Free Mc's - Kafexhiu (Official Video 4K)

15 526
695
 
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Gentjan Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Video: Cinefocus GT
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/kafexhiu-single/1488476374
Spotify: open.spotify.com/album/5KshvUWZ5qDdSSed8TUJyf
Deezer: www.deezer.com/en/album/119646422
Διασκέδαση
διάρκεια: 3:26

Σχόλια

valbona Malaj donghi
valbona Malaj donghi - Πριν ημέρα
Stupendaaaaa!!!! Suksese diema 🌟
Lela Lela
Lela Lela - Πριν ημέρα
Po kure kaloj pse si vajti mbrapa
Amalda Hoxha
Amalda Hoxha - Πριν 2 ημέρες
Mabej nje kafe dhe nje kote. Rakise kam nje inat
Tila Skenderi
Tila Skenderi - Πριν 3 ημέρες
👍👍👍
Redion Fejzulla
Redion Fejzulla - Πριν 3 ημέρες
N
Marjeta Seferi
Marjeta Seferi - Πριν 4 ημέρες
Freemcs ju lumte 1 keng shume e bukur
polimer habili
polimer habili - Πριν 4 ημέρες
Jan grup fantastik urime
Zaneta Tsili
Zaneta Tsili - Πριν 4 ημέρες
Suksesse jeni shum të mir !!!!❤❤❤
Tzeni Kortsa
Tzeni Kortsa - Πριν 3 ημέρες
Shume bukur
Amalda Hoxha
Amalda Hoxha - Πριν 4 ημέρες
Kenge shume super
Amalda Hoxha
Amalda Hoxha - Πριν 4 ημέρες
Kafexhi 1 kafexhi 2 kafexhi 3
Amalda Hoxha
Amalda Hoxha - Πριν 4 ημέρες
Shume emir kafexhi
Άννα Pallis
Άννα Pallis - Πριν 4 ημέρες
❤❤❤❤❤❤👌
Rei Brakaj
Rei Brakaj - Πριν 4 ημέρες
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Kozeta Sakaj
Kozeta Sakaj - Πριν 5 ημέρες
Me bej nje kafe
Katerina Aliaj
Katerina Aliaj - Πριν 8 ημέρες
Ju jeni me te miret ,vini super si gjithmone ky do jete hite👍♥️
Tariko Kapllani
Tariko Kapllani - Πριν 11 ημέρες
Like. 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩
Edison Lipo
Edison Lipo - Πριν 11 ημέρες
Shume e bukur.Bravo bravo
Lenci Andi
Lenci Andi - Πριν 13 ημέρες
Like😍😍😍💖💖💖💖💖💗💗💗
Μπουσι Μπιλμπιλαϊ
Μπουσι Μπιλμπιλαϊ - Πριν 14 ημέρες
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Μπουσι Μπιλμπιλαϊ
Μπουσι Μπιλμπιλαϊ - Πριν 14 ημέρες
Sa here te behej like do shkruaje
Kafexhi
Kateshi
Kafexhi👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
spartak balkasi
spartak balkasi - Πριν 16 ημέρες
💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍👍👍👍👍👍💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍😊😊😊😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
Stela Mertiri
Stela Mertiri - Πριν 16 ημέρες
Kaqe vjet rrone free mcs
👇
Marimar mari
Marimar mari - Πριν 18 ημέρες
Super keng bravooooooooo👏👏👏👏👏👏
Zana Capo
Zana Capo - Πριν 18 ημέρες
Si quhet syzeza
Valbona Kila
Valbona Kila - Πριν 19 ημέρες
Suksese te metejshme.Djema ( Filxhani car tha ????)
Artin Arti
Artin Arti - Πριν 19 ημέρες
mir se vini cuna...ma keni munguar...jeni nr 1....
Artan Shanto
Artan Shanto - Πριν 19 ημέρες
Sa bukur qe kendoni bravo cuna
KIDDA LOVE0
KIDDA LOVE0 - Πριν 19 ημέρες
🔥🔥🔥🔥🔥🌟🌟🌟💥💥💥💥❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Yllat e jugut ❤️❤️❤️
saimir pirra
saimir pirra - Πριν 19 ημέρες
Jeni te mbrekullushem bravo 👏👏
dodomarek
dodomarek - Πριν 20 ημέρες
Tungatjeta nga Czechoslovakia :D
Albano Rexhaj
Albano Rexhaj - Πριν 20 ημέρες
A ju kendofte zemra more djemo
anisa franga
anisa franga - Πριν 23 ημέρες
epo jemi nga patosi ne .dim cfare bejm per te patur sukses ne ate qe bejm
Violeta Qevani
Violeta Qevani - Πριν 24 ημέρες
Bravo cuna
Adil Shata
Adil Shata - Πριν 24 ημέρες
Bravo cuna👏🔥👏
Velo Cimi
Velo Cimi - Πριν 25 ημέρες
Jan m t mirt respekte
Lulezim Rizaj
Lulezim Rizaj - Πριν 26 ημέρες
Ytat ska kenduar kaq bukur
