Al Pazar - 8 Shkurt 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

816
101
 
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus

instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV

twitter.com/VizionPlusTV

Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
Διασκέδαση
διάρκεια: 32:04

Σχόλια

Llazar Ndini
Llazar Ndini - Πριν 4 ημέρες
Toka eshte e rrumbullaket toka eshte sfere thote e Brenda kesaj sfere eshte nje sfer me e madhe thote Ylmiu hahaha😂😂
User User
User User - Πριν 7 ημέρες
Hahaha... rritja e uljes së pagës
Alba Duraj
Alba Duraj - Πριν 7 ημέρες
Kush ndihet fort keq qe eshte shqiptar nuk eshte shqiptar i mire.Agron llakaj ke fjalor te felliqur.Nuk je perfaqesues i denje shqiperise ku u rrite.
Corleone King
Corleone King - Πριν 8 ημέρες
Jeni 5 komentusa ca rrota Kari nga trut po femnat e fisit tuj nga i keni gjakqima kur nuk ju pelqen humori krisni qat byth Mos bani si pidha none jen veq klysha kurvash hupni komentusa Kari
Majnora Veseli
Majnora Veseli - Πριν 8 ημέρες
👏👏👏👏👏👏😂😂😂🤣🤣🤣😂
Perandim Parisi
Perandim Parisi - Πριν 9 ημέρες
Shume bukur qe the nje fjale te sinqerte o Peeeeeerrrr Leshi por do ishte akoma me bukur kur te thoshe qe ate qe ishe ti MUT te thoshe dhe per karagjozin e shekullit Gonken ose Konken...
Shqiponja Mema
Shqiponja Mema - Πριν 11 ημέρες
Ndrini te gjithe si Al Pazar dhe Pirtokallia pak dobet po nuk eshte keq,, urime,,,
Shqiponja Mema
Shqiponja Mema - Πριν 11 ημέρες
Me debila se ju qe shkruani nuk me kane zene syte o debila pse shahni, po e dini kush shan eshte i sharre Gonit ti hani mun se eshte zoteri, ju po nuk e pelqeni pse e shifni, se ndersa shkruani do te thote qe e doni, nese jo pirdhuni ne kanalet e tjera, se kudo ka humour me politike o debila,,, ppppffff mutrit e ngelur,,,,,,,
kliton Zdr
kliton Zdr - Πριν 12 ημέρες
Bini montanen dhe nontellen mbrapa
Andrea Vito
Andrea Vito - Πριν 13 ημέρες
O agron o pelivan hidhi breket ne tavan, hidhi priti o agron ev...ti
Artin Arti
Artin Arti - Πριν 13 ημέρες
15 minutat e para vetem POLITIK...
Χρηστος la
Χρηστος la - Πριν 13 ημέρες
Haha haha. ....
ff. criminal
ff. criminal - Πριν 13 ημέρες
Klanifornia love humor me super
Kozma O1
Kozma O1 - Πριν 13 ημέρες
Ni
Blerina Deda
Blerina Deda - Πριν 13 ημέρες
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Sonila Sila
Sonila Sila - Πριν 14 ημέρες
Po kete Fotinine per c'fare e keni?
raldi mujsaku
raldi mujsaku - Πριν 14 ημέρες
Agron llaka ta qifsha gruen vajzen e qat kesh po kishi pas gjak greku mor ropt va qifsha krejtve qa punini tv krejt ju qe drejtini emisione tv paguheni nga greqia dhe turpi I shqiptareve qe nuk flasin e ju shikojn ket humor ropqim qe vetem humor smund ti thush po deghenerim
Hasan Hasan
Hasan Hasan - Πριν 14 ημέρες
OH AGRON BE HUMORIST JO PRAPAGAND SE DO NGELI SALLA BOSH PO VAZHDOVE KESHUJTU
Hasan Hasan
Hasan Hasan - Πριν 14 ημέρες
PO OTE POLITIKSNET JU TJON JUVE IKNI ZEHNI DASHNOR
alb etero
alb etero - Πριν 14 ημέρες
Kjo Bolja eshte fantasike!
Voci prej Dibre
Voci prej Dibre - Πριν 14 ημέρες
29:20 😂😂😂
Voci prej Dibre
Voci prej Dibre - Πριν 14 ημέρες
Hahaha kapja Mir o tahip haha
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe - Πριν 14 ημέρες
O pleh mos u tall me shqiptart prej shqiptarve je ku je shit bag
Artan Xhafa
Artan Xhafa - Πριν 14 ημέρες
O Agron mos bo politike po bo humor se le nom le mos u tall me me Shqipetaret or pall
Maria Relis
Maria Relis - Πριν 14 ημέρες
😅🤣🤣
Edison Nothorius
Edison Nothorius - Πριν 14 ημέρες
🤣🤣🤣🤣🤣⭐❤️❤️👌🖐️
bosi bosi
bosi bosi - Πριν 14 ημέρες
Hahahaha bravoooooooZoti jiu ruajt,
standart vertikal
standart vertikal - Πριν 14 ημέρες
o agron llakkallakalllkal more te qifdha motren e familien ne goje o palaco qe paguhesh me para greke per te tallur medemek shqiptaret..por shqitareve tju hash mutin me qen e me mace more tr predhunofshim familien nga ktu deri ne greqi...ptuuuuu plak i poshter bir mecke grekofil i poshter...
Emiljana Kola
Emiljana Kola - Πριν 14 ημέρες
Pastro fjalorin , pastaj fol per tè tjert
nikos nikolakis
nikos nikolakis - Πριν 14 ημέρες
O agron mose ileco ke to me sazhe se jane psiko patere ti je imafe😀😀😀
keni krasniqi
keni krasniqi - Πριν 14 ημέρες
A ti po kulturen qe e paske,,,,, pse ofendon e shan Agronin,,,, ti shaje vehten,, se asgje nuk po dukesh qe je me i mire se gjith shqipetaret,, me pordha,,
Rexha Gashi
Rexha Gashi - Πριν 14 ημέρες
Per kta mire eke qe perfshin gjithe Shqiptart se ka individa politikan mu tall sa te duash, por jo me Shqiptart.
Afrim Imeri
Afrim Imeri - Πριν 14 ημέρες
Tkeqen e bananes si e hakan!
ladi jata
ladi jata - Πριν 12 ημέρες
😂😂😂😂😂
zax plays
zax plays - Πριν 14 ημέρες
Eshte Turp me Kta Politikan qe kemi ne krye te Shtetit .Shqiperia Nuke krasohet as me Malin e Zi qe jan gjysem milion popull jane shume here me para nga shqiperia .ne kemi gomar politikan
Επόμενο