Al Pazar - Vjehrrat - nuset - 2 Nëntor 2019 - Show Humori - Vizion Plus

4 684
421
 
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
Διασκέδαση
διάρκεια: 9:50

Σχόλια

mimoza shyti
mimoza shyti - Πριν 7 ώρες
Hahahaha
zeshkan shpresa
zeshkan shpresa - Πριν 11 ώρες
☺🤭☺🤭☺🤭☺🤭🇱🇷🇱🇷🇱🇷🇱🇷
Zani Gjyli
Zani Gjyli - Πριν 12 ώρες
Hhhhhhaaaa je 1 Agron llaka
Bekim Hamza
Bekim Hamza - Πριν 19 ώρες
Aman se po plakesh dhe do rrijm pa humorin tent
Klodiana Laraku
Klodiana Laraku - Πριν ημέρα
Mos vdeksh kurr o Agron se na kenaq cdo te shtun👏👏👏
Nerenzi Nere
Nerenzi Nere - Πριν ημέρα
Mos vdeksh kurre Zoti Agnon na kenaqe ❤❤
Ali Sejfuli
Ali Sejfuli - Πριν ημέρα
K
Sweety-Besa Stockholm
Sweety-Besa Stockholm - Πριν ημέρα
AHAHAHAHHA
lention tzengo
lention tzengo - Πριν ημέρα
hahahahahah vdiqja se qeshurit
lention tzengo
lention tzengo - Πριν ημέρα
@Milena Mingo ok bora
lention tzengo
lention tzengo - Πριν ημέρα
@Milena Mingo flm bora dhe ti ta gezosh emrin.. dergom ftes ne fb
Milena Mingo
Milena Mingo - Πριν ημέρα
Ma qujn bora ti kam fb olta lipo Shikom a tje
lention tzengo
lention tzengo - Πριν ημέρα
@Milena Mingo mir flm po ti? po jo letoniz moj milena se na drove emrin, ledion me quajn
Milena Mingo
Milena Mingo - Πριν ημέρα
Un nga pg ti
Ridi Kula
Ridi Kula - Πριν ημέρα
Ne 100 fjale 200 jane fjale banale,turp...
Hashim Demaj
Hashim Demaj - Πριν 2 ημέρες
Sa shaka e bukur
Sadete Lacaj
Sadete Lacaj - Πριν 2 ημέρες
Bravo
Eli Ademi5
Eli Ademi5 - Πριν 2 ημέρες
O shum shum talenta na knaqte
Damjan Damjan
Damjan Damjan - Πριν 2 ημέρες
Si e ka emrin kjo aktorja??
Dorina Biba
Dorina Biba - Πριν ημέρα
Inva Gashi
tosi inter
tosi inter - Πριν 2 ημέρες
Agron je njeshi me kete rolin e Anes.
Kete video me shume se 50 her e kam shkuar.
Jam nga Kosova dhe vone kam fillu me perciell Rolin e Anes dhe qdo dite i shikoj videot e tua.
Milena Mingo
Milena Mingo - Πριν 11 ώρες
Tosi ckemi
tosi inter
tosi inter - Πριν ημέρα
@marsida metaj ❤❤🇦🇱🇽🇰 Duhet te jemi nje se vetem me fjale flasim. Por qe ka parregullsi te mdhaja, ka !
marsida metaj
marsida metaj - Πριν ημέρα
Respekte per ju Kosovar🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏👏💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Nice Man
Nice Man - Πριν 3 ημέρες
Respekt per artistat al pazarit
Luljeta Dervishi
Luljeta Dervishi - Πριν 3 ημέρες
😅😅😅😅😅😀😀😀😀😀😀👏👏👏😘😘😘😘
anonim un
anonim un - Πριν 3 ημέρες
😂😂😂😂😍
Nevruz Koci
Nevruz Koci - Πριν 3 ημέρες
Agron je i papar
Lenca Dobra
Lenca Dobra - Πριν 3 ημέρες
hahahahahhaha lot
Fatima Sinaraku
Fatima Sinaraku - Πριν 3 ημέρες
hahahahahahaha me lot 🤣😂😂😂je i pa par Agron 😘😘😘😘🤗
 - Πριν 4 ημέρες
Sure
Eliona Baraj
Eliona Baraj - Πριν 4 ημέρες
O zot sa e mir qe asht Aneja
Eli Ademi5
Eli Ademi5 - Πριν 4 ημέρες
Edhe kjo artiste e madhe e agron llaka artist
silvana cekrezi
silvana cekrezi - Πριν 4 ημέρες
Hahaha 🤣🤣🤣
Anna maria Gunaser
Anna maria Gunaser - Πριν 5 ημέρες
Je i madh Agron Llaka te ndjekim gjithmone pershendesim nga Franca🤣🤣👏👏
Mimoza Sinanaj
Mimoza Sinanaj - Πριν 4 ημέρες
Uuok
Amir Veseli
Amir Veseli - Πριν 5 ημέρες
Nder epizoda met tmira e Al pazar 👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤
marsida metaj
marsida metaj - Πριν 3 ημέρες
Po ke shume te drejte episodi me i bukur 👏👏👏👏👏👏👏👏
Agron Cuka
Agron Cuka - Πριν 5 ημέρες
Shum e hukur haha
nino Kapllani
nino Kapllani - Πριν 5 ημέρες
GONI HAHA🤣🤣🤣😂😂😂
Baci Sinaj
Baci Sinaj - Πριν 5 ημέρες
Kujdes kur ngrini kembet se do ju dal nami. 🤣😅😊😜
N Agduw
N Agduw - Πριν 5 ημέρες
Sa te shkon o agron si ane e si fiqja me lot lum si shqiptaret qe te kane e per humorin qe ben🤗
Blerta Prifti
