Xhensila Myrtezaj
Xhensila Myrtezaj
  • 10
  • 158
  • Εγγράφηκε στις
Kanali i vetëm zyrtar i Xhensila Myrtezaj i cili menaxhohet nga kompania AVD Digital (avddigital.com).
Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Xhensila Myrtezaj,, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi.
Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni tek adresa: [email protected]
© 2015 Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

Βίντεο
Xhensila Myrtezaj - PARIS
Xhensila Myrtezaj - PARIS
Πριν 7 μήνες
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fanlink.to/XhensilaParis Muzika & Teksti: Pirro Cako Arregment: Darko Dimitrov Video: Eduart Grishaj Make up & Hair: Elona Balaj Styling: Ksela & Lara Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyrtezaj Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrtezaj ℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im
Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im
Πριν χρόνο
Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im" ► fanlink.to/SekretiIm Music: Pirro Cako Lyric: Pirro Çako Arrangement: Darko Dimitrov Styling: Tier Make up artist & hair: Sellma & Kaci Styling: Altin Mici Video: Eduart Grishaj Sekreti im Ne hapsiren time me intime Ku vec zotit s’hyn njeri Rreze dielli je per mua vetem ti Po mi ngroh te gjitha dhomat Ne cdo cep te zemres sime Ma tundove me 1001 mendime * Si mjegull vere Mi prek ti shputat Me ben te ndjej mornica Qe shkojne e vijne si flutrat Ti zgjas une buzet Ti prek une duart Me shpresen tek magjia Se ndoshta ndodh çudia * Je sekreti im, Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im Dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri Sic ben cdo njeri * Ti je me e bukur Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge me e bukur se genjeshtra e nje endrre Ndaj nga dashuria jote Te largohem sonte s’dua Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua * Si mjegull vere Mi prek ti shputat Me ben te ndjej mornica Qe shkojne e vijne si fluturat Ti zgjas une buzet Ti prek une duart Me shpresen tek magjia Se ndoshta ndodh çudia * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im Dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri * Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa * E para here ne jete Ku shoh nje engjell vete Ne 7miliard je mrekulli e 8 Me e bukur ti behesh Kur per mua buzeqesh Kur per mua buzeqesh * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri ii ii Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyr... Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrt... ℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
Xhensila Myrtezaj - Celsi i zemres
Xhensila Myrtezaj - Celsi i zemres
Πριν 2 χρόνια
AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital Listen on Spotify / Download on iTunes "Celsi i Zemres" ► fanlink.to/CelsiZemres Produced by Threedots Production Music: Kledi Bahiti Lyrics: Fifi Filloreta Raci Video: PRO VIDEO Styling: Niko Komani & Tier Sponsor: Gulf Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyrtezaj/ Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrtezaj/ ℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
Irkenc Hyka ft. Xhensila Myrtezaj - Si te jem mire
Irkenc Hyka ft. Xhensila Myrtezaj - Si te jem mire
Πριν 2 χρόνια
AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital Music by: Irkenc Hyka Lyrics by: Petro Xhori Mixing by: Jojo Video by: Max Production Accordion by: Fatjon Qelibari Styling: Xhensila, Niko Komani Styling: Irkenc, Ervis Agolli Make up: Studio Selma Hair:Jetmira dushi xhensila si te jem mir irkenc hyka si te jem mir irkenc ft xhensila si te jem mir
Xhensila - High Love
Xhensila - High Love
Πριν 3 χρόνια
AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital Stream on Spotify : fanlink.to/iRingTheAlarm Music: Zapp & Chriss Lyrics: Mozzik Video: PRO Video ℗ & © AVD Digital & Xhensila. All Rights Reserved.
