MATOLALE
MATOLALE
  • 6
  • 13 137 071
  • Εγγράφηκε στις 14 Σεπ 2018


Βίντεο
MatoLale - Kur Flas (Official Lyrics)
MatoLale - Kur Flas (Official Lyrics)
Πριν 7 ημέρες
AcromaxMedia.lnk.to/KurFlas Spotify: open.spotify.com/album/47BaV03ul1mIf2V2R6rPw2 iTunes: music.apple.com/us/album/histori-single/1504959470?ls=1 Deezer: www.deezer.com/en/album/138645062 Mix/mastered by: Sivi Video lyrics by: Andi Llupi Beat by: Tower beatz #mato #kurflas #album2027
MatoLale - FAVELA (prod. by Sivi)
MatoLale - FAVELA (prod. by Sivi)
Πριν 19 ημέρες
Spotify: open.spotify.com/album/4To2bya2DJmv4T0D28XbPt Deezer: www.deezer.com/en/album/136376192 iTunes: music.apple.com/us/album/favela-single/1502855783?ls=1 Follow Mato on instagram: instagram.com/matolale/ Mix by: Sivi & Cohen Yusha Mastered by: Cohen Yusha Video by: Cinematic Albania & Ndfilmpro Official clothes by: Sinnerswear #mato #favela #album2027
MatoLale "Dybala" (Prod. 23Z)
MatoLale "Dybala" (Prod. 23Z)
Πριν 4 μήνες
Instagram: instagram.com/matolale/ Studio rec. "Blackout" Mix "Sivi" Stem-Mastered "Cohen Yusha" Video "Cinematic Albania" Bridge. Ik e coju tfala Jam si Dybala Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana Mkan inat coju tfala Jam si Dybala Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana Ref. Okej Muj bjen Ata po flasin per mu po nuk ka problem Se nji dit vjen Pishman i bjen Ata po flasin per mu po nuk ka problem Se nji dit vjen I marr me ren Verse 1. Its MatoLale pa designer E din tgjith kush o babaa Goca para cuna mrapa Pjata eshte me e nxeht se shpatlla Jo svi dot te ajo data Se jam i zon te casablanca Bohet nomi vodka me kafka Kostumi lart najki te shapka Ok ej , fol ca do se un ta gjej Nuk mnjef mo nuk tnjof ej Lidhjet kena gjitha nej ,di xhej ,rre fej Klabi nkom kur vi knej Gota pi shishe thej Kapi gotat thyji tgjitha hej mos i lej Bridge. Ik e coju tfala Jam si Dybala Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana Mkan inat coju tfala Jam si Dybala Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana Ref. Okej Muj bjen Ata po flasin per mu po nuk ka problem Se nji dit vjen Pishman i bjen Ata po flasin per mu po nuk ka problem Se nji dit vjen I marr me ren Verse 2 . Jeee me kartela Boj revolucion" Mandela " Kitaren e ke pa tela Kujdes se bie mrena Me mu Kush tka rrejt e ca ke menuu ? Sa i ke pas nklas un i kam palu Do dhe ca vjet tmerresh me mu Tkan mashtru ingranuuu Jam real prandaj mdun mu Se fshi dot ca kom leshu Energjik si pikachu Koka bardh pija blu Jee , e dim tgjith ca ke, ke Ke frik vet e the ,the Un ta boj me be ,be Qe nuk jeni si ne , ne Bridge. Ik e coju tfala Jam si Dybala Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana Mkan inat coju tfala Jam si Dybala Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana Ref. Ik e coju tfala Jam si Dybala Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana Mkan inat coju tfala Jam si Dybala Cocaina marjuana b*thet e mdhaja #matolale #dybala
MatoLale - Tirona (Prod. by 23Z)
MatoLale - Tirona (Prod. by 23Z)
Πριν 6 μήνες
Instagram: instagram.com/matolale/ Mix/mastered - Marenglen Boja Violin - Stringirls Video - Cinematic Albania, Ndfilmpro Record Studio - Blackout Deezer: www.deezer.com/en/album/113131532 Spotify: open.spotify.com/album/2KM7rUpr7EUTwf9WB2jv5O iTunes: music.apple.com/us/album/tirona-prod-by-23z/1481960801?i=1481960802 #matolale #mato #tirona
MatoLale - One shoot (Official Video 4K)
MatoLale - One shoot (Official Video 4K)
Πριν 9 μήνες
