTE KOLLAJ MLIDHNI NDIHMA NGA ÇDO FAMILJE PER NJERZIT QE VUAJN
elisavet kapetani
elisavet kapetani - Πριν 6 μήνες
Ju gszetaret nuk din ça te shpifni per te fituar SKA FAJ MINISTRI FAJET IKE TI QE INTERPRETON SI LE RRALLE TE FLAS .....RRESPEKT PER ATA QE VUAJNE
Gino Castiglione
Gino Castiglione - Πριν 6 μήνες
Te rrofte gruja qe e ke minister klysh kurve gazetar me xhup
1200€ pillmotre na lodhet syt hipokrit
Martina Ciaoni
Martina Ciaoni - Πριν 6 μήνες
Te lumte goja EDI me popullin qe te do do ti bejme balle kesaj fatkeqesie natyrore mos u terhiq ti keshtu e gjete bravo situata te trasheguara kaosi i ndertimeve pa leje e plot probleme por Zoti me nje dore te hedh me tjetren te pret do ti ja dalim te gjithe bashke me ndihmen e te gjith botes humane JU UROJ PUNE TE MBARE E FITORE 🤝👏🇦🇱👏🇦🇱👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
missymarsi red
missymarsi red - Πριν 6 μήνες
Ajka ajka,ajka.I mbeti mendja.,Po kane ardhur per popullin o kerriç ,s'kane ardhur per ty,se e dine qe Shqiperia fale plehrave si ty qe nuk bejne mire detyren i kane 0 mundesite per t'ia dale me forcat e veta.Po mos te kishit lejuar ndertesa te tilla te ndertoheshin termeti s'do kishte keto pasoja. Se ra dhe ne Greqi nje dite me vone,6.1 po as nje dem nuk beri,asnje nuk vdiq.
Kete mesazh ju ka sjell Zoti o dhqiptar:"mos e perdhunoni natyren o shqiptare,se natura rrebelohet dhe ta shperblen".Ka 30 vjet qe Durresi bunkerizohet me ndertesa kot me kot,sikurse gjithe natura shqiptare ne pergjithesi.😢😢
Kremi krem
Kremi krem - Πριν 6 μήνες
O komentus definitvt te semur jeni me urrejtje , mllef phuuu
Forca Shqiperia
Forca Shqiperia - Πριν 6 μήνες
te lumt z kryeminister jeni duke bere te pa munduren njerzit duhet ta din se kto gjera nuk behen sot per neser duhet pak durim
Muhamed Keyeziu
Muhamed Keyeziu - Πριν 6 μήνες
Opa
Vera Kurti
Vera Kurti - Πριν 6 μήνες
Kush jep mallkim ,,, Mallkimi kthehet te pronari i vet !!!
aurela Mile
aurela Mile - Πριν 6 μήνες
Zoti te bekofte shumeee Z.Edi Rama
Zoti te dhente forc dhe urtesi
Şengül Uğurlu
Şengül Uğurlu - Πριν 6 μήνες
Po ne? Nuk kemi as nje pergatitje
Per termetin qe pritet mbi 7. ..ne stambol.nuk kan len nje plam hapsir per tu mledh per nje gjendje te till.imavjinoni afersist 20 milyon banor dhe termet mbi 7 dhe nuk ka pergatitje
Τοξότης Δ Α&Δ
Τοξότης Δ Α&Δ - Πριν 6 μήνες
Zoti Rama je mbret I atij vendi Mos e dorzo qe Mos te te leshoj as populli jot. Te ka nevoj me shume se kur. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Τοξότης Δ Α&Δ
Τοξότης Δ Α&Δ - Πριν 6 μήνες
Gazetari pordhac ka shqip. Dhe ne keto momente vishen sikur shkojn per kafe ne vend te ishin sa me sportive e te ndihmojn.