XHENSILA FT. MOZZIK - AMA DOREN
XHENSILA FT. MOZZIK - AMA DOREN
Πριν 4 χρόνια
AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital Video by: PRO VIDEO Music: ZzapnChriss Teksti: Mozzik Master: Darko Dimitrov Styling: Niko Komani & Aferdita Shehu Make up: Adelina Hasani Hair: Erblin Xerxa © 2015 Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
XHENSILA MYRTEZAI - RING THE ALARM
XHENSILA MYRTEZAI - RING THE ALARM
Πριν 5 χρόνια
AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital Video by: PRO VIDEO Music: Alandy Teksti: Endrit Mumajesi Styling: Niko Komani & Aferdita Shehu Make up: Adelina Hasani Hair: Erblin Xerxa © 2015 Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
XHENSILA ft ENDRI PRIFTI - VESPA
XHENSILA ft ENDRI PRIFTI - VESPA
Πριν 5 χρόνια
AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital Listen on Spotify / Download on iTunes "VESPA" ► fanlink.to/VESPA Music: Elgit Doda Lyrics: Endrit Mumajesi Video by: Pro Video Falenderime per DIGITALB Komplek - Kalaja Kavaje © 2015 Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
XHENSILA MYRTEZAJ FT ELGIT DODA - LIAR
XHENSILA MYRTEZAJ FT ELGIT DODA - LIAR
Πριν 6 χρόνια
AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital Listen on Spotify / Download on iTunes "LIAR" ► fanlink.to/LIAR Music: Elgit Doda Lyrics: Rozana Radi Video by: Max Production © 2015 Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
XHENSILA - DA DA DA
XHENSILA - DA DA DA
Πριν 7 χρόνια
AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital Listen on Spotify / Download on iTunes "Da Da Da" ► fanlink.to/DaDaDa Music: Edlir Begolli Lyrics: Dr Flori Video by: Supersonic Production - 2012 © 2015 Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
llazi ziu
llazi ziu - Πριν 12 ώρες
1 ore kete degjoj😘😘
Tea Zyfi
Tea Zyfi - Πριν 12 ώρες
Xhisila Myrtezaj me pelqen shum kenget e saj yes 😀😀😀💋💋
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν ημέρα
Asgw Bi
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν ημέρα
Bb Ni
Humaira masood meer
Humaira masood meer - Πριν ημέρα
this song is under-rated.....it deserves billion of views
Bedri Doda
Bedri Doda - Πριν ημέρα
Love you xhesi my life ❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰😗🥰😗🥰🥰🥰🎉🎉😍😍😍😍👑👑👑👑👑😗😗😗😗😗🌏🌏😗😗😗❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😍😍
Daniel Petrovic
Daniel Petrovic - Πριν ημέρα
Alter wie gay
Andi
Andi - Πριν ημέρα
💜❤️🧡
realdrawing TV
realdrawing TV - Πριν 2 ημέρες
Oj budallic
Laura Hazizaj
Laura Hazizaj - Πριν 2 ημέρες
2020?♥
Panda Panda
Panda Panda - Πριν 2 ημέρες
Kush e ngon ende like
Cristel Itali
Cristel Itali - Πριν 2 ημέρες
Do mbetet kenga me e bukur 💘
Drini Hema
Drini Hema - Πριν 2 ημέρες
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰
Giorgio De
Giorgio De - Πριν 2 ημέρες
🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν 2 ημέρες
Aw Sh
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν 2 ημέρες
Dsh Dh
Fatmir shabani
Fatmir shabani - Πριν 3 ημέρες
grmind.info/binteo/p6ukpYGzqId4p3c.html grmind.info/binteo/brqdq6nWyamUrHc.html
ALBnamik guaci
ALBnamik guaci - Πριν 3 ημέρες
KOMBINIM YJENOR I MUZIKES DHE INTERPRETIMIT.
Hawaii Albania
Hawaii Albania - Πριν 3 ημέρες
Sa e bukur eshte kjo kenga me ket te ze gjumi
soni taku
soni taku - Πριν 3 ημέρες
Te dua xhensila
Rajna Koxha
Rajna Koxha - Πριν 3 ημέρες
Sa bukur
Даниела Гишина
Даниела Гишина - Πριν 4 ημέρες
👌👌👌👌💞💞❤️❤️❤️💞❤️❤️
Hello, It is me !
Hello, It is me ! - Πριν 4 ημέρες
🥰😍💃🥰😍💃🥰😍💃 Thank you Xhensila for this production ,you toucht to everybady with this beatiful song !
Boni Hasani
Boni Hasani - Πριν 4 ημέρες
super keng kjo
Besim Papri
Besim Papri - Πριν 4 ημέρες
Eccccc aaaatttttyyyyy me e mira👏👏👏
Ana Qevani
Ana Qevani - Πριν 4 ημέρες
👏👏super kenge
ironclad warden
ironclad warden - Πριν 4 ημέρες
7 same poses
Tela Pasha
Tela Pasha - Πριν 4 ημέρες
Kengetarja me e bukur dhe me e mira👏👏👏👏💐💐💐
Life Mistery
Life Mistery - Πριν 4 ημέρες
Me pelqen Parisi
Majlinda Jashari
Majlinda Jashari - Πριν 5 ημέρες
I love you👸
Majlinda Jashari
Majlinda Jashari - Πριν 5 ημέρες
Shum bukur xhensila
pietro pietro
pietro pietro - Πριν 5 ημέρες
who is here 2020?!
