Free Mc's - Ju lumte goja (Official Video 4K)

2 693
54
 
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestrimi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Video: Cinefocus GT
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/ju-lumte-goja-single/1514655423?ls=1
Spotify: open.spotify.com/album/3if5Hz9lBJ7L2QS6GU3OS0
Deezer: www.deezer.com/en/album/149789762

Teksti:
Genti (refren):
E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
përjetë do t' gëzojë kush i hodhi vallet!
Romiri:
Këngët edhe vallet nëpër shekuj mbetën,
të largojnë hallet e të na shtojnë jetën!
Kush e bëri këngën i bekuar qoftë,
e kush këndoi, zemra i këndoftë!
Genti:
Është shërimi i shpirtit, kënga është ilaçi,
këngë edhe gëzime gjithë jetën e paçi!
Anisi:
Historinë e shkruan këngët,
me këngë djepi u rrita,
se në këngë i kemi rrënjët,
aty ku jeton tradita.
Genti( refren x2)
E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
përjetë do t'gëzojë kush i hodhi vallet!
Romiri:
Se na çelet zemra si çel trëndafili,
e ta marrim këngën ku ia thotë bilbili.
Malet të gjëmojnë, fushat e livadhet,
e ta hedhim vallen ku lozin sorkadhet.
Genti:
Është shërimi i shpirtit, kënga është ilaçi,
Këngë edhe gëzime gjithë jetën e paçi!
Anisi:
Ashtu si mjalti në hoje,
janë vallet edhe këngët,
kush këndon i lumtë goja,
kush kërcen i lumshin këmbët!
Genti( refren x2)
E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
përjetë do t'gëzojë kush i hodhi vallet!
Διασκέδαση
διάρκεια: 03:13