ertemis simetre
ertemis simetre - Πριν 6 μήνες
Ne ksi Momente nuk jipen intervista ka gjys deri ne nje ore, 3 veta kryeminstri moderatori dhe kameramani nvend te shfrytzojn kohen per te gjetur njerz flasin per rastin, o njerz ka Koh per Reklame Partie e Personal, lypni njerzt e mos bani show, marre
Maldive Djali
Maldive Djali - Πριν 6 μήνες
Bla bla bla komentusit ktu sikur ka faj rama ku jan ata pushtat e PD qe doni aq shum ju qe berrtisni ne stadiume futbolli rama ik rama ik Ti hani karin rames se esh kryeministri me gjigand der me sot dhe nguleni ne mendje po se beri rama shqiperin ska per ta ber askush tjt ..Rama bravo o gjigand je i madh
dardha te dukta
dardha te dukta - Πριν 6 μήνες
Krejt Durresi ne azil, ikni nga aty, se nuk keni as siguri as strehime se politiqent hajna i vjedhin ndihmat ne para e gjesende tjera, populli gjithmon vuan.
dardha te dukta
dardha te dukta - Πριν 5 μήνες
​@missymarsi red , SKE kuptuar mire vellaqko, ashtu pra te qendrojn ne vendin e tyre po per momentim duhet te gjejne nje teritor me te sigurt ne rrethin apo qytete me te aferta, e jo te qendrojne aty, dhe gjithsesi te luftojne te keqen e kjo eshte politika shkaterrimtare e politiqeneve shqipetar, kunder popullit, zoti i shkaterroft politiqent hajna,tradhetar e udbasha,ne trojet shipetare.
missymarsi red
missymarsi red - Πριν 6 μήνες
Pusho mor ti mos bej panik,po shko kap ndonje lopate se je me i vlefshem. I thua njerezve te zhduken nga vendi i tyre.Thuaji te mos lejojne t'ia prishi askush qytetin,natyren,detin se pjeserisht fajin e kane vet,rrine indiferente kur shikojne bunkerizimin e plazhit dhe cdo padrejtesi tjeter si gjithe shqiptaret ne pergjithesi. Qe vetem qahen neper cel e kafene dhe e gjejne zgjidhjen te azili si puna jote.Behu zot ne vendin tend ta mban b...?
006 mafia
006 mafia - Πριν 6 μήνες
Only dead shiptar is good shiptar!
Anne Limaa
Anne Limaa - Πριν 5 μήνες
006 mafia jebiga prvo ce poumrat site pa nie siptari 😛🥳💪
006 mafia
006 mafia - Πριν 6 μήνες
@Anne Limaa Abe shipo,kad ste ptavili sve to na Kosovo i vo Makrdoniju ni ste razmisluvali za Bog,sad jebete se svi da crknete. Balkan bez vas i Grce bi je bio mnogo bolje mesto za zivotu.
Anne Limaa
Anne Limaa - Πριν 6 μήνες
Bog ti platio gde te najvise boli
Goran Milenković
Goran Milenković - Πριν 6 μήνες
Ngushëllime nga Serbia, vëllezërit tanë.
Goran Milenković
Goran Milenković - Πριν 5 μήνες
@H MZ Uroj që të ktheheni në Kosovë dhe të jetoni të lumtur me familjen tuaj.