Leonida Vukaj
Leonida Vukaj - Πριν 5 ημέρες
Nn
KU Klux Kiu
KU Klux Kiu - Πριν 5 ημέρες
U rrit Gjino e kapi fikun tani po vjel doren trete
FeelGood
FeelGood - Πριν 5 ημέρες
magnifique !!!
Mus Sllamniku
Mus Sllamniku - Πριν 5 ημέρες
Dua shume xhesila
Behar Balla
Behar Balla - Πριν 6 ημέρες
You are the best!
Besim Hashani
Besim Hashani - Πριν 6 ημέρες
Sa BUKRA OJ xhestika
Kindle Apapa
Kindle Apapa - Πριν 7 ημέρες
2020 kush e degjon?
Alisa Budlla
Alisa Budlla - Πριν 7 ημέρες
Xhensia je talent ska fjal pet te pershkruar🌹🌹
Hidajete Kelmendi
Hidajete Kelmendi - Πριν 7 ημέρες
Ju XHENSILA ,KIDA , DHURATA DORA , VALZA ZHEGROVA , TAYNA ... etj jeni vajzat me te bukurat qe kam par ndonjë herë në jetë I LOVE YOU
FF-GAMER -YT
FF-GAMER -YT - Πριν 7 ημέρες
super super
Arjan Quko
Arjan Quko - Πριν 7 ημέρες
Love 💘💘💘
Bajram Bodi
Bajram Bodi - Πριν 7 ημέρες
😍❤
??
?? - Πριν 7 ημέρες
2:02
terri howard
terri howard - Πριν 7 ημέρες
kpop reaction
AL ANONIMI
AL ANONIMI - Πριν 8 ημέρες
Lol
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν 8 ημέρες
Dxh Meti
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν 8 ημέρες
Dih Me ti
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν 8 ημέρες
Si pjere
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν 8 ημέρες
Sli Aje
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν 8 ημέρες
Shim Shiu
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni - Πριν 8 ημέρες
St Ari
Naser Imeri
Naser Imeri - Πριν 8 ημέρες
celcin e zemres
Naser Imeri
Naser Imeri - Πριν 8 ημέρες
shum e dua ket keng
Urim Isha
Urim Isha - Πριν 8 ημέρες
Une jam nje vajze 12 vjecare xhensila
Urim Isha
Urim Isha - Πριν 8 ημέρες
Te duam shume xhensila je shume e bukur shume e mire shume kenge e bukur do i ndjek kengete e tua deri ne fund bravo xhensila je kengtrja me e mire qe ekziston faleminderit qe eksizton ju puthumin shume xhensila ☺💋💞💕💗💓❤💜💙💛👏🌟💫👌👍💧😮😙😗😚😘😍💚
Orlando Flores
Orlando Flores - Πριν 8 ημέρες
She is one of my favorite Albanian singer she is so beautiful.