Bravo cunat e patosit
Urime kenge mete bukura
SUzKSE SE
Shamet Shametaj
Shamet Shametaj - Πριν 28 ημέρες
Samuel xhufka
deri seri
deri seri - Πριν 28 ημέρες
Bravooooooo Jeni.me t mirettt love u 😍😘
Granil Belegu
Granil Belegu - Πριν 28 ημέρες
edhe un☕ kafen c'do mengjes me kengen e juaj e pi 😊.
suksese cuna 👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏
IDont Know
IDont Know - Πριν 28 ημέρες
Bravo cuna shume bukur ulumte goja eju beftedita njemije respekte nga athina sarand alvania
Lulzim Malaj
Lulzim Malaj - Πριν 28 ημέρες
Kjo eshte kenga me e bukur 😀😃😀😀😃😃😀😀😄😘💎💎💎💎💍💍💍
Dorjan Laci
Dorjan Laci - Πριν 29 ημέρες
Bravo na kenaqet jeni shume real ka lezet Keng me shume kuptim love form London
Torino Torino
Torino Torino - Πριν 29 ημέρες
👏👏👏 na kenaqet.. e ju u kenaqte zemra jua..
Natalia Alliaj
Natalia Alliaj - Πριν 29 ημέρες
Ju lumt djema kjo esht këng jo ajo korona me limon i kishit prishur bukurin kenges
Edison Lipo
Edison Lipo - Πριν 29 ημέρες
Bravo shume kenge e bukur.
Kujtim Licka
Kujtim Licka - Πριν μήνα
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Julian Thanasi
Julian Thanasi - Πριν μήνα
Bravo cuna👍👍
FF. VIRUS
FF. VIRUS - Πριν μήνα
Per cdo like do te shkruaj Free Mc's
Mc's ❤❤❤🔥🔥🔥
👇
FF. VIRUS
FF. VIRUS - Πριν 24 ημέρες
25Free Mc's
FF. VIRUS
FF. VIRUS - Πριν 24 ημέρες
24Free Mc's
FF. VIRUS
FF. VIRUS - Πριν 24 ημέρες
23Free Mc's
FF. VIRUS
FF. VIRUS - Πριν 24 ημέρες
22Free Mc's
Bekim Myrtaj
Bekim Myrtaj - Πριν μήνα
☕☕☕
Rolando Kotsiras
Rolando Kotsiras - Πριν μήνα
Kafexhiu☕☕☕☕
Dhespina Idrizaj
Dhespina Idrizaj - Πριν μήνα
Kenga ime e preferuar 🥰🥰😍😍🤩🤩♥️♥️
Dhespina Idrizaj
Dhespina Idrizaj - Πριν μήνα
Kenga ime e preferuar 🥰🥰😍😍🤩🤩♥️♥️
Vip Gaming
Vip Gaming - Πριν μήνα
Kafe ekspres,turke,me shkume pa shkume kemi shume😂😂
super free mc's
bravo👌
Suela Kusho
Suela Kusho - Πριν μήνα
E cfare tju them...jeni shume te vecante.te falni nje gezim kur ju degjoj. .te ngjallni shpirtin me ate zerin juaj .respekte..jeni djem yje
Albi Aliaj
Albi Aliaj - Πριν μήνα
Sh kenge e bukur
Marjeta Seferi
Marjeta Seferi - Πριν μήνα
Po ku jeni mor bosa se kisit humbur fare jeni fantastik me kete keng te ri ju Dua💞💌💐💯
Xhela Hoxha
Xhela Hoxha - Πριν μήνα
Jeni me te miret cuna😍
Sara Sako
Sara Sako - Πριν μήνα
👏👏👏👏👏cuna
Jonida Berat
Jonida Berat - Πριν μήνα
👌👌👌👌 jeni 1111sha
fl ka
fl ka - Πριν μήνα
Bravo.. jo vetëm kjo këngë është shumë e bukur ,por të gjitha këngët tuaja..e pëlqej shumë këtë grup me këta djem sepse të gjitha këngët i kan krijime të reja ,dhe të përziera me ato të vjetrat tradicionalet..sepse edhe këngët e vjetëra më pëlqejnë ,por nuk ka lezet gjithmonë me të njëjtën muzikë, tyryly njëri, e tyryly tjetëri..juve djema jeni fantastike bravo vazhdoni kështu se na nderoni neve,sidomos neve të larguarve.. na nxirrni mallin më ato këngë të bukura. 🖐🖐🖐🖐..
Fabjo Mecollari
Fabjo Mecollari - Πριν μήνα
E ke qar
Lela Cenkaj
Lela Cenkaj - Πριν μήνα
Ma bej nje kafe more
Kafexhi
MA bej nje kafe dhe nje got rakı
Ma bej nje kafe dhe nje got rakı
O tek banaku te ulem dhe Ta pi
O Kafexhi more te kam Vella
Me bej nje kafe dhe hadhin ma qa
Ma kthe filxhanixh Fatin tim te shoh
CA ka syzeza qe nuk me do
Ma bej nje kafe Kafexhi
Nje kafe me pak
Me mbush nnje got rakı se kam nje merak
Do Ta qaj hadhin me ty do te vi ne banak
CA ka syzeza nuk e di qe me mban inat
Albi Jonuzaj
Albi Jonuzaj - Πριν 5 ημέρες
Jo hadhin moj cup hallin thot Dhe te apostrofa e 2yt fillon Kam nje kafe kafexhi Nje kafe me pak
Επόμενο