Get song here: acromaxmedia.lnk.to/OneShoot Spotify: open.spotify.com/album/2JgPbKXBZuVoyQzBYYqp6A Deezer: www.deezer.com/en/album/100195012 iTunes: music.apple.com/us/album/1468332454 Director: Fatlum Nerguti Cinematography: Endi Hoxha Prod. Checkmate Mix/Master by: Sivi Music & Lyrics by: Matolale Produced by OTR Records Sa per shok i can take one shot Dhe per shok gjuj dy her duble shot Pa ju prek hic jenii ra ntok Jam stervit shum heret nket sport I'm a fuckin designer I can fuck your feelings and your mama Po skom ardh un ktu me bo drama Vec Du me bo dollar si obama Ulalala, ajo bythet i ka si braziliana Isha bo rreper edhe tisha lind n'uganda Se o plako jemi banda me gjiganda I m do it for my mama and my brother Kom me cek per shok e per my father Live that life like sem ha palla Kom me lon gjurm me shum se osamaa , binlanden Nket loj erdha i paftum po pa i heq kpuvet un u futa mren , Ata sdun ta pranojn po e ndjejn qe un jam fenomen , Me u fiksu ju shplaj si nlavazh jasht sigurisht dhe mren , Fuck ti e din ket sen ,kshuqe po futem ntem ... Refx1 Ajo mu em pa ,donte per mu ca ,she call me papa Bichi jot nhava ,hic tok nuk ka ra ,tani po don prap mu pa Skom koh mo per ta , ajo mu vet mtha ,ja ka nis per me qa Spo fol me emra vlla , se ajo vet ta tha ,qe si Mato ska Bang bang wow Shife kush erdhi dhe degjo ca kerko Shut up o k*r nisja mu prezanto Un jam bisha shkurt jom mato Kurr sjam perzi sjam bo si ato Kom majt venin tim e di qe smdo Po nvend tat me shum mdo ajo Jam msu per me mbijetu me 50 lek nrrug jo me 50 cent po probleme tu i zhduk Skemi pas shum po skemi ul hund do mu marr me mu okej po zgjidh se ncilen pun Sdu shum po rendsi ka qe mdun Ca tipa i fiksksokam un Ca tjer sikur na dukan shum E ne me demek gjoja i besum Refx1 Ajo mu em pa donte per mu ca so shi call me papa Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don prap mu pa Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis per me qa Sfol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska Ejjj nuk jam tu knu se u bo trend Po kisha super stil qe nuk e dija as vet Ti vjen me gucci un tvi me fend Sado ke bo pare ski rendiment Im so sorry but i am so late Nuk kam mo koh se e kam me tshpejt Ej Waa shit Mato tu lujt me tak tik Erdha Lojen me gra bit Supersajan si ma gjik Pare do boj ktu vej pik Moden tu njek im so chic Rrepin e kthej nrepublik Yess yess nrepublik Refx1 Ajo mu em pa donte per mu ca so shi call me papa Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don prap mu pa Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis per me qa Sfol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska
MatoLale - Kapo (Produced by 23Z beats)
MatoLale - Kapo (Produced by 23Z beats)
Πριν 11 μήνες
Available on: acromaxmedia.lnk.to/Kapo Music & Lyrics: Matolale Beat: 23Z Direct by: Desard Taku Record OTR records
Adriatik J
Adriatik J - Πριν 11 ώρες
Ai 《qe》o me matolale bejn like🎆🎆
Rosé Blakke
Rosé Blakke - Πριν 16 ώρες
Dashuri paqe buzqeshje dhe shpres
Game Play TV
Game Play TV - Πριν 16 ώρες
👌👌👌👌👌
Brian Green
Brian Green - Πριν 21 ώρα
🧿🎯🎯🧿🔵🔵🥎🥎🥎🥎🥎🥎🦠🦠🦠🦠💚💚💚💚 *Ο Ιησούς Χριστός είναι ο Υιός του Θεού, ο οποίος πέθανε και αναστήθηκε από τους νεκρούς για να μας δώσει την αιώνια ζωή.* *Υποσχέθηκε επίσης να θεραπεύσει το σώμα σας.* *Αυτό είναι αληθινή αγάπη !!! (Απλά ζήτησέ)*
Zgjimi Shpirteror
Zgjimi Shpirteror - Πριν ημέρα
Mduket se kam punu ncall center me ket cunin 😂😂
Alb Muscle
Alb Muscle - Πριν ημέρα
Ik mer tqifsha ropt
Albanian Gaming
Albanian Gaming - Πριν ημέρα
sub boni se ju a kthejm po shkruni koment qe ta dim fooorca matoo
Rustina Hazizaj
Rustina Hazizaj - Πριν ημέρα
IDE te bukur
Rustina Hazizaj
Rustina Hazizaj - Πριν ημέρα
Ah
Jonuz Ceka
Jonuz Ceka - Πριν ημέρα
Breve ma intenso
costas killer
costas killer - Πριν ημέρα
mpaklaba
Albanian HR Solutions (Admin)
Albanian HR Solutions (Admin) - Πριν ημέρα
Super kong perzotin o mato je njish bravo 👍👍👍👍
Luka Boss
Luka Boss - Πριν ημέρα
Kush eshte me i fort Matolale apo Finemi ?
