Edi Rama Tungjatjeta

3 912
924
 
Web: zjarr.tv/
Facebook: facebook.com/ZjarrTelevizion
Instagram: instagram.com/zjarr.tv/
GRmind: grmind.info
Διασκέδαση
διάρκεια: 2:07

Σχόλια

Blood Eagle
Blood Eagle - Πριν 3 ημέρες
AHAHAHAHAAHAHAHA
Benan Yildiz
Benan Yildiz - Πριν 4 ημέρες
edi rama muti enverit
FF CORLEONE
FF CORLEONE - Πριν 9 ημέρες
O tlumt goja
Aleks Ndoi
Aleks Ndoi - Πριν 12 ημέρες
Bravo haaa
Bekim Hushi
Bekim Hushi - Πριν 17 ημέρες
Shum kong e lezetsheme
FNATHICC Toilet Flusher
FNATHICC Toilet Flusher - Πριν 20 ημέρες
Hallo, rustem ramaj? Bist du hier irgendwo. Léon Machere?
RazorNonstop
RazorNonstop - Πριν 22 ημέρες
😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
bledi dhima
bledi dhima - Πριν μήνα
bithqiri thuaj
Unicorn SrS
Unicorn SrS - Πριν μήνα
Ky qenka nje rrot kari akoma ska ndryshuar kokrra malokut ..o i qifsha grate te gjithe malokve..o ju qe prishet shqiperine . Ju i thoshit bab enverit e prap ne pashaporte ju fuste ne tirane ..o ju shkerdhefsha motrat e nderin tuaj..o Ismet te qifsha grate e shtepise
Ismet Drishti
Ismet Drishti - Πριν μήνα
Është kollaj të shash anonim. Punë bythqirësh!
Alketa Keta
Alketa Keta - Πριν μήνα
o ismet paske qene rrot kari ti bashke me ramen
Eduart babaka
Eduart babaka - Πριν μήνα
Malok gomar
lllyrien Autokton
lllyrien Autokton - Πριν μήνα
Te kendoft zemra o burri dheut
Rrespekt per ju.
Por per fat te zi osht fajtor kombi shqiptar qe 30 vjet shqiprija 20 vjet kosova pasha partin pasha mafin pasha hajnin pasha kurrupsjonin pasha fen pasha tradhtin pasha gjitha te zezat
Poplli osht fajtor qe toleron hajduk te kurruptum milijonera te demokracis hajdukt te ndyt
Kledi Vlore
Kledi Vlore - Πριν μήνα
Bukur bravo
bexhet gorenca
bexhet gorenca - Πριν μήνα
U tejka lua plani per vitin e 2020
bexhet gorenca
bexhet gorenca - Πριν μήνα
Bravo sakte i mbushne xhepat me kamion enveri i dyte
london city
london city - Πριν μήνα
të lumt goja o trim .por kujdes se ki kriminel o të shkarkon o të eliminon se është krie banditi i shqipris .99 të zeza i ka bërë shqipris dhe tani do me shkatru kosovën.
violet ka
violet ka - Πριν μήνα
Nuk o puna ke shan ky. ..po' KY jevgu paska von plis n kok..me Sha shqiptaret?...shko o t qifsha..bythzi jevg at non..
Toni Toni
Toni Toni - Πριν μήνα
Ytttttt legen kengetar .te qifsha familje .beth qir plak ..shke turp del duke i ren karit .ju pakeni demokraci ..o beth qira.
pashko mecaj
pashko mecaj - Πριν μήνα
Keng per edi ramen
Luda05
Luda05 - Πριν μήνα
to foreigners or serbs looking to talk shit this is a albanian parody video making fun of edi rama the president a dub over the song for communist dictator enver hoxha named “enver hoxha tungjatjeta”
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd - Πριν μήνα
Mire shum bravo 👍👏👏👏 me kte duhet kuptuar qe duhet largohet ky ramè tradhetari, qe sla gje p bèr. Tash tradhèti mbas shpine me Vuqiqin.🤔🤮 ishte qen mirè rame shkau tè mbytet nè WC.😂🤣
bek bek
bek bek - Πριν μήνα
edi rama Tradhtar Kombi mini shengeni
Anton Sokoli
Anton Sokoli - Πριν 2 μήνες
Hahaha
Besnik Myrta
Besnik Myrta - Πριν 2 μήνες
Ju lumte po edi nu ka turp
Ali Pasha
Ali Pasha - Πριν 2 μήνες
Shumë bukur këndon. Mos ke të bësh me Elton Xhon, apo je frymëzuar nga ai ?
King Harlaus
King Harlaus - Πριν 3 μήνες
Just an Indian hating on Enver Hoxha
Fuck Him
Android 1
Android 1 - Πριν 3 μήνες
Te paska paguar sala.
EneEpic
EneEpic - Πριν 4 ημέρες
​@Ismet Drishti hahahahahahahaha Ca loti Ato leket qe te teprojne nga pagesa na i kalo ne
Ismet Drishti
Ismet Drishti - Πριν 3 μήνες
Shumë... bleva një vilë në Rolling Hills
jugu shqiperise
jugu shqiperise - Πριν 4 μήνες
Ismet je gjigand
Denisa Gorovelli
Denisa Gorovelli - Πριν 4 μήνες
Kam qesh me lot 🤣🤣🤣🤣eshte ba lolo Po si shohin syte.
Евгений Цыганов
Евгений Цыганов - Πριν 4 μήνες
Энвер Ходжа не охренел от такого?
Jesus’s Eternal Son
Jesus’s Eternal Son - Πριν 5 μήνες
Isaiah 23:12
Sal red
Sal red - Πριν 5 μήνες
Fuck edy w great great Enver!!!!
ZWIĄZEK KOMUNISTÓW POLSKICH
ZWIĄZEK KOMUNISTÓW POLSKICH - Πριν 6 μήνες
Enver Hoxha e mprehi shpaten,
Edhe nje here o per situaten.
Kjo asht shpata qe u rrin tek koka,
Gjithe armiqve o qe ka bota.
 