Blerta Prifti - Πριν 5 ημέρες
😂😂😂😂 i papar
Rivida Sulejmani
Rivida Sulejmani - Πριν 5 ημέρες
i loveeeee it soo funny GONI HAAAAAA😍❤❤💓💓💋👍👍👍👍😂😂😂😂😂😂
Marina Ntr
Marina Ntr - Πριν 6 ημέρες
😁😁😁😁😁😁
Teuta Halili
Teuta Halili - Πριν 6 ημέρες
Ohoho i lumt vjeres 👍👍👍👍
Franc Saraci
Franc Saraci - Πριν 6 ημέρες
😂😂😂😂😂
Mr Bean Bean
Mr Bean Bean - Πριν 6 ημέρες
Sa i papam eshte agroni mbi 100 her e kam pare vetem une megjithse eshte fjalor pak kontrolluar
G Ch
G Ch - Πριν 7 ημέρες
Γιατί είναι στις ελληνικές τάσεις;
Anastasia Kara
Anastasia Kara - Πριν 5 ημέρες
Gia na rwtas esu
Elona Barbullushi
Elona Barbullushi - Πριν 7 ημέρες
😂🤣😔😂🤣😂🤣😂🤣😂👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👍🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟💎💎💎💎💎💎💎💎
Rovena Kallmacaku
Rovena Kallmacaku - Πριν 7 ημέρες
O zot me lot 😂😂😂😂 ❤❤❤
Zoti ju bekofte 🙏🙏👋👋👏👏👏
Erind Sela
Erind Sela - Πριν 13 ώρες
5 t5d0gp7yolo liuyàfrŕm? Y0 pPl
July Hoxha
July Hoxha - Πριν 7 ημέρες
I beri te gjitha kurva
Monica Avocone
Monica Avocone - Πριν 7 ημέρες
Kete humor duan shqiptaret thashetheme
Florian Kaci
Florian Kaci - Πριν 2 ημέρες
Monica Avocone ti cfar humori do
Luiza Konica
Luiza Konica - Πριν 7 ημέρες
Jeni treshja më e mirë e humorit.Bravo..Po çe do na kanë hequr Vizionin nga TV dhe sdimë ku tu shofim.Megjithatë urime.
Dervishi Albana
Dervishi Albana - Πριν 7 ημέρες
Jeni shumë të mirë.Urime.
Rreze Dervishaj
Rreze Dervishaj - Πριν 7 ημέρες
💖💖💖
Aretina Kamberaj
Aretina Kamberaj - Πριν 8 ημέρες
Super e bukur
Eliona Shehu
Eliona Shehu - Πριν 8 ημέρες
Ne publike ka dhe femij...dhe ju sì aktora qe beni vetem fjalor bordellesh flisni ....cfare kulture i jepni atyre femijve????ju dhe ATA prinder qe i sjellin aty!!!!!
ThatGirl
ThatGirl - Πριν 7 ημέρες
Eliona Shehu prandaj aty eshte then (te pakten ato here qe kam qen une) nuk lejohen femijet. Eshte program per +16
Re ni
Re ni - Πριν 8 ημέρες
Edukata 0 shume fjale te pista femijet degjojne keto e behen te paedukuar !
Re ni
Re ni - Πριν 5 ημέρες
ThatGirl Televisioni shqiptar vetem telenovela Turke gelosi e vrasje ne dashuri skeçet banale fjalori i piset pa lezet !! Femijet nga ne te medhenjte qe mesojne edukimin menyren e foljes per te bere nje te ardhme te mire!!
ThatGirl
ThatGirl - Πριν 7 ημέρες
Re ni po ti e di cfare degjojne neper kopshte e shkolla femijet? Kari,pirdhi,te qifsha ropt...hiqe dhe nga shkolla femijen. Bythe e mut e thone te gjithe
tha eprepe na hsouna edw
tha eprepe na hsouna edw - Πριν 8 ημέρες
Dy aktora fantastik
Adela Ada
Adela Ada - Πριν 8 ημέρες
Mos vdeksh kur Agron llaka i madh jee
Haxhi Aliaj
Haxhi Aliaj - Πριν 8 ημέρες
Haxhi aliaj nga gjermani Jam nga Kosove
Haxhi Aliaj
Haxhi Aliaj - Πριν 8 ημέρες
Hahahahahaha eheheheheheheh o ti qa tu keshe bre Respekt nga vllazrit motrate nga shqipria shum humori i mir edhe i bukure Respekt
Sadik Shala
Sadik Shala - Πριν ημέρα
Jpsol i
Filoni Fidani
Filoni Fidani - Πριν 8 ημέρες
Me.fal.Agron....nuk.te.ka.hije.te.vishesh.si.gra..ok
Mirela Hoxha
Mirela Hoxha - Πριν 8 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Anna Rizai
Anna Rizai - Πριν 8 ημέρες
#25 στις τάσεις ... Να μαζευτουμε οι Αλβανοί της Ελλάδας παρακαλω😂😂
Urim Avdiaj
Urim Avdiaj - Πριν 8 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂
FOR LIFE
FOR LIFE - Πριν 8 ημέρες
UAAAAAAAA SA KAM QESHUR. VDIQA 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Eli Ademi5
Eli Ademi5 - Πριν 8 ημέρες
Talent i madh
martin balla
martin balla - Πριν 8 ημέρες
Je njishi agron respekte
Rudi Ibrahimi
Rudi Ibrahimi - Πριν 8 ημέρες
Cfar ka ketu per te qeshur ketu eshte prishur humori
Επόμενο