Mala Sahro
Mala Sahro - Πριν ημέρα
Koki yang cantik dan imut gacha anak kecil aja di rumah aja deh w iya nih HP nya pak emay mir di kape tth mah seueur bu haji plus bandung dan sekitarnya hujan lebat banget ya gue mau tidur dulu aja ya kalo mau beli tiket konser gratis biaya
Mari Glena
Mari Glena - Πριν 2 ημέρες
😂🤣🤣🤣
Daniel marku
Daniel marku - Πριν 2 ημέρες
Tirana And Berat the best 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Joker R6
Joker R6 - Πριν 2 ημέρες
🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰💪💪💪💪👍👍👍
Klausi Juventus
Klausi Juventus - Πριν 2 ημέρες
737 Kara Dislike Se Kuptoj pse ti Japesh Dislike 1 kange te Bukur Bravo Mor Gjigand Ke ba Kang Super edhe Zani qe ke ti A super taman per kyt Stil Muzike
Vienna-UK
Vienna-UK - Πριν 2 ημέρες
Brutal pershendetje nga Vienna/Gostivari ❤️
Anarxas Anarxia1312
Anarxas Anarxia1312 - Πριν 2 ημέρες
Lagjet tona favela👽🕸️💸🔥🔥🔥
Ajsi Tafa
Ajsi Tafa - Πριν 2 ημέρες
Rrepist je pz!!!!!😈👊👏👏
Audio Nations
Audio Nations - Πριν 2 ημέρες
OUT NOW new song grmind.info/binteo/fsl5fqbPp4-tiIc.html
Audio Nations
Audio Nations - Πριν 2 ημέρες
OUT NOW new song grmind.info/binteo/l9icpn-8mICXkIc.html
ndricim laci
ndricim laci - Πριν 2 ημέρες
Mato real bravo
Stefan Beqo
Stefan Beqo - Πριν 2 ημέρες
Je i madh ti je bad
kledjo maps tv
kledjo maps tv - Πριν 2 ημέρες
OTR FOREVER
Franko Arberi
Franko Arberi - Πριν 2 ημέρες
Psssss bossi
KING EDB ALREAL G
KING EDB ALREAL G - Πριν 2 ημέρες
Bravo mato🙏☝
Ervin Dumi
Ervin Dumi - Πριν 2 ημέρες
I shaj ai qe i bon👇
Marsi Marsi
Marsi Marsi - Πριν 2 ημέρες
Musik te bukura bravooo
amar bossi
amar bossi - Πριν 2 ημέρες
Je I pavdekshem o mato
Ράπι Νισάιντ
Ράπι Νισάιντ - Πριν 2 ημέρες
Poezi. Urime!