Goran Milenković
Goran Milenković - Πριν 5 μήνες
@Valbona Beqiri Uroj të ndihmoja më shumë sesa të them rehati
Goran Milenković
Goran Milenković - Πριν 5 μήνες
@Aida Kela Zoti ju ruajtë
H MZ
H MZ - Πριν 5 μήνες
Goran Milenković jufalemderit shum edhe juveishalla kurrsju ndodh kjo ne familje ni kosovare nga zvicrra
Valbona Beqiri
Valbona Beqiri - Πριν 5 μήνες
fala brate bog te pomoci 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Emilia Emi
Emilia Emi - Πριν 6 μήνες
Je me i miri
Qani Sinanaj
Qani Sinanaj - Πριν 5 μήνες
Oluli im ke shume de shir tebehsh kryeminister vajhalli oshqiperi kush dote vije ne krye. Nje tradhtar ikombit qe ekpertet etij per dornin kopasti si brigadieri qemaste normat eantareve te kopratives ozotri minister iasaj kohe pse ja dhe detn grekut otradhtar ikombit nuk te dallen palacolleqet epara qe kebere me armet eshtetit tede vrbe 4 koke palaret eilirit po te ishje burre idereshem bije neprekurori per tular nga akuza qeteahte bere per 240 milone euro prandaj nuk ke fytyre te dalesh para popullit pradaj telargohesh nga posti qe ke ete shkosh te rrefehesh ne prekurori te fala nga q s
Eva Luka
Eva Luka - Πριν 6 μήνες
O zot na ndihmo te gjitheve te gjithe jena ndore te zotit ndoshta edhe Kryeministri mund te kete qene aty poshte gureve sot ose ai gazetari ose ne qe po komentojme por ti lutemi zotit per jeten tone dhe te gjithe atyre njerezve qe kane nevoje per lutje edhe per ndihme termeti eshte i papritur
helmira dajko
helmira dajko - Πριν 6 μήνες
Pershendetje e mirenjohje te thelle kryeministrit Edi Rama per gadishmerine, impenjimin total prania e tij personale tek ata qe humben te aferm o shtepine e tyre. Eshte e admirueshme gadishmeria per ti dhene menjehere nje strehe, nje shtrat e nje pjate gjelle kujt ka nevoje. Kuptoj trishtimin e tij te thelle edhe sepse ne krah te tij duhet te shikonim gjithe politikanet tante te jepnin kontributin e tyre ne kete moment kur edhe nje fjale e ngrohte e nje dore mbi shpatull te qetesojne sado pak. Edi rezisto sa me shume.Situata e veshtire ka nevoje per ju qe jeni nje person serioz e me zemer te madhe. Te falenderoj nga Italia.
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe - Πριν 6 μήνες
Kryeministrin duhet me e rrespektu gjdo individ si nkosov si nshqipri duhet rrespektuar kryemisitri 🇦🇱🇦🇱
Aidna Casque
Aidna Casque - Πριν 6 μήνες
O NJEREZ AI JA NGULI PERSERI THIKEN DURRSAKEVE...KUR AKOMA NUK JANE NXJERRE TRUPAT AI BERI FUNERALIN E VAJZES DHE FAMILJES ...ÇESHTE KY DALLIM...NE KETO RASTE BEHET 1 CEREMONI VARRIMI DHE NDERIMI PER TE GJITHE NJESOJ
Aidna Casque
Aidna Casque - Πριν 6 μήνες
@missymarsi red e kuptova mire se sa merrke vesh
missymarsi red
missymarsi red - Πριν 6 μήνες
Merr nje lopate e ndihmo mbase je me i vlefshem se sa si "opinionist" youtubi.Boll me vrer.Ata s'do futen ne nje varr te perbashket. Po ne varre familjare.
Elal Ela
Elal Ela - Πριν 6 μήνες
po ne jemi popull legena ndaj dhe zoti po na i permbys aty kan vdekur kaq shum njers kta meren me politik zoti jo ta permbys po ta zhduk cdo gje cep me cep vec me vin keq per femijet eshkret jan te pa fajshem pa ne te na zhduk luajm me dhimbjen e te tjerve meremi shikojm thashethemet 😡😡😡
Valbona Kasa
Valbona Kasa - Πριν 6 μήνες
Respekt per Edi Ramen bravo!
Gain Kola
Gain Kola - Πριν 6 μήνες
Sepse I jep pergjigje ketij se kuptoj
sabri ademi
sabri ademi - Πριν 6 μήνες
Pse bre rreni me kto tituj me plot rrena turp te keni
Gain Kola
Gain Kola - Πριν 6 μήνες
Ne shqiperi po vuajne ky del me gjup 300 euro vesh. Se I prishet moda.
regi bici
regi bici - Πριν 6 μήνες
bravo RAME nimoj ato njerzi se gjynaf zotit
Eri Metaj
Eri Metaj - Πριν 6 μήνες
Ske faj o zoti Kryeminister, e kane fajin ata plerat e Pdse qe edhe ne keto dite tragjedie vazhdojne te helmojne e percajne..