Enver Hoxha Tungjatjeta!
Sa keto male e sa keto shkrepa!
Zanin Shqipes lart ia ngrite!
Gjithe kete popull ne drite e qite!
 
Ylli i kuq shnderrin mbi maja.
Bjen daullja edhe zyrnaja.
Porsi nuse asht ba Shqipnia.
Flamurtare i prin Partia.
 
Enver Hoxha Tungjatjeta!
Sa keto male e sa keto shkrepa!
Zanin Shqipes lart ia ngrite!
Gjithe kete popull ne drite e qite!
 
Enver Hoxha Tungjatjeta!
Sa keto male e sa keto shkrepa!
Zanin Shqipes lart ia ngrite!
Gjithe kete popull ne drite e qite
the boss
the boss - Πριν 7 μήνες
Rama ik
IllYRIA Kastrioti
IllYRIA Kastrioti - Πριν 7 μήνες
Edi Rama eshte Socialistë
Ethnic Albania
Ethnic Albania - Πριν 7 μήνες
ike o kare se qenke si edi
Nikita Hoxha
Nikita Hoxha - Πριν 7 μήνες
Je Math 😂😂👏👏👏
Enki Kola
Enki Kola - Πριν 7 μήνες
O ty tlumt goja se bash mir ja ke knu kangen 👏👏👏👌
Lola Hasani
Lola Hasani - Πριν 7 μήνες
Hahahahahahahaha .
Edison Nothorius
Edison Nothorius - Πριν 7 μήνες
Po' ke Berish eshte itleri i Shqipris atije mendojne se eshte nga Ana jyaj
Bardhi Zhuri
Bardhi Zhuri - Πριν 7 μήνες
👍😂😂😂😂😂
Big World
Big World - Πριν 7 μήνες
Edi Rama tungjatjeta sa 1 kamjon asht ta ba kuleta 😂
Iliard Ahmeta
Iliard Ahmeta - Πριν 5 μήνες
V.
xhulja xhulja
xhulja xhulja - Πριν 7 μήνες
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Dila Nikolli
Dila Nikolli - Πριν 7 μήνες
Hahaha sa te forte e ke ba
kumrije bibaj
kumrije bibaj - Πριν μήνα
0
kumrije bibaj
kumrije bibaj - Πριν μήνα
vucic
Kol Todi
Kol Todi - Πριν 7 μήνες
O Ismet kryt e rames e kryt e" mikut" jan isoj... Te lumt goja o trim
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala - Πριν 7 μήνες
🤣🤣🤣👍👍👍👏👏👏
Gastare Beqo
Gastare Beqo - Πριν 7 μήνες
Shjme e vertete .po kush na beson qe jemi katandusur si mos me keq a lumi qe na mori .e jendoni ju respekte po kush ju degjon .
Gastare Beqo
Gastare Beqo - Πριν 7 μήνες
Bukur e kendon po kush te ddgjon .
Youtube
Youtube - Πριν 7 μήνες
Ky drishti dhe gjith drishtat kane ngrane sa me nji sistem e ne sistemin tjeter. Na qunat e laqit e kena pas nji drisht ne polici ku na i ka do muhabete, veq dona me e taku se na ka mar malli, e dim se po spiunon anej nga greqia, kshu drisht ti knon si jevgu kur e paguujn.
Ramon Selac
Ramon Selac - Πριν 7 μήνες
Brravo tash e kipova te lumt
Luan Bisha
Luan Bisha - Πριν 7 μήνες
Ik. Qiu bur muti qe nuk je bur. O i shitur
Fatjona Hoxha
Fatjona Hoxha - Πριν 7 μήνες
Ismet bej gati kengen tjeter tani meqe ke material sa te dush.Je i madh 👍👍👍👍
Isjt Jtsi
Isjt Jtsi - Πριν 7 μήνες
Bravo skisha qesh u bo 1 jav pershendetje nga Florida😂😂😂😂😂
Tome Rrukaj
Tome Rrukaj - Πριν 5 μήνες
Ordekun
Veselina Ivanova
Veselina Ivanova - Πριν 7 μήνες
nukan turp ediram e mpreu shpatn sa lek moret mo moter qir a enver qohu nga varri te duam shum enver hgjaaaaaa
Veselina Ivanova
Veselina Ivanova - Πριν 7 μήνες
dibra kishte burra tani ka mutaaa pranej vjen era muttt t diberne
Veselina Ivanova
Veselina Ivanova - Πριν 7 μήνες
edi rama bythe qirrrrrrrrrrrrrrrrr i motren bashk me berishn
Nikolin Dakaj
Nikolin Dakaj - Πριν 7 μήνες
Te lumte goja o artiste bravo te kjofte
Bobi Bobi
Bobi Bobi - Πριν 7 μήνες
Hahaaaaa je I madh hahaaa
Vaggelis Simoni
Vaggelis Simoni - Πριν 8 μήνες
Shpellari i saliut qe vrau dhe i mori part shqipetarve me firmat piramidale dhe krijoi ashashin e lazove
Osman Alshiqi
Osman Alshiqi - Πριν 8 μήνες
Ismet je shume i respektuar por mus kendo ma per kete mut se Rama e flliq edhe ekranin
Luciana Nota
Luciana Nota - Πριν 8 μήνες
😂😂😂😂😂😂😂
Επόμενο