Juli Cukaj
Juli Cukaj - Πριν 2 ημέρες
🔥🔥🔥
gentian bodlli
gentian bodlli - Πριν 3 ημέρες
Nozi
Delti Hasanaj
Delti Hasanaj - Πριν 3 ημέρες
Tirona😎
endri hani
endri hani - Πριν 3 ημέρες
ne sekondin 57 tundet makina shikoheni pak
The Meg
The Meg - Πριν 3 ημέρες
e ke djeg👏👏👍👍👌
Serxho Nurce
Serxho Nurce - Πριν 3 ημέρες
👋👑👑👑👑👑👑
Bruno Hyso
Bruno Hyso - Πριν 3 ημέρες
Super fare, esht per ne top list MTV
Daniel marku
Daniel marku - Πριν 3 ημέρες
2020 🇦🇱🇦🇱
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak - Πριν 3 ημέρες
⚡❄🌬🌊🌜💈🌁💒☁☀🌀🌈🔥💧⭐🌟⛅ *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë dhe ju premton jetën e përjetshme në qoftë se ju thjesht besoni Atij. Ai premtoi për të shëruar trupin tuaj. (Vetëm pyetni Atij)
Rindi Liti
Rindi Liti - Πριν 4 ημέρες
ILuminati yehaaa
GᴇɴᴏO
GᴇɴᴏO - Πριν 4 ημέρες
Video klip gansteri👌👌
Fatbardha Rrapushi
Fatbardha Rrapushi - Πριν 4 ημέρες
finem🖕matolale❤
Fatbardha Rrapushi
Fatbardha Rrapushi - Πριν 4 ημέρες
munde finemin do e mundesh
Fatbardha Rrapushi
Fatbardha Rrapushi - Πριν 4 ημέρες
bravo mato jam me tironen te pergezoj dhe nje hit tjeter
Viktor Ndoj
Viktor Ndoj - Πριν 4 ημέρες
Si anej nga Brazili Super muzik 🔥🔥🔥🔥
FF_Joker 007
FF_Joker 007 - Πριν 4 ημέρες
Nuk ka si matolale 👑💲Mret👑💲
coming soon
coming soon - Πριν 4 ημέρες
Mos e le veten mato jepi coje deri n'fun
Melisa Dorda
Melisa Dorda - Πριν 4 ημέρες
jam un qe bona like dhe u bo 25k likes 1 fare
itz Medi
itz Medi - Πριν 5 ημέρες
that was some deep stuff right there
Miraxh Sulejmani
Miraxh Sulejmani - Πριν 5 ημέρες
like nese te pelqeu kjo keng
Doğan Deniz
Doğan Deniz - Πριν 5 ημέρες
O adam 1:19 de baklava mı diyor Türk kardeşlerim🇹🇷🇹🇷
Giorgio Kula
Giorgio Kula - Πριν 5 ημέρες
👏👏👏👏👏😮😮😮😮😯🤐🤐🤐🤐😯😯😯 : 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Joel Tafa
Joel Tafa - Πριν 5 ημέρες
Real talk from the King👑👑
IamGrandy
IamGrandy - Πριν 5 ημέρες
Respekt Prej Prishtine Tironaa <3
Jetmir Noka
Jetmir Noka - Πριν 5 ημέρες
I madh je mato
Behar Lleshi
Behar Lleshi - Πριν 5 ημέρες
Ty ta paska ba diss noizy duhet mja kthy.
Jesse Pinkman
Jesse Pinkman - Πριν 5 ημέρες
Paulo Dybala degjoi kte kenge dhe i shkerdheu robt krejt mbrojtjes se Interit
Shqiperia Shqiperia
Shqiperia Shqiperia - Πριν 5 ημέρες
Shum shum bukur vazhdo kshu plako
Xoni Xonii
Xoni Xonii - Πριν 5 ημέρες
Matolalo i love jou are 👑
Marinela Gjoka
Marinela Gjoka - Πριν 5 ημέρες
👏👏👏 hera e pare qe e shoh kete rrepist qenka kengetar njesh wow.Cfare zeri bravo king,suksese.👑
Matraku Rigers
Matraku Rigers - Πριν 5 ημέρες
🤙❤️❤️
Xhino Coku
Xhino Coku - Πριν 5 ημέρες
Rap = ritmo and poesi
Dark Fire
Dark Fire - Πριν 5 ημέρες
grmind.info/binteo/nc53q6XUx3yki38.html vuoto-pensieri quhet kenga ku u ka vjedh muZika
Dark Fire
Dark Fire - Πριν 5 ημέρες
Me vjen keq por muZika esht e vjedhme nga nji kong italione grmind.info/binteo/nc53q6XUx3yki38.html
Flori Badboy_4for_life
Flori Badboy_4for_life - Πριν 5 ημέρες
O qifsha ropt
IDRI-G - BEATZ PROD MELODY
IDRI-G - BEATZ PROD MELODY - Πριν 5 ημέρες