Albania London
Albania London - Πριν 6 μήνες
Moncler Jacket,gati £1000 xhup,do e grisesh pse e veshe aty!!!Aaaa sa e padrejt kjo bote
Mira Lika
Mira Lika - Πριν 6 μήνες
Allahu eshte i plotfuqishem ju ndimoft ju e ne edhe ngushellime familjeve kush vjedh ska problem se e gjykon Allahu ndoshta dhe vjedh por bejni dicka strehoni njerzit pa shtepi.
Blue Sea
Blue Sea - Πριν 6 μήνες
Sa mellef e urrejtje kemi si popull sa keq Edhe ne keto momente vec villni vrer... Lutjuni Zotit qe ish me kaq dhe falenderojeni kryeministrin ne kete moment se Po ben me Te miren Te pakten kete here skeni cfare flisni o njerez. Doni Gerdecin qe Te vini mend o popull pa memorie.... Bravo EDI bravo qeveria! Zoti Na ndihmofte
Zoti qofte me ty Shqiperi 🙏
Sebahet Sinoimeri
Sebahet Sinoimeri - Πριν 5 μήνες
Tv...syri
Nik Lecini
Nik Lecini - Πριν 6 μήνες
O i shpifur ke njerz nen rrenoja e ti del e bon shou ...
Bledar Cela
Bledar Cela - Πριν 6 μήνες
O derr gazetar nuk o Koha per te fol per politik se termeti nuk vjen nga politika Mos provokoni kot è kot!!!
Roland Perona
Roland Perona - Πριν 6 μήνες
Respekte per forcave ustarake e zjarfikese dhegjithe vullnetarve te urgjences komtare
Tony
Tony - Πριν 6 μήνες
Boll me provokime e politike
I nderuar Kryeminister
Ju dhashte zoti force , e ta nderoni emrin shqiperi
Ngushellime familjeve qe kan humbur te afermit e tyre.
Vera Kurti
Vera Kurti - Πριν 5 μήνες
Enduro Zone
Enduro Zone - Πριν 6 μήνες
Ki gazetari leshi madh kona ... Respekt per Edi Ramen
Pape Bu
Pape Bu - Πριν 6 μήνες
Mjaft duke godit ne kete moment o digitalsa te rritur me presh Luzi. Te qersohet njehere gjendja pastaj kerkoni rreniet e gabimeve. Ju hengret buken e turkut per 500 vjet e u bot turq sot ju duket vetja dixhitalsa europian. Lereni njerezit te bejne punen e te shpetojne jete. Zoti i rut shqiptaret
Goni Azizi
Goni Azizi - Πριν 6 μήνες
bravo z.rama je tu punu shumm po ka disa qe dun te perfitoin nga kjo situat dhe shprehen te pa knaqur
elena kl
elena kl - Πριν 6 μήνες
politika nuk ka vend ne keto caste ... kujt i intereson politika kur humbet jeta e njeriut .. te respektojme ata qe iken ata qe humben nherezit e tyre dhe ata qe shpetuan dhe jane jashte ne mishire te zotit . Dhe te jemi mirenjohes ndaj heronjve qe luftojne me duar per te ngritur cimentot e dermuara qe kane mbuluar trupat njerezore . keto duhet te bejme ne tani .. sipas vendit dhe kuvendi thote fjal e urte .mbi te gjitha ka rendesi jeta e njeriut ... te tjerat spine uje ketu
Lume Shkup
Lume Shkup - Πριν 6 μήνες
Bravo zotri Rama ne qdo moment asht me popullin ju lumt do krenohet Shqiprija me ju.zoti ju bekoft me gjith shqiprin.
Erjon Lazaj
Erjon Lazaj - Πριν 6 μήνες
Prap flet per politik o ordiner ti je aq i keq sa gjen dhe keto tragjedi dhe llap si pallosh dhe ben sikur te vjen keq per njerzit o maskara je ti problemi i Shqiptarve
Xhensila Rama
Xhensila Rama - Πριν 6 μήνες
E pergezoj Kryeministrin per gjihe punen e tij te lumte je shqiptar i vertete
Baggelis Doou
Baggelis Doou - Πριν 6 μήνες
Sokol mon kler e po ben reportazh ej zot .