Σχόλια

Bezat Hoxha
Bezat Hoxha - Πριν 3 ημέρες
Bravo
Kledis Vaja
Kledis Vaja - Πριν 3 ημέρες
😍😍😍😍😍
Skerdi Se
Skerdi Se - Πριν 3 ημέρες
Zjarr fjeri si gjithmon respekte pr kta bosa
Aulona Murataj
Aulona Murataj - Πριν 4 ημέρες
E ju lumtë goja,e rrofshi sa malet.
Juve na kënaqni,e na hiqni hallet.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Mozi Kucove
Mozi Kucove - Πριν 4 ημέρες
Bravo bukur 😀
Sandri Azizaj
Sandri Azizaj - Πριν 4 ημέρες
Super keng bravo free mc
stone-st official
stone-st official - Πριν 4 ημέρες
Ti u këtë Zoti mirë na kënaq shpirti
Sjj Jsie
Sjj Jsie - Πριν 4 ημέρες
👏👏👏👏👏👏
Nertila Prifti
Nertila Prifti - Πριν 4 ημέρες
Bravoo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Xhezo Eml
Xhezo Eml - Πριν 4 ημέρες
Bravo sukse ne kenge e tjera
Toni Suli
Toni Suli - Πριν 4 ημέρες
Pershenetje
irisa S . H
irisa S . H - Πριν 4 ημέρες
Eshte super kenge dhe eshte e vertet kenga cfare do kenge te qetsine shpirtin edhe te largon nga hallet ato pak min urime
Rafaela A19
Rafaela A19 - Πριν 4 ημέρες
Ku eshte bere videoklipi??
Zyra Shira
Zyra Shira - Πριν 4 ημέρες
Ju kendofte zemra
Orgito Cela
Orgito Cela - Πριν 5 ημέρες
Ju kendofte Zemra keshtu vazhdoni jeni te pazevendesueshem 😍😍😍😘
Miranda Kopaci
Miranda Kopaci - Πριν 5 ημέρες
shum e bkr
Ilir Hilaj
Ilir Hilaj - Πριν 5 ημέρες
Bravo çuna jeni më të mirë.💙💜♥️💖💗
Elios Roci
Elios Roci - Πριν 5 ημέρες
Bravooooooooooooooo
Eri Mana
Eri Mana - Πριν 5 ημέρες
suksese cuna
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo - Πριν 5 ημέρες
Gjithmon yje çunat tanë fierakë
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo - Πριν 5 ημέρες
Eh ju lumshit zemrat e rofshit sa malet
Lulzim Maksuti
Lulzim Maksuti - Πριν 5 ημέρες
👍
Arsonel Kreku
Arsonel Kreku - Πριν 5 ημέρες
Rikthimi me i fuqishem, edhe gbani dhe 2die4 u kthyen por jo me kaq buje sa free ms
Jonela Halilaj
Jonela Halilaj - Πριν 5 ημέρες
Bravoooo👏🏻🥰🥰💃🕺
elvi elvi
elvi elvi - Πριν 5 ημέρες
super keng suksese
Ana Hamitaj
Ana Hamitaj - Πριν 5 ημέρες
Shum bukur kenga klipi po ashtu... Livadhja grecee
αλεσια Μπουλλα
αλεσια Μπουλλα - Πριν 5 ημέρες
ju lumte goja juve .. shum bukur kendoni ☺☺👏👏❤
Anastas Boci
Anastas Boci - Πριν 5 ημέρες
Ju lumtë goja
Besmira Velika
Besmira Velika - Πριν 5 ημέρες
E JU LUMTE GOJA DHE JU QE PERSERI NA SOLLET NJE KENGE TE MREKULLUESHME BRAVO!🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌈🌈🌈🌈
Elvanqhssgj Xhelili
Elvanqhssgj Xhelili - Πριν 6 ημέρες
Ju lumte goja bravooo 👏👏👏
Ardit Qypi chef
Ardit Qypi chef - Πριν 6 ημέρες
Bravo cuna
Vasili Kameri
Vasili Kameri - Πριν 6 ημέρες
Bravo re Djema
Albjona Kadillari
Albjona Kadillari - Πριν 6 ημέρες
Ju duam pa fund ....
Krenar Sulaj
Krenar Sulaj - Πριν 6 ημέρες
Kjo keng te ndezi boten
Cimi Vlore
Cimi Vlore - Πριν 6 ημέρες
Sh keng e bukur
Vlora Red
Vlora Red - Πριν 6 ημέρες
😐😐
Elsa Mane
Elsa Mane - Πριν 6 ημέρες
Bravoooooo🙏🙏🙏
Elsa Mane
Elsa Mane - Πριν 6 ημέρες
❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏
Gerion Zhuri
Gerion Zhuri - Πριν 6 ημέρες
🙏🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Adri Pajo
Adri Pajo - Πριν 6 ημέρες
Si gjithmone jeni te mbrekullueshem. Cdo kenge e juaja te sherone zemren kur e degjone