grmind.info/binteo/sN2jp6_Zkp5qrnM.html
Flavio Pipaj
Flavio Pipaj - Πριν 6 ημέρες
Real talk 👏
Marsi Marsi
Marsi Marsi - Πριν 6 ημέρες
Bravooo te rujt zoti super musik sukse meriton shum shikime
Marsi Marsi
Marsi Marsi - Πριν 6 ημέρες
Shum musik e bukur
Elio 22
Elio 22 - Πριν 6 ημέρες
👑👑👑👑
boss albania
boss albania - Πριν 6 ημέρες
🙌🏻🙌🏻🙌🏻🔥🤙
Edlira Cervanaku
Edlira Cervanaku - Πριν 6 ημέρες
Bashkpunim me noizyn🙏
vec zoti Me gjykon
vec zoti Me gjykon - Πριν 6 ημέρες
Qe 30 vjet si Kjo Kang skam ngju nga reperat shqiptar...Bravo mato je 1sh
live_king_ king
live_king_ king - Πριν 6 ημέρες
uuuuuuuuuuuu sa super
Mariglen Bushi
Mariglen Bushi - Πριν 6 ημέρες
Jepi Mato je nje super kengetar Like ne qofte se mendoni kshu dhe ju Zoti ju rujt te gjithve nga te keqijat👑👑👌🙏🙏
FLORI
FLORI - Πριν 6 ημέρες
a thu do jen me mu edhe ndoshta kur do vdes
『ᴀᴜᴛ』 Terror
『ᴀᴜᴛ』 Terror - Πριν 6 ημέρες
like te gjith ju qe jeni ne karantine 😂😂
Koli Gjoka
Koli Gjoka - Πριν 6 ημέρες
Super rreper je o MATO ☄☄☄🔥🔥🔥🔥
Komenti Epik
Komenti Epik - Πριν 6 ημέρες
0:53 I FCK FELT THAT😭😭😭😭
Stresi Bb4life
Stresi Bb4life - Πριν 6 ημέρες
E ke myt hiqeni inatin kjo keng ja veln vert hallaln❤️❤️👏🏻👏🏻
Besard
Besard - Πριν 6 ημέρες
grmind.info/binteo/qa5_gW6bunx5pXc.html lyrics
Enes Stafai
Enes Stafai - Πριν 6 ημέρες
Menyra si e thot rr 😂😍
Miranda Karaj
Miranda Karaj - Πριν 6 ημέρες
MATOLALE
Denis Durres
Denis Durres - Πριν 6 ημέρες
Its MATOLALE
david vlor
david vlor - Πριν 6 ημέρες
👍 per mato lale:kur flas 💬 per finem:nkatror
Ina Mucka
Ina Mucka - Πριν 6 ημέρες
bravo
NiLdii Official
NiLdii Official - Πριν 6 ημέρες
Big mato 🔥
Ina Mucka
Ina Mucka - Πριν 6 ημέρες
shume e bokur mato
albania 78
albania 78 - Πριν 6 ημέρες
Per cdo like shkruaj matolale💥👑👑🔥 1MATOLALE 2MATOLALE 3MATOLALE 4MATOLALE 5MATOLALE 6MATOLALE 7MATOLALE 8MATOLALE 9MATOLALE 10MATOLALE 11MATOLALE 12MATOLALE 13MATOLALE 14MATOLALE 15MATOLALE 16MATOLALE 17MATOLALE 18MATOLALE 19MATOLALE 20MATOLALE 21MATOLALE 22MATOLALE 23MATOLALE 24MATOLALE 25MATOLALE 26MATOLALE 27MATOLALE 28MATOLALE 29MATOLALE 30MATOLALE 31MATOLALE 32MATOLALE 33MATOLALE 34MATOLALE 35MATOLALE 36MATOLALE 37MATOLALE 38MATOLALE 39MATOLALE 40MATOLALE 41MATOLALE 42MATOLALE 43NATOLALE. 44MATOLALE 45MATOLALE 46MATOLALE 47MATOLALE 48MATOLALE 49MATOLALE 50MATOLALE ×1000 Dhe like kush mendo qe mato esht me imadhi
1124 2114
1124 2114 - Πριν 6 ημέρες
Ma i forti per newschool
Tina Tina
Tina Tina - Πριν 6 ημέρες
Complimente 👏👏😔
Britex
Britex - Πριν 6 ημέρες
favela go to sleep
Pulse in the music
Pulse in the music - Πριν 6 ημέρες
grmind.info/binteo/ia6CqH_erquAqoc.html
Xhelal Sina
Xhelal Sina - Πριν 6 ημέρες
SA LIKE BOHEN PER MATOLALE🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Gameover smile
Gameover smile - Πριν 6 ημέρες
O la
Bushi Beta
Bushi Beta - Πριν 6 ημέρες
Big MatoLale❤️🇩🇪
ff• Ervis_*
ff• Ervis_* - Πριν 6 ημέρες
BRAVO MATOLALE JE KENGETAR SUPER KSHU VAZHDO
Esti Nezha
Esti Nezha - Πριν 6 ημέρες
Grande mato je bob fare