Jona Sokoli
Jona Sokoli - Πριν 6 μήνες
Duket sa i shqetesuar eshte per kete katastrofe.e ka hallin te luku. Turp ti vije gazetarit pa mendje qe ul meriten e te gjithe shqiptareve qe punuan nate e dite pa pushim. Mendje e dhjere. Gjithe kohen me krahasime po pse nuk e krahason veten ky loqja me gazetaret e huaj qe respektojne fatkeqesite e nuk e kane mendjen te vishen si kurva. Bravo dhe faleminderit forcave shqiptare,kosovare dhe gjithe shteteve qe na ndihmuan.🇦🇱🇽🇰
Χρηστος Κεραμητζης
Χρηστος Κεραμητζης - Πριν 6 μήνες
Z rama futi nje shkelm ati gazetarleshit, nuk eshte koha per intervista,popullit shqiptar i dhemb shpirti,
Jeta Koni
Jeta Koni - Πριν 6 μήνες
Mos merni me politikem meruni me hallet njerve qe jan ne rrenoja shiptari edon shiparin ne rast nevoje jan bashk
Beko Bek
Beko Bek - Πριν 6 μήνες
shofim qa ban ky legen tash ha shkerdhesha rracen legeni
missymarsi red
missymarsi red - Πριν 6 μήνες
Pallatet dhe hotelet mos harro se rane jane ndertuar ne kohe te Sales. Mbaro pune me ata pastaj shko dhe te ky.
Xhimi Bodurri
Xhimi Bodurri - Πριν 6 μήνες
Po ti je nje karagjose iderrmuar legen sje per te drrejtu si. Paska akoma njeres italija ne per xhadrra otrrap italija spo le emigrante jashte ejo njerzit eterrmetit legen
missymarsi red
missymarsi red - Πριν 6 μήνες
Ka zoteri te mbijetuarit ne Aquila po flene akoma ne konteniere. E pohojne vete italianet. Jetoj ne Itali. Vec Italia nuk pati gjithe kete solidaritet kombetar e ndihme nga vullnetaret nga gjithe Europa. Shumicen e perballoi me forcat e veta.
Mixalis Sinas
Mixalis Sinas - Πριν 6 μήνες
TE! GJITH! BASHKE! TE! NDIMOJME! BRAVO! EDI! TE! GJITH! TE? BASHKUAR
Bajram Osmani
Bajram Osmani - Πριν 6 μήνες
Brravo Edi je shum korrek 🙏🏼🙏🏼🇦🇱🇽🇰
Defrim Berisha
Defrim Berisha - Πριν 6 μήνες
Respekt,rama.
Hamdi Nerguti
Hamdi Nerguti - Πριν 6 μήνες
Paskeni bo alamet show ju kurvat e mutit.ju jeni armiqt me te kqinj te shqiperis.phuuuuuu🤮🤮🤮🤮🤮
Nijazi Dalipi
Nijazi Dalipi - Πριν 6 μήνες
Tash leni fbalt ndimonju nberzve edirama skpas deshir mendodh len fbalt pun ndimoni
Aristidh Kola
Aristidh Kola - Πριν 6 μήνες
Edi i ke Shqiptarët e vërtet me ty
Gjak prishur e tradhtar ka pas ka edhe do ket
Qiu rropt gjak prishurve
Në këtë dit të vështir Shqiptarët e vërtet nuk shajn fyejn as polotik as fe
Por bashkohen
Slavisa Vukosavljevic
Slavisa Vukosavljevic - Πριν 6 μήνες
This is a real disaster. My sincere condolence to people in Albania.