Saimir Hoxhaj
Saimir Hoxhaj - Πριν 6 ημέρες
Ju lumt goja respekte suksese
Majlida Bejaj
Majlida Bejaj - Πριν 6 ημέρες
👏👏👏👏👏👏👏👏👏opaaaaaaaaaaaaà
Mexhite Tahiri
Mexhite Tahiri - Πριν 6 ημέρες
Uau shume bukur!
Luan Seitu
Luan Seitu - Πριν 6 ημέρες
Hallall.ju.kendoft.zemra.djema.respekte
Bukuroshe Kaziai
Bukuroshe Kaziai - Πριν 6 ημέρες
Pershendetje nga Livadhjaja
Ada Skenderaj
Ada Skenderaj - Πριν 6 ημέρες
Bravoooo 👏👏👏 ,Jeni me te miret.
Lenci Bylykbashi
Lenci Bylykbashi - Πριν 6 ημέρες
👏👏👏👏👏
Εμιλιανα Αλινι
Εμιλιανα Αλινι - Πριν 7 ημέρες
Bravoooo 👏👏👏👏👏
esmeraldo halimllari
esmeraldo halimllari - Πριν 7 ημέρες
Ku eshte bere video klipi...ne livadhia..?????
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj - Πριν 7 ημέρες
Jeni te pa papar
Jona Manaj
Jona Manaj - Πριν 7 ημέρες
Bravo nje super kenge 🔥🔥👏👏👌👌suksese 🔥🌟🌟
Amelia Silvia
Amelia Silvia - Πριν 7 ημέρες
Bravo jeni me te mire
Azem Kamberaj
Azem Kamberaj - Πριν 7 ημέρες
Ju lumet goja dhe ju kendofet zemra...jeni te mbrekullushem...complimenti
Mel Melisa
Mel Melisa - Πριν 7 ημέρες
E ju lumte goja 🌟⭐⭐🌟🌟
gladiola myrtaj
gladiola myrtaj - Πριν 7 ημέρες
Ju lumte goja cuna
Odise Papa
Odise Papa - Πριν 7 ημέρες
Urime cuna,suksese!!!!
Andrea Ajasllari
Andrea Ajasllari - Πριν 7 ημέρες
Ju lumt goja na kenaqet
deejay gesti
deejay gesti - Πριν 7 ημέρες
Klipi ne livadhia te piges
Donika Balilaj
Donika Balilaj - Πριν 7 ημέρες
Shum e bukur bravo ju lumte goja
perparim shenaj
perparim shenaj - Πριν 7 ημέρες
💥💥💥💯
LOLA YMERAJ
LOLA YMERAJ - Πριν 7 ημέρες
👏👏👏👏
Ermal myrtaj
Ermal myrtaj - Πριν 7 ημέρες
Shume e bukure kenga u kendofte zemra e çuna sukesese te metejshme
Yzedin Behari
Yzedin Behari - Πριν 7 ημέρες
Shume bukr ju lumt goja respekt Bardhi Naka
kledi kledi
kledi kledi - Πριν 7 ημέρες
Bravo cuna..ku ndodhet ky vend i klipit.shume vend i bukur.
Mynevere Cela
Mynevere Cela - Πριν 7 ημέρες
Ju lumte goja 🔥🔥🔥🔥jeni flak fare
Albania Ilirian
Albania Ilirian - Πριν 7 ημέρες
Rrofte kombi shqipetar nga presheva deri ne cameri . bashkim kombetar do ishte krenaria me e madhe e 10 milion shqipetarve ne keto troje.🇦🇱💪
Aferdita jazaj
Aferdita jazaj - Πριν 7 ημέρες
Me kete keng persh gjithbmiqet e mi te shtrejt me fb resp
Matilda shehu
Matilda shehu - Πριν 7 ημέρες
👏🏻👏🏻
Manjola Braho
Manjola Braho - Πριν 7 ημέρες
Suksese
Fato Veliu
Fato Veliu - Πριν 7 ημέρες
Ju lumt goja o artista qe na kenaqet me keto kenge te bukura
Vasileios Kakosaios
Vasileios Kakosaios - Πριν 7 ημέρες
Livadia e bukur
Frederik Henaj
Frederik Henaj - Πριν 7 ημέρες
Ju lumte goja
Nevila Kapo
Nevila Kapo - Πριν 7 ημέρες
Bravo free ce
nela dinoshi
nela dinoshi - Πριν 7 ημέρες
Suksese te metejshme ju uroje 🇦🇱👏👏
Antoneta Kllogjri
Antoneta Kllogjri - Πριν 7 ημέρες
Ju lumte goja jeni me te miret vetem ju ndegjojm bravoooooo 👑👑👑😍😍😍
Anna Epara
Anna Epara - Πριν 8 ημέρες
Bravo cuna si quhet lokali Ku keni bere klipin
Lorena Thoma
Lorena Thoma - Πριν 8 ημέρες
Suksese te metejshme😊👌
Dori Gockaj
Dori Gockaj - Πριν 8 ημέρες
Bravo free mc respekte per ju
ARIET SEHITAJ
ARIET SEHITAJ - Πριν 8 ημέρες
Opo tundeni ju lumte goja juve
gentiana agaj
gentiana agaj - Πριν 8 ημέρες
Ju lumtë goja.
Επόμενο