Sefetin Demiri
Sefetin Demiri - Πριν 9 ημέρες
Eshte shum e bukur 😍😍😍😍😍
Sefetin Demiri
Sefetin Demiri - Πριν 9 ημέρες
Si paris eshte xhensila
Lulzim Nimani
Lulzim Nimani - Πριν 9 ημέρες
2020 knej
Michael Fury
Michael Fury - Πριν 9 ημέρες
😍
Bukurie Xhyeranji
Bukurie Xhyeranji - Πριν 9 ημέρες
Kapsjjwqojhd
sardian mezani
sardian mezani - Πριν 10 ημέρες
Shumë e bukur je Xhensila🥰🥰
Ema Toska
Ema Toska - Πριν 10 ημέρες
🗼
Ema Toska
Ema Toska - Πριν 10 ημέρες
🥰😚😘😍🥰😍🥰😍🥰😍
Djana Huli
Djana Huli - Πριν 10 ημέρες
Sa e bukur 😘😘
Rita Rona
Rita Rona - Πριν 10 ημέρες
Xhensila ma e mira 💛❤❤❤❤💝
Urim Isha
Urim Isha - Πριν 10 ημέρες
Bravo xhensila je kengetrja ime e preferuar marshalla si kukull kjo bukuroshe je shume me mire shume e lezetshme xhensila 😍😘😚😗😙😇😮😮😮💧💧💧👍👍👍👌👌👌💫💫🌟🌟👏👏👏💛💙💜❤💓💗💕💞💋
FATA LACI
FATA LACI - Πριν 11 ημέρες
9ooooo
Mondi Beqaj
Mondi Beqaj - Πριν 11 ημέρες
Kenge shum e bukur dhe nje gjuhe shqipe e paster
Petrit Dakaj
Petrit Dakaj - Πριν 11 ημέρες
🎁🎁
Marena Xheja
Marena Xheja - Πριν 11 ημέρες
Se ti e ke celsin e zemres time shpirt. “”” e cfare do ti nga une do e kesh gjithmon.... se ti per mua je frrymarrje “””❤️❤️❤️❤️you so much 🥰
Zarife imeri Senadsafet123
Zarife imeri Senadsafet123 - Πριν 12 ημέρες
😘😘💖💖💖💜💜💜👍👍👍
Zarife imeri Senadsafet123
Zarife imeri Senadsafet123 - Πριν 12 ημέρες
👍👍👍👍👍💜💜💜💜💖💖💖😘😘
Zarife imeri Senadsafet123
Zarife imeri Senadsafet123 - Πριν 12 ημέρες
💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜👍👍👍
FF FLAVIO
FF FLAVIO - Πριν 12 ημέρες
Like kush e pelqen kete keng
Ledion Shaho
Ledion Shaho - Πριν 13 ημέρες
Mrekulli
jakup billa
jakup billa - Πριν 13 ημέρες
kenget me te bukura i ke ti xhensilsa
Yll Ukperaj
Yll Ukperaj - Πριν 13 ημέρες
Xhensila👏👏👏💖💖💙😘
Yll Ukperaj
Yll Ukperaj - Πριν 13 ημέρες
Bravo👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Fatjon Isufaj
Fatjon Isufaj - Πριν 13 ημέρες
Sumë ë bukur
maroje kralj
maroje kralj - Πριν 13 ημέρες
🇦🇱🇦🇱👍
maroje kralj
maroje kralj - Πριν 13 ημέρες
Love Albanian music 🇦🇱
Xhuljano Gjekaj
Xhuljano Gjekaj - Πριν 14 ημέρες
Kengetar shum te fanshem 'xhensila end besi
Grejsi Dyrmishi
Grejsi Dyrmishi - Πριν 14 ημέρες
Zemera ♥️
Agim Shuli
Agim Shuli - Πριν 14 ημέρες
Te lumte
Redjana Hatija
Redjana Hatija - Πριν 14 ημέρες
kjo kenge me pelqen aq shum sa e digjoj gjithmon
Miraculous Albanese
Miraculous Albanese - Πριν 15 ημέρες
Maj 2020!!! Kush e degjon akoma kete super hit ? Kjo kenge meriton te fitoj edhe eurovisionin ❤️❤️
BEARUS
BEARUS - Πριν 15 ημέρες
.
Eva Muca
Eva Muca - Πριν 15 ημέρες
Mendoj se nje keng te bukur e ben nje tekst i bukur aq me teper kur pershtatet dhe muzika ....Pirro Çako ia del shum mire me te dyja eshte nje kombinues perfekt i te dyjave bashk ...dhe si perfundim ...nje mrekulli
Parukeri zhaklin
Parukeri zhaklin - Πριν 15 ημέρες
kenga qe me pelqen me shume
Poduejva Podujeva
Poduejva Podujeva - Πριν 15 ημέρες
shum bukur xhensil te dua shum❤
Kejsikodra Kejsikodra
Kejsikodra Kejsikodra - Πριν 16 ημέρες
💋💋🌈🌈🌈💝💝
Sevdie Berish
Sevdie Berish - Πριν 16 ημέρες
Shum bukur Gjensila❤
Mimoza Shala
Mimoza Shala - Πριν 16 ημέρες
❤❤❤❤❤❤❤
Meti Meti
Meti Meti - Πριν 16 ημέρες
Shume bukur Xhensilaj Myrtezaj LOVe
Bekim Sulovski
Bekim Sulovski - Πριν 16 ημέρες
Keng e pavdekshme 🦋
Danjela Subashi
Danjela Subashi - Πριν 17 ημέρες
Super keng
Artur Bendo
Artur Bendo - Πριν 18 ημέρες
Shummm poesi me domethenje davvero 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🏻