Dhmhtris Manousakis
Dhmhtris Manousakis - Πριν 5 μήνες
TATZAKA LIA
Charalampos Lemonis
Charalampos Lemonis - Πριν 6 μήνες
Hiqe gjupin Moncler 1200£ o gazetaruc e dhuro noj lek mos boj morale sensibilizimi fake
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj - Πριν 6 μήνες
Ngushellime per viktimat 😭😭😭😭por vetem kryeministri duhet ne ndodhet ne kete tragjegji termeti ,por Saliu ,Luli,iliri,nuk ju vjen keq per kete tragjedi te dhimshme, te popullit shkret por vetem kur kerkojn kolltuqet e duan popullin e shkret dhimbje shum e madhe per shqiperin 😭😭😭😭🇦🇱😪😪😪😪😪🇦🇪
Alfred Bami
Alfred Bami - Πριν 6 μήνες
Mos u hallakatni shume eshte nje fatkeqesi edhe amerika nuk I Ben balle tragjedive... Sot kryeministri u dogj nga kjo tragjedie e pa parashikuar dhe do e boj Levizjen e tij.. Nuk ka faj ky per kete tragjedi lereni te eci dhe ti coj ata familje aty ku ata humben gjithcka....
robert aliaj
robert aliaj - Πριν 6 μήνες
O sokol balla të qifsha robt po tani e gjete të mëresh me politik
Rajka Djordjevic
Rajka Djordjevic - Πριν 6 μήνες
zao mi je, iskreno saucesce
Afrim gashi
Afrim gashi - Πριν 6 μήνες
Hik he kelysh gazetar bir bushtre ti dhe Ai kurva qe Po i ben intervist
ledi noka
ledi noka - Πριν 6 μήνες
duhet nje plumb kokes ,ketij kelyshit kurves
Αλεξ Οικομομι
Αλεξ Οικομομι - Πριν 6 μήνες
Bravo ke folur shm bukur dhe qart per njers qe kuptojn ej ju kafsha qe shani ska faj kryeministri duen vertet ndimuar po sesht koa sot se duen ndimuar ata qe jan posht germadhave bravo kryeministrit per gjakftotsin se sot ka vetm fyerje
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce - Πριν 6 μήνες
Po pse o zot te kisje prishurr pallatet e metes e te salit e te bashes un them po vine na te 4 annet e botes po basha ta japi nje vil tua japi ata qe u prishur shtepija o hjdut nuk i vrau zoti po i vrau fukaralliku qe u ben shtepit pa ato gjerat qe donin pallatet e shtepit e fukarenjve le te japi vilat qe ka saliu e shkelzeni e munika bachella se i vjen keq shum per popullin merrua o Amerik tetera leket e politikanve e ti rregullojm keye vent se ato ndima qe do sollni te gjotha do i marrin hajdutetsi i kan marr gjith mon do i marrin po ti ndajn te jashtimite ushtrijase politikanet e deputetet jan teter hajduta zbie rrufeja ne hlet po bije te njerzit e mir
SHQIPTAR GJAKOVAR
SHQIPTAR GJAKOVAR - Πριν 6 μήνες
Edi Rama qetu tpafsha perfuni oj pjella e serbijes oj pjella grekut.
Nugshllime familjareve
Aristidh Kola
Aristidh Kola - Πριν 6 μήνες
O spiuni serbis greqis je ti
Αλεξ Οικομομι
Αλεξ Οικομομι - Πριν 6 μήνες
Meso shqipen o malok i qelbur se akoma sdi te shkruash o pler
Hasani Nazmi
Hasani Nazmi - Πριν 6 μήνες
P.o. dergoj Edi Ramen.P.o. ju jep moral Popullu.Drejte e ka.Bashkim.during.dhe force.Drejte po flet.Zoti ndihmofte Popullin.
Kristi Deni
Kristi Deni - Πριν 6 μήνες
Ik oqorr sokol barboni çfar te parandaloje Rama se sii beri ai termetet jan fatkeqesi natyrore ti thua ti parandalojm ik ovrk se na ke dal si P..ne darsem 😡😡
Fitnet Shefki
Fitnet Shefki - Πριν 6 μήνες
allah jardemcines ollsun allahu ju ndihmoft te vdekurve zoti rahmet inna lilahi ve inna ilejhi rrazhiun aminnnnn
lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Recep Adem
Recep Adem - Πριν 6 μήνες
B
Trojani Delvin
Trojani Delvin - Πριν 6 μήνες
Nuk Ka Ber Vaki NE Asnje Vend Botes Qe Nje Kryeminister Te Jet NE Kemb Qe Minutat E Para Te Termetit Bravo Rama
